Vesmírná exploze (TV film)

• Česko

Smrtonosný dopad

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

Německo / Kanada, 2008, 2x90 min

• Lukoboss

Exploze brzo nastane u mě, protože taková zhovadilost se jen tak nevidí. Tradičně dementní dialogy a "náhodné" situace, k tomu úplně příšerné animace, které neodpovídají roku 2008. Jestli to měl být pokus natočit druhý Armageddon, tak ne že se nepovedl, ale naprosto (nejen) mě zhnusil a odradil tenhle typ filmů v mých očích. Podobné snímky nikdy nebývají super (vyjímek je málo), ale tohle by si zasloužilo snad body do mínusu. Pokud ještě uvidím pár takových příšerností, asi už nikdy nezapnu televizi! Uuuh to je výzva, bojím se, že do 14 dnů budu mít vystaráno.(14.8.2009)

• Easykk

Dávám zatím jednu..a to jen za obrázky hezky nabouraného měsíce..jinak je tento film nebetyčná krawina, plná nesmyslně blábolících hrdinů, příšerně znázorněných vztahů (rodinných i milostných) a neskutečné scény, kdy se (myslím že to byla Paříž) vznesli všichni lidé na ulici do vzduchu..tohle jsem nevydýchal a vybouchl takovým záchvatem smíchu jako dlouho ne :o))(10.8.2009)

• dopita

Od začátku mě film připadal velmi směšnej tím, co se nám snažil navykládat za kraviny. Ale docela jsem se bavil, takže by to asi bylo na ***, jenže ta poslední půlhodina... Jestliže se tvůrci po celý film zuby nehty drželi jakés takés přijatelnosti (aspoň pro mě) tak poslední půlhodina je nechutná sbírka nepovedených klišé.(14.8.2009)

• Falconica

Proč ne odpad? Protože mě děsně baví převyprávět film na začátku a na konci pak koukat na úsměvy rodiny, když zjistěj, že jsem se prakticky vůbec nesekla...Amerikánům začínaj docházet katastrofický náměty, tak začínaj odhalovat neskutečný spatlaniny. Zapomínaj ale měnit základní schéma scénáře...Dokonce jsem i nebezpečně přesně trefila, kdo tam umře...(14.8.2009)

• gemi

Budu vám vyprávět jeden velmi napínavý příběh s dramatickou zápletkou; jednou zazvonil Danielle Steel telefon a jakýsi vyšinutý člověk ji poprosil, aby další ze svých srdcervoucích příběhů zasadila do kontextu světové apokalypsy. I dala se milá Danielle do psaní. Onen vyšinutý člověk byl scénárista a z nového veledíla vznikl film Vesmírný exkrem... pardon, Vesmírná exploze. A to je celé. Pokud se vám to nezdálo dost napínavé a dramatické, pak vězte, že proti filmu Vesmírná exploze to byl kulervoucí thriller, při kterém by povolil svěrač i Hitchcockovi. A teď alou do hajan, smradi.(13.8.2009)

• - Natáčení probíhalo v kanadské Britské Kolumbii a v německém Berlíně. (Terva)