Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

DarkSikorski odpad!

No když se odpíchnu od obsahu: Tři úhly pohledu? Ano to sedí. Zastánci, odpůrci a "veřejnost". Šance říct svůj názor? No... tam už to skřípe. Ono kdo tu šanci dostane a hlavně na jak dlouho je... ehm různé. Moderátorka vedoucí "debatu"? Slepice bez hlavy by to vedla lépe než Michaela Jílková, která mnohdy bezcílně běhá mezi stolečky a celá "debata" se jí akorát sesype v soutěž kdo koho přeřve. Sem tam dobrá témata, ale většinou na nic a o ničem. Tedy na nic aspoň podání tohoto pořadu. ()

Asgard odpad!

Četli jste někdy komentáře pod článkem na serveru Novinky.cz? Čtete častěji než katolík bibli? Pak si "Máte slovo s M. Jílkovou" zamilujete! Už nikdy víc písmenka! Michaela Jílková Vám přináší blázny na Vaše televizní obrazovky! ...Ne vážně... komedie dobrá, ale talk-show? Publicistický pořád? Horror! A takovýhle případi mezi náma volně pobíhaj na ulici. Sssstrašidelné. ()

ivour odpad!

Lži a lži pro hloupé ovce. Zdání nestranosti, které se rychle přehoupne a vám dojde, že celý pořad vždy nahrává jedné ze stran a druhou zesměšňuje už jen výběrem hostů, kdy naschvál vyberou šílené exoty. ()

PanIncognito

Vášnivé debaty a výbušné reakce plné emocí. Jediný pořad, kde se občané svobodně vyjadřují a který odráží debaty vedené veřejností. Výrazná moderátorka (se stejně výrazným šatníkem, který dokresluje její image), která ukočíruje každou přestřelku názorů, si se svým pořadem místo na obrazovce určitě zasluhuje (ať už si zkrachovalý moderátor Zdeněk Šarapatka namítá co chce). :) ()

kratajirka

MiškaJílková má hvězdu za její nebojácnost vstupovat často do ostré debaty ještě ostřejším hlasem! Její novinařina je sice na úrovni batolete, tak či onak má tenhle pořád pokaždé grády. Sejdou se vesničani a vidláci a jdou kontrovat ostříleným politkům a řečníkům - jak já to žeru.:) ()

FakyCB odpad!

M. Jílková a J. Soukup patří k nejhorším moderátorům u nás, proto se nesmíme divit, že jejich pořady jsou šílené. ()

drsny_hery odpad!

Zhmotněná internetové diskuze. Afektovaná ukňouraná moderátorka, odborníci konfrontováni odborníky ze čtvrté cenové. Ostuda České televize. ()

MrAldridge

Vyčpělá, vrásčitá Jílková si pozve důležité hosty, člověk by předpokládal, že proto, aby řešila důležitá témata. Ve skutečnosti z diskuze dělá komedii, chtějíce být nesmírně vtipná, chytrá a středem pozornosti. Pořad zachraňují pouze hosté, kteří se snaží mluvit k věci...pokud je tedy ta vrásčitá domina pustí ke slovu. ()

JarinDL7 odpad!

Nemáte slovo. EDIT 1: Snížil jsem o jednu hvězdu, protože Jílková až moc dává najevo svoje názory a protistranu nenechá ani mluvit. EDIT 2: Jílková z nás chce udělat Spojené království, kde se nesmíte bránit ani pepřákem, policie nás vždy ochrání! Měním na odpad. ()

Joel11 odpad!

Neuvěřitelný pořad veřejnoprávní televize. Kdo má jiný názor než hokyně Jílková nejen že nemá šanci dokončit větu pro samé skákání do řeči, ale je zpravidla zničen. Naposled jsem tento bizár vydržel sledovat až do vystoupení šílené paní Džamily Stehlíkové, kterou pozvala naše veřejnoprávní česká televize!!! Tento pořad typu kotel nemá co dělat na ČT. ()

mil@n odpad!

Kotel ve veřejnoprávní TV? To jako fakt? Tohle patří na Barrandov. Kdo tam tu svazačku pořád drží? ()

Fidgi_Vole

V pavlačovým domě jsem nikdy nebydlel, ale představuju si to nějak takhle. Člověk dokonce cítí připálenej omastek, když tam na sebe řvou. Jednu hvězdičku za legendární MOMENT! ()