Manželia Craig a Elise Landryoví dostanú od života ťažký úder. Ich jediný milovaný syn Benjamin je unesený a k smrti utýraný sériovým vrahom Johnom Kozlowskim. Kozlowkeho dolapí polícia a súd mu udelí trest 25 rokov odňatia slobody, čo sa skľúčenému páru zdá byť príliš málo. Rozhodnú sa preto zmocniť sa odsúdeného psychopata a vykonať na ňom spravodlivosť po svojom. (Karamanlis)

Heero

První horor, který jsem vypnul z důvodu nechutnosti a toho, že už jsem to prostě nedával. Dokoukáno až druhý den ráno. Tudíž jsem prvně neviděl ten stupidní konec a nejdříve jsem byl rozhodnut, že dávám za 5 hvězd, ale konec byl tak trochu blbej. ()

Flopik

Tak isto ako 7 days nuda.Brutalita naozaj slabá, i keď lepšia ako už v spomínanom.Herci sympatický a celkovo ma to aj viac bavilo.Avšak atmosféra nulová, texty za nič nestáli a hlavne mučenie nebolo vôbec dobré.Možno jedna scénka inak nič.Čo sa koncu týka tak aspoň prekvapil ale absolutne sa nehodil.Dám 3, čistý priemer. ()

cskomando

Tomuhle říkám parádní psychopatický filmek. Takhle si jde pedouš pro malé děcko a ukradne ho hodné, šťastné rodince. Policisté ho najdou a dají mu 25 let. Tím naštve hodnou rodinku, která se v tu chvíli stane šílencema s jediným cílem - umučit ho k smrti. Říkáte si, jak tohle asi může dopadnout ? Lieberman si určitě s ničím nechtěl brát servítky a se svým vymyšleným překvapujícím koncem společně se scénáristou to zmákli na výbornou. Kdo má rád mučení, krev, psychopaty neváhejte. ()

jorgus

celkem nudne drama, druha polovina o muceni byla zajimava, ale cekal jsem vic..asi uz jsem docela tou krvi otupen..zaverecny twist se al cekat..opravdu snimek,ktery nakonec bohuzel vlastne nicim nezaujal..:) ()

Game90

Podarený horor o rodičoch, ktorý zobrali osud kriminálnika do vlastných rúk (mučil a zabil im dieťa).....môžem odporučiť..... ()

Hapretor

Spíš nudné, než šokující. Spíš trapné, než brutální. Nemám fakt zapotřebí dívat se na citové výlevy oné rodiny, která se stala obětí únosu, který vlastně zapříčinil fotr, který včas nenašel krém na opalování, a který zapříčinila matka, která neumí uspořádat šuplík. Samotné mučení bylo celkem nechutné, avšak mělo se dotáhnout do konce. Konec jako takový neni makový ani pravý ořechový, ale spíš jalový a tuctový. Rádoby záměna osob, či co? To jako má přidat na drsnosti a výpovědní hodnotě snímku? Těchto snímků je teď už tolik, že opravdu nemám náladu nad každým filozofovat a zvažovat co by - kdyby? U tohoto už teprv ne! ()

mourinho

Uff! Tak tomu říkám nálož! Příběh rodičů, které zoufalství nad ztrátou zavražděného syna přiměje k činům, za něž se sami budou smažit v pekle. Opět se jedná o exploitation toho nejhrubšího zrna, přičemž násilí, byť je jakkoliv intenzivní, zde nepůsobí ani trochu samoúčelně, spíše naopak. Ve výsledku je potom samotný závěr zdrcující! ()

Junys

Craig a Elise jsou manželé a mají syna Bena. Jednoho dne když odjede Elise do práce tak Craig a Ben zůstávají doma jenže Craig musí na chvíli odskočit domů, ale když se podívá z okna tak vidí že mu někdo (John Kozlowksi) unáší syna, Snaží se ho dohnat ale marně. Jednoho dne jim zavolají z márnice že našli jejich syna. U soudu udělí Johnu Kozlowskemu 25 let jenže to se Craigovi a Elise nelíbí a tak se rozhodnou že by si zasloužil víc než vězení. - To mučení, masakr. Mě se to líbilo a ten konec jsem nečekal.. Za mě jednoznačně 5. 90% ()

Rathalos

Tak toto bolo fakt dobre,velmi som ocakaval,co bude,ked dostanu vraha svojho syna a bolo to drsne mucenie,niekedy az mna bolelo,ked som na to pozeral,skoda,ze to mucenie este nepokracovalo do nejakych extremov a aj koniec bol zaujimavy...:-) ()

