Reklama

Reklama

VOD (1)

Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Recenze (290)

BMAJTZ 

všechny recenze uživatele

Osobně nechápu to velké množství negativních názorů. Je to reality show ve které jde jenom o to pomáhat lidem v nouzi, když už z toho někdo udělá show tak to beru jako nutné zlo. A vůbec mě osobně se na to stavění kouká dobře aspoň vím jak to chodí s architekturou v Americe. Já se u toho bavím dobře a ve jménu dobrého skutku to rozhodně nebudu odsuzovat. Rozhodně je to na můj vkus lepší než, české Jak se staví sen a nebo ten druhý pošahaný pořad. Jediné co mi u toho vadí jsou až přehnané emocionální výlevy, mnohdy se jedná o tragedie, ale i tak to ti amíci opravdu přehání. Mimochodem chtěl bych podobnou show v České republice, zajímalo by mě za jak dlouho jsou schopni postavit zděný barák se vším všudy na české poměry. ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele

Některé příběhy jsou opravdu drsné a pomoc chápu. Navíc se mi líbí styl návrhářů. Narozdíl od tuzemského JAK SE STAVÍ SEN aspoň berou v potaz přání a tužby obyvatel jednotlivých pokojů a místo jakéhosi pseudouměleckého nábytku a řešení pokoje, vytvoří sice kýčovité a prvoplánovité, ale přesto účelné pokoje. Co se mi nelíbí je styl moderování Ty Pennigtona, to megalomanství, které z každé epizody doslova křičí, ty někdy až do očí bijící a zbytečná monstróznost projektů a to srdceryvné objímání a rádoby empatie při předávání ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Co s tím? Některým lidem ty nový housy fakt přeju. Často asi mají za sebou peklo. Kolikrát se jedná o vícedětné rodiny, kde třeba jeden z rodičů zemřel, nebo o pěstouny starající se o 6 dětí v přízemním domku 2+kk. Před těmi klobouk dolů. Jenže o tom to je. Dojemný příběh, mladí pozitivní a rádoby vtipní architekti a návrháři, do toho většinou zapojeny místní komunity, to je hlavní esence této show, protože o nic jiného se nejedná. Amíci to mají takhle zkrátka rádi, trochu slziček dojetí, trochu slziček smíchu, vlaječky a tleskající městečko... Je jedno zda koukáte na toto, nebo na konec nějakého katastrofického filmu. Na konci se tleská a veselí s vlaječkama! Chybí jen prezident USA a New Yorští hasiči.. * * ()

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Proměna bydlení bandou gay designérů meets Pošta Pro Tebe. Oprah by všechny určitě pozvala na výlet na Havaj. Buďte pozitivní, tím víc, pokud jste HIV pozitivní!!! Všechny vás milujeme, i Nusurtan Tuljakbaj vás miluje! Aleluja, reklama na americké "stavitelství" a nevkus. Monstrozita. Neuvěřitelné. Ergo 0%. ()

NinonL 

všechny recenze uživatele

Nevím, zda se "tomuhle" dá věřit. Osudy mnohých rodin jsou skutečně tragické a nové, čisté bydlení bez plesnivých stěn jim přeji. Ale kdo za ně bude v novém a většinou energeticky docela náročném domě platit všechny náklady? A taky si nejsem jista reakcemi všech zúčastněných. Při představě, kolikrát se jednotlivé záběry točí, než je to akorát ... ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • Televize ABC dostávala tisíce dopisů od rodin, které by se rády zúčastnily, avšak musí splňovat dvě kritéria. Za prvé si pomoc zasloužit a přestavbu opravdu potřebovat a za druhé nějak přispívat místní komunitě. (konvax)
  • V některých případech se stalo, že rodiny, kterým byl dům přestaven, jej pak prodaly. Některé dokonce nový dům zastavily, aby si jím financovaly podnikání. Kvůli tomu řada rodin o dům přišla, protože nedokázaly utáhnout vyšší náklady na bydlení, nebo byly zabaveny v exekuci. (NiaWolf)
  • Skupina OAR (... Of Revolution) zpívá ústřední písně. (ČSFD)

Reklama

Reklama