Reklama

Reklama

Do Měsíce narazil ničivý asteroid a způsobil obrovskou explozi skal a sutin. O několik dní později se začaly na Zemi objevovat neobvyklé přírodní jevy. Zprvu překrásná podívaná na největší roj meteoritů za posledních 10 000 let je totiž předzvěstí nadcházející katastrofální srážky Měsíce a Země. Nejlepší světoví vědci Alex Kittner (David James Elliott - TV seriál JAG) a Maddie Rhodes (Natasha Henstridge - Mutant) mají přesně 39 dní na to, aby odklonili dráhu Měsíce nebo Země, jinak celé lidstvo vyhyne. Ve vedlejší roli filmu se představuje James Cromwell (W., Zelená míle). Souboj s časem začíná. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (120)

Falconica 

všechny recenze uživatele

Proč ne odpad? Protože mě děsně baví převyprávět film na začátku a na konci pak koukat na úsměvy rodiny, když zjistěj, že jsem se prakticky vůbec nesekla...Amerikánům začínaj docházet katastrofický náměty, tak začínaj odhalovat neskutečný spatlaniny. Zapomínaj ale měnit základní schéma scénáře...Dokonce jsem i nebezpečně přesně trefila, kdo tam umře... ()

Drom 

všechny recenze uživatele

Já bych jenom poznamenal, že učebnice fyziky pro deváté třídy se dá na Internetu sehnat do kila. Vřele doporučuji, bude se hodit, až vás zase napadne nějakej třeskutej nápad, že budete točit kravinu o něčem o čem nic nevíte. Jinak je to drámo až na měsíc. Krom toho dědka, co nesnáší lidi, jsou tam všichni dost nesympatičtí a trpící mentálními poruchami. Telenovela a repetice to pomohla natáhnout na dva díly, ale i tak by se to vlezlo do jedný epizody... hádejte jakých mezí. I když to snad raději ne, protože tohle byl kabaret. Nu ale nebojte děti, hezcí, mladí a úspěšní lidé to všechno zařídí, i kdyby ty kulisy a efekty byly sebehorší. Oni se nikdy nevzdají, hrdinové. Takže si pak mohou všichni zatleskat. A samozřejmě nesmí chybět láska... ()

Reklama

Praxis 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle můžu s klidným srdcem dát skvělé dvě hvězdy. Já tyhle katastrofické TV béčka/céčka prostě miluju a vždycky se nasměju nad dementními dialogy a rádoby srdcervoucími scénami. Triky na TV více než pěkné, a obrácená gravitace byla taky skvělá.A závěr prvního dílu nezklamal! "Těším" se na druhý díl muhehe :-D UPDATE: tak jo, nuda a debilita ještě větší než v první díle. Myslím, že 40%stačí za ty vizuální efekty a docela neotřelý nápad s černým trpaslíkem, jinak děs běs... ()

dessa 

všechny recenze uživatele

Dvoudílná minisérie svým tématem naráží na problém "vyčerpanosti žánru" - tohle jsme zde už prostě měli několikrát, ať už třeba v Drtivém dopadu nebo Armageddonu. Všichni sledují roj meteorů (jistá podoba s Dnem Triffidů od Johna Wyndhama) a dojde ke katastrofě - vesmírné těleso skryté oním rojem narazí do Měsíce. Nerad bych spoiloval, takže snad jen napíšu, že některé myšlenky nejsou úplně špatné, ale na spoustu věcí se zapomnělo nebo by ve skutečném světě, kde platí fyzikální zákony, fungovaly jinak. No a klišé ohledně postav, to si autoři mohli odpustit. Pěkná buchta, chytrá jak rádio, exmanžel idiot, přítel z dřívějška sympaťák, navíc tatínek vychovávající sám dvě děti, dál pak snoubenci řešící její těhotenství, celkově na mě bylo v tomto snímku trochu moc cukru... ()

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Jak jinak než hrdinský Hormon Rabb junior a překvapivě poněkud usedle vypadající Natasha Henstridge v hlavních rolích !kanadsko-americko-německého! koprodukčního zoufale zjevně televizního katastrofáku, proti kterému je Armageddon logicky vystavěným dramatem a hereckým koncertem matadorů shakespearovského divadla. Tříhodinový maraton naprosté zbytečnosti, která snad nemůže mít svého diváka. Není tu snad nic, co už by nebylo viděno jinde, a to v podstatně vyšší kvalitě. Na dialog: "Bojím se. - Neboj se. - Bojím se." vedený mezi dvěma DOSPĚLÝMI lidmi, navíc jedněmi z nejlepších ve své zemi, obávám se dlouho nezapomenu. Musím dát 20%, protože to nenese jakoukoliv stopu atributu "tak špatné, že to stojí za to vidět", je to prostě "jen" zoufale beznadějně špatné. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (2)

  • Po celý děj je měsíc nelogicky v úplňku. (L_Johnny)
  • Natáčení probíhalo v kanadské Britské Kolumbii a v německém Berlíně. (Terva)

Reklama

Reklama