Charlie84

Pointa potěšila, i když co si budeme povídat, přitažené za vlasy to je. Nejvíc otravovala snaha o seriózní herectví a "psychologii" hlavních hrdinů, protože obojí bylo očividně nad jejich možnosti, vlastně mi přišlo, že celý pokus o posun od béčkového hororu k psychologickému thrilleru s poselstvím moc nefungoval. Zdařilá hudba, zručná režie a utržený palec ale určitě zvedají The Tortured do nadprůměru. ()

foundation

Prekvapenie ako hrom ktore si zasluzi odo mna malinko nadhodnotit uz len preto ako som tento film odsudzoval uz pri jeho stahovani :D Nasledny zaciatok ma pomaly utvrdzoval v tom ze sa nebude diat nic vynimocne a budem svedkom iba dalsieho sedeho podpriemeru. Nestalo sa a akonahle odozneju pociatocne nutne dristy zacne mat film slusny spad. Samotne mucenie potom nie je psychologicky narocne pre nikoho kto uz ma par podobnych veci za sebou ale na nejak extremne malo brutality na podobny film sa stazovat netreba. Tu stvrtu hviezdu ale pridavam jedine a hlavne za ten koniec ktory sa mne osobne velmi pacil, co viac dokonca ma prekvapil. V tomto pripade som ochotny odpustit to malo nelogickych situacii takisto ako obcasne hlupe herecke vykony. V tomto pripade ide totiz v ramci zanru o nadpriemernu vecicku aj ked musim uznat ze na tu kratucku stopaz to malo obcas aj nudne momenty. Odpustene, trochu nadhodnotene ale stojim si za tym co som povedal. Rozhodne si to zasluzi byt odlisene od ostatnych podobnych ale ovela slabsich kuskov. Navyse sa mne osobne velmi pacila hlavna hrdinka. ()

Al44...

Film, který se snaží jednoznačně navázat na vlnu novodobých torture filmů. Nečekejte však od něj žádnou rafinovanou a promyšlenou zápletku. Je to velmi jednoduché - zdrcení rodiče se rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou a velmi tvrdě se pomstí vrahovi svého dítěte. Místy film přestává dávat smysl a i postavy jednají dost nelogicky a hloupě. Korunu tomu nasadí konec filmu, kde dojde k "zásadnímu a šokujícímu zvratu". To už mi ale připadalo, že snad sleduji parodii na tento žánr. ()

cerbygerby

Ty jo, tak to byl fofr, než se člověk rozkoukal už byl konec.. rodiče kteří přijdou o dítě se snaží pomstít podle svých možností.. RADÍM před filmem nečíst moc o čem film je a nečíst komentáře kde se rozepisujou detaily, jinak si to člověk nevychutrná tak jak by měl... za mě 4* a 80% ()

emdvojka

No čakal som od toho viac, ale pravdou ostáva, že som občas odvrátil zrak. Koniec je rozporuplný, pretože sa snaží šokovať, aj keď už od "únosu" vraha niečo nesedí. ()

vlado90

Dobrý horor až nad moje očakávania podľa mňa to krvavé bolo dosť a aj mučenie celkom dosť ukazovali no ten koniec bol trošku divný. ()

chaturga

Byl by to dobrý film, kdyby to nebylo tak strašně násilné a ještě k tomu nereálné. Tu jejich super závěrečnou pointu ve stylu debilního SAW jsem věděl, už když ho dotáhli na tu chatu.. Ubohý nápad a ubohej konec. ()

Petulka88

Oko za oko. zub za zub (tady to platí skoro doslova). Když jsem o tomhle filmu slyšel poprvé, očekával jsem, že to bude záplava brutálních scén bez ladu naskládných na sobě. Až tak pravda to ale není. Rozhodně celý film nestojí jen na násilí, třeba scéna, kdy policajt prohledává úchylův úkryt a k tomu hraje zaseklá gramofonová deska, je opravdu děsivá. Docela podstatnou část filmu sledujeme hrůzu, kterou mladý pár zažívá poté, co jim psychopat unese a nakonec umučí dítě, i následné vzájemné obviňování, kdo za smrt jejich dítěte nese odpovědnost. Tím samozřejmě nechci říct, že se jedná o nějaké psychologické drama. Jakmile se vrah dostane rodičům do rukou, zažívá naprostý očistec. A že je to očistec řádně brutální a krvavý. Je pravda, že někdy se tady mluví až moc a samotný únos vraha je trošku přitažený za vlasy. Ale jinak na mě film opravdu zapůsobil a i ta pointa je vcelku dobrá. Na The Tortured by se měli podívat členové naší slavné justice i někteří ,,ochránci" lidských práv, aby viděli jak by se mělo s takovou sviní zacházet. ()