poster

Vesmírná exploze (TV film)

 • Česko

  Vesmírná hrozba

 • Německo

  Last Impact - Der Einschlag

 • anglický

  Impact

 • Slovensko

  Smrtonosný dopad

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

Německo / Kanada, 2008, 2x90 min

 • Praxis
  **

  Po prvním díle můžu s klidným srdcem dát skvělé dvě hvězdy. Já tyhle katastrofické TV béčka/céčka prostě miluju a vždycky se nasměju nad dementními dialogy a rádoby srdcervoucími scénami. Triky na TV více než pěkné, a obrácená gravitace byla taky skvělá.A závěr prvního dílu nezklamal! "Těším" se na druhý díl muhehe :-D UPDATE: tak jo, nuda a debilita ještě větší než v první díle. Myslím, že 40%stačí za ty vizuální efekty a docela neotřelý nápad s černým trpaslíkem, jinak děs běs...(6.8.2009)

 • st.verka
  ***

  Také nechápu, co mají všichni s tím odpadem. Viděli jste Hlasy ze záhrobí? Jak by potom mělo vypadat jejich hodnocení? Tříhvězdičkový odpad? Všechny katastrofické filmy mají podobný scénář. Blížící se katastrofa, hledání řešení a vyřešení, neboť lidstvo stále existuje. Tenhle nápad s černým trpaslíkem, který se napasuje do Měsíce a vychýlí ho z oběžné dráhy byl zajímavý a líbily se mi i záběry Měsíce a hlavně ten rozpůlený. Také vážně nechápu, jak tam hezky putovaly ty dvě poloviy vedle sebe, nějak to popírá nevím jesti všechny fyzikální zákony, ale logiku určitě. Takže jen za tři. Jinak to byl dobrý film s mým oblíbeným hercem, takový slušný průměr.(14.8.2009)

 • kinej
  odpad!

  USA, Německo a Kanada spojili své produkční a herecké síly, a vyblily tuhletu debilitu. Jako by se jednotlivé země předháněli v tom, kdo dá filmu to nejhorší. A skutečně je těžké najít vítěze. Celý film je naprosto hloupý, je to mrhání penězi, mrhání vysílacího času a hlavně mrhání mého času. I to, že píšu tento komentář je mrhání času, protože tento film si ani nezaslouží být hodnocen. Ale bohužel jsem ho shlédl skoro celý a a všechna ta nashromážděná negativní energie musí nějak ven. Ale věřte nebo ne, tohle je ještě horší film, než Armagedon. Těžko uvěřitelné, ale je tomu tak. Kdydy bylo ve filmu více speciálních efektů, alespoň by se tomu mohl člověk vysmát, jenomže místo toho se nás "tvůrci" rozhodli ukamenovat nudnými rádoby dojemnými dialogy, kterých je zde mraky. Doporučuji spíše film Uranus Experiment. Je stejně špatný, ale alespoň se v něm něco děje.(20.7.2009)

 • Djkoma
  *

  Na jednu stranu špatný televizní vtip podobný Armagedonu i Drtivému dopadu, na druhou stranu kdyby se netočily již ohraná témata, netočilo by vůbec nic. Na druhou půlku se budu samozřejmě dívat jen ze zvědavosti, protože jak vyřeší srážku s Měsícem mě nějakým masochistickým způsobem zajímá a bojím se, že budu trpět víc já než obě vesmírná tělesa dohromady... Pokud však přijdou s něčím maximálně ulítlím, budu rád, ty trapné záchranné mise jsou už nudné (upoutávky naznačují, že nuda pokračuje...). Ale ta "snížená" gravitace byla ale fakt moc pěkná... Tak záchranná mise se konala, trapná a nudná. Škoda, že tyhle německo-americké snímky do televize s několika rádoby hvězdami nemají ani odvahu na zajímavější konec než další verze Armagedonu...(7.8.2009)

 • Pragrik
  *

  To téma je strašně ohrané...Armagedon,Drtivý dopad.....a každý ví, jak to dopadne....pro změnu někdo zemře kvůli zachránění lidstva...(20.7.2009)

 • - Natáčení probíhalo v kanadské Britské Kolumbii a v německém Berlíně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace