Vesmírná exploze (TV film)

• Česko

Vesmírná hrozba

• Německo

Last Impact - Der Einschlag

Impact

Smrtonosný dopad

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

Německo / Kanada, 2008, 2x90 min

Všem, kteří chtějí mít z tohoto dvojfilmu příjemný zážitek, doporučuji nahrát si ho na jakékoli medium a průběžně mazat patetické, srdceryvně rodinné a pseudozamilované scény. Zažijete dvě a půl hodiny trvající napínavý příběh o tom, co s naťuklým těžkým měsícem, který se chystá spadnout na Zemi. Takže po úpravě za **** :-)(29.8.2009)

• dopita

Od začátku mě film připadal velmi směšnej tím, co se nám snažil navykládat za kraviny. Ale docela jsem se bavil, takže by to asi bylo na ***, jenže ta poslední půlhodina... Jestliže se tvůrci po celý film zuby nehty drželi jakés takés přijatelnosti (aspoň pro mě) tak poslední půlhodina je nechutná sbírka nepovedených klišé.(14.8.2009)

• Easykk

Dávám zatím jednu..a to jen za obrázky hezky nabouraného měsíce..jinak je tento film nebetyčná krawina, plná nesmyslně blábolících hrdinů, příšerně znázorněných vztahů (rodinných i milostných) a neskutečné scény, kdy se (myslím že to byla Paříž) vznesli všichni lidé na ulici do vzduchu..tohle jsem nevydýchal a vybouchl takovým záchvatem smíchu jako dlouho ne :o))(10.8.2009)

Moje očekávání to dokonce předčilo! Jasně, logika je zde postavená na hlavu, ale už jste někdy viděli film s vesmírnou tématikou, který by dával stoprocentně smysl? Odstřelování vesmírných objektů je pak klasickou záchrannou metodou. Co se scénáře týče, je mnohem méně klišoidní než u většiny hollywoodských veleděl a když si promítání rozdělíte na dvě části, dá se to v pohodě zvládnout. Sice neříkám, že to potřebuju vidět znova, ale do odpadu bych Vesmírnou explozi rozhodne neházela.(20.6.2016)

Za prve chci rict, ze jsem ten film opravdu viděl. Za druhé jako fyzik říkám, že 90% z oné kosmické katastrofy jsou nesmysly. A za třetí vzhledem k tomu, že je to TELEVIZNI FILM s hodně omezeným rozpočtem, tak tomu těch 50-55% určitě s čistým svědomím mohu dát, protože je to opravdu jenom film a snaží se pobavit. Slušný nápad, technické provedení i herecké výkony. Pokud nejste přehnaně nároční, doporučuji.(7.8.2009)

• - Natáčení probíhalo v kanadské Britské Kolumbii a v německém Berlíně. (Terva)

• - Po celý děj je měsíc nelogicky v úplňku. (L_Johnny)