• Tosim
  ****

  Zdeněk Zelenka se nevyhne nejrůznějším klišé (zobrazení profesora a jeho rodiny, náhled na mládež), ale hlavně díky netlačení na komediální pilu a skutečně reálnému výkonu Viktora Preisse bych tuhle epizodu ohodnotil na 70%.(22.5.2017)

 • mira007
  **

  Asi jediný film z tohoto seriálu, který měl hlavu a patu a nejvíc mne zaujali ti tři studenti v čele se spratkem v podání Martina Krause, o kterém jsem pochyboval, že umí hrát, ale když má napsaný tyhle grázlíky přímo na tělo, tak je to div ne na Oscara.(22.4.2017)

 • - V čase 1:28:48, když otec Filipa (David Prachař) dává Filipovi (Martin Kraus) facku, lze při zpomalení záběrů vidět, že otec jen napřáhl ruku a Filipova obličeje se nedotkl. (David7)

 • - V čase 1:28:25 lze vidět, že slova matky Filipa (Markéta Hrubešová) „Do čeho ses to zapletl?“ byla dodabována, jelikož její hlas neodpovídá tomu, jak v danou chvíli otevírá ústa. (David7)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace