Intimní past

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš. (oficiální text distributora)

NSN

Tuctovka ničím nepřekvapující. V tmavých interiérech se odehrává klasický obehraný téma ženský prostoduchosti padající do spárů okouzlujících a později zvrhlých protějšků. ()

Mesmeric

Trochu toho stalkingu se Sarumanem v hlavní roli. Byla to nuda a chvílemi jsem mu už fandil, ať ji konečně v tom spánku znásilní, aby to dostalo alespoň trochu spád. ()

Dumaru

Hilary Swank si zahrala vo filme Pasca hlavnú úlohu. Doktorka Juliet si hľadá nové bývanie a akoby náhodou narazí na starší priestranný byt za priaznivú cenu. Potom ako prekonala rozchod s bývalým potrebuje zmenu, aj to je jeden z dôvodov prečo sa začne chvíľkovo zaujímať o pána domáceho. No už po prvých dňoch v novom bývaní začne mať pocit že niečo nie je v poriadku. Viac nejdem rozpisovať aby som neprezrádzal, dej je sám o sebe dosť priamočiary a predvídateľný, na konci to ale Juliet zaklincovala. Filmu chýbajú zvraty a klišé v scenári nedáva priestor na hádanie zloducha. U mňa len kvôli hereckým výkonom 5/10,,, ()

Filatov

Film mě zaujal prakticky od začátku a i když se mi Hillary Swank jako objekt zájmu moc nelíbila, tak Jeffreyho Dean Morgana teda zaujala a zahrál svou roli vyšinutého magora velmi dobře. Bohužel pro Intimní past už jsem na toto téma viděl lepší filmy, ale stejně mě něco nutí dát čtyři hvězdy. Je to asi tím, že toto téma mě nikdy neomrzí, i když uznávám, že to jak si Jeffrey chodí po jejím bytě jako by se nechumelilo a ona to nezjistí je trochu přitažené za vlasy, ale zase svůj důvod to má, vzhledem k tomu, jak jí oblboval, že o sobě ani nevěděla. ()

EasyGoingBoy

Tak tohle je ztráta času a jedna hvězda je pouze za to, že Hilary je moje oblíbená herečka. Z jakého důvodu se tenhle typ filmů točí mi není vůbec jasné. Hilary jsem považoval za jednu z mála opravdu inteligentních hereček ( a ještě i považuji, i když po tomhle už ne tak skálopevně ) jakou je např. Jodie Foster, ale z jakého důvodu ji napadlo kývnout na tenhle scénář, to mi hlava nebere. Raději už to přestanu řešit, protože jinak bych musel dát hodnocení "odpad" a to se mi, Hilary, nechce udělat. ()

wairau

Stopadesátá variace na stokrát omleté téma. Hilary, kluci sice nepláčou, ale takovej film dokáže fakt rozbrečet. Co rozbrečet, já bych řval jak mimino. Bože, taková pitomost.... ()

Michal13

Škoda že už v úvode filmu je úplne jasné, o čo pôjde. Tým pádom vám film už nemá viac čo ponúknuť, a stáva sa veˇmi nudným. Nehovoriac o niektorých scenách, ktoré sú až komické. / 40% ()

wienfield

Jednoduché ako facka. Neoriginálny námet, nepresvedčivé herecké výkony, málo hororových úchylností, žiadna mystéria, vyschnutá studňa s nápadmi. Prostá dráma bez štipky zaujímavejších momentov. Istý náznak formou jedného spätného pretočenia deja tam bol, ale vyhorel sťa fakľa skôr, ako sa začal realizovať v niečo pozerateľné. Viac ()

karmenka

Hillary a Jeffrey sa po P.S. I love you stretli znova. Krajsieho zaporneho hrdinu som vo filme snad este nevidela ! Nerozumiem, preco ma film take slabe hodnotenie, nie je to az taky brak. ()

limalama

Předem jasná zápletka s ještě jasnějším koncem. Ten konec to sice zachraňuje, ale o to víc to vede Hillary Swank. Za její výkon hvězdička navíc, ale podívat se na to dá. ()

A.Hu_

Neb jak na poutavé ukázky scén přilákat do kina co nejvíce lidí, ty posléze pěkně nas... a nechat jít rozzlobené domů. Když už někdo staví film na honiči, který slídí a užívá si pohledy na né moc pohlednou sousedku, měl by mít schopnost do filmu vložit alespoň malou dávku vzrušení nebo očekávání... nic z toho Jokinen zřejmě zrovna neměl... ()

medulinka

Jeffrey Dean Morgan, Hilary Swank- dobří herci v průměrném filmu, běhěm tohoto thrilleru mě více zajímalo naše štěně. Začátek dobrý, ale postupem se to nějak táhne. ()

KcarlosK

Neznámý Fin nějakým zázrakem získá do filmu hvězdnou sestavu (prosím Hilary, aby vyhodila agenta) a natočí klišoidní blbinu bez jakéhokoliv nápadu či inovace. Na to by měl existovat paragraf. ()

gustaw

scéna kde Hil běží a narazí hlavou do zdi hovoří za celý film, který jsem bohužel viděl s postiženým českým dabingem , kde se asi dabéři kurva nudili protože mi to připomínalo scénu z Ramba 3 kterého jsem měl za komouše doma nadabovanýho jedním unuděným hlasem... ()

OggyShek

Označení "Mysteriózní" a "Horor" v tomto případě opravdu není na místě. Dvě hvězdy za Hilary a nesmrtelnost hlavního záporáka, dohromady 30%. ()

werca.fly

Pro některé kostnatá mužatka Hilary Swank představuje záruku kvalitního snímku, ovšem její herecká bilance je dost individuální. Pro mě zůstává transkou, která by měla ztvárňovat role "mužského charakteru" , protože tam je alespoň zřejmé, že se náročná plastická operace na ženu povedla. Pokud se Hilary zrovna nepotí v ringu, tak celá dejchavičná utíká před zvráceným a šmíráckým bytným, kterému nejdříve naoko "slíbí", potom ho zase odmítne. Chápu jeho uražené ego... Tohle se chlapům nedělá, ale proč to tak dramatizovat? Podle očekávání vše dobře dopadne a pro Hilary je to 1:0. Osobně bych raději nechala žít pohnutého úchyla... Film je konzumní, tuctová záležitost, která nepřekvapí, ale ani neurazí. Já tedy dávám za tři, protože mám jistou slabost pro zhrzence typu J. D. Morgan. ()

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

02.09.2023

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013