Osobně nechápu to velké množství negativních názorů. Je to reality show ve které jde jenom o to pomáhat lidem v nouzi, když už z toho někdo udělá show tak to beru jako nutné zlo. A vůbec mě osobně se na to stavění kouká dobře aspoň vím jak to chodí s architekturou v Americe. Já se u toho bavím dobře a ve jménu dobrého skutku to rozhodně nebudu odsuzovat. Rozhodně je to na můj vkus lepší než, české Jak se staví sen a nebo ten druhý pošahaný pořad. Jediné co mi u toho vadí jsou až přehnané emocionální výlevy, mnohdy se jedná o tragedie, ale i tak to ti amíci opravdu přehání. Mimochodem chtěl bych podobnou show v České republice, zajímalo by mě za jak dlouho jsou schopni postavit zděný barák se vším všudy na české poměry.(1.1.2011)

Je pravda, že tam jsou jasně viditelné reklamy na stavebnické firmy, na SEARS a další. Také se tomu směji. Ale proč vám to vadí, když tyhle firmy u nás nefungují. Takže pro nás to zase taková velká reklama není. Joo, kdybych byl Amík tak dám asi odpad! nebo 1 hvězdičku ale tohle si myslím, že by na smetiště jít nemuselo. Dávám 3 hvězdičky. 50%(2.6.2013)

Na tento pořad se vetšinou dívám příležitostně o víkendech u obědu. Velice se mě líbí přestavby a realizace domečků, ale někdy je to opravdu přehnané, jakoby tam bydlel samotný Obama. Musím, ale pochválit, že když utrácí milióny, vždy něco vyrobí ze starého doměčku ( Ať je to věc, fotografie, nebo samotný kus domu. Ti co už něco viděli snad ví o čem mluvím. ). Jedna mála z amerických reality show, které snesu.(8.12.2011)

"Doteď jsem nechápal, jak to dokázali všecko za jediný týden, ale což...když to těm rodinám pomůže, tak proč ne..." - jednoduché: Když mají k dispozici pár set tisíc Dollarů a pár desítek stavebních dělníků, navíc jsou to dřevostavby, proto jsou tam takový katastrofy, když začne foukat.. No, dívat se na to dá (i když mi celkem dost vadí ti načinčaní krásky jako Michael Moloney), trochu lepší před verze českého Jak se staví Sen..(24.11.2011)

• Gemini

Proměna bydlení bandou gay designérů meets Pošta Pro Tebe. Oprah by všechny určitě pozvala na výlet na Havaj. Buďte pozitivní, tím víc, pokud jste HIV pozitivní!!! Všechny vás milujeme, i Nusurtan Tuljakbaj vás miluje! Aleluja, reklama na americké "stavitelství" a nevkus. Monstrozita. Neuvěřitelné. Ergo 0%.(21.8.2011)

• - Skupina OAR (... Of Revolution) zpívá ústřední písně. (Elwanelyn)

• - Televize ABC dostávala tisíce dopisů od rodin, které by se rády zúčastnily, avšak musí splňovat dvě kritéria. Za prvé si pomoc zasloužit a přestavbu opravdu potřebovat a za druhé nějak přispívat místní komunitě. (konvax)