Intimní past

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš. (oficiální text distributora)

Zoltar78

Komu se líbí podobné příběhy, kdy je krásná žena pronásledována psychicky vyšinutým mužem, tomu bych spíš doporučil už starší a u nás téměř neznámý film "Lady beware" režisérky Karen Arthur, který nabízí daleko uvěřitelnější příběh a lepší atmosféru. Tohle bylo příliš tuctové. ()

Mikecat

Mladá doktorka si hľadá podnájom v Brooklyne. Nájde veľký byt za super cenu. Začnú sa ale diať čudné veci, nemôže sa zobudiť, niekto jej chodí po byte,..nakoniec pomocou skrytej kamery zistí vinníka - slizkého šmