"Doteď jsem nechápal, jak to dokázali všecko za jediný týden, ale což...když to těm rodinám pomůže, tak proč ne..." - jednoduché: Když mají k dispozici pár set tisíc Dollarů a pár desítek stavebních dělníků, navíc jsou to dřevostavby, proto jsou tam takový katastrofy, když začne foukat.. No, dívat se na to dá (i když mi celkem dost vadí ti načinčaní krásky jako Michael Moloney), trochu lepší před verze českého Jak se staví Sen..(24.11.2011)

• NinonL

Nevím, zda se "tomuhle" dá věřit. Osudy mnohých rodin jsou skutečně tragické a nové, čisté bydlení bez plesnivých stěn jim přeji. Ale kdo za ně bude v novém a většinou energeticky docela náročném domě platit všechny náklady? A taky si nejsem jista reakcemi všech zúčastněných. Při představě, kolikrát se jednotlivé záběry točí, než je to akorát ...(14.12.2013)

Je přece moc hezký udělat někomu radost v podobě luxusního domu, který pomůže nemocným, opuštěným lidem. Líbí se mi princip tohoto pořadu, kdy postaví lidem dům, o který většinou přišli. Ovšem občas když vidím, z čeho je dům postaven, tak se bojím o jeho bytelnost. Dále bych určitě vytkla postavení tohoto pořadu to, že sice je hezké postavit lidem obrovský dům, ale měli by si asi trošku uvědomit, že jeho údržba bude něco stát. Tudíž pokud jsou ti lidé chudší, nevim jak buou moc provozovat obrovský bazén aj. Nakonec k jednotlivým pokojům. Já vím, že chtějí dětem udělat jejich radost a postavit jim pokoj podle jejich představ, ale někdy to opravdu s tou tématikou přehánějí. Za chvíli dítě přejde jeho nadšení pro dům pro panenky nebo rybaření a co pak bude dělat s tou velikou lodí co má místo postele? No zkrátka si myslim, že by bylo radno také myslet na nějakou budoucnost.(8.11.2011)

Z některých návrhů mi jde hlava kolem. Například, když Moloney dal 6letému dítěti do pokoje pískoviště. Asi na to kouká z pohledu dítěte. Ale toho písku až bude po celým baráku, tak si tam otevřou novou Copacabanu. Jinak je to celkem povedený pořad. Akorát z toho nemusí dělat takové divadlo, ikdyž je pravda, že někteří lidi si to tam opravdu zaslouží. Ale to divadýlko, co se kolem toho hraje, no hanba. 60%(15.1.2012)

• flyboyeda

Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem! Řidiči odjeď tím autobusem!(26.8.2013)

• - Televize ABC dostávala tisíce dopisů od rodin, které by se rády zúčastnily, avšak musí splňovat dvě kritéria. Za prvé si pomoc zasloužit a přestavbu opravdu potřebovat a za druhé nějak přispívat místní komunitě. (konvax)

• - Skupina OAR (... Of Revolution) zpívá ústřední písně. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V některých případech se stalo, že rodiny, kterým byl dům přestaven, jej pak prodaly. Některé dokonce nový dům zastavily, aby si jím financovaly podnikání. Kvůli tomu řada rodin o dům přišla, protože nedokázaly utáhnout vyšší náklady na bydlení, nebo byly zabaveny v exekuci. (NiaWolf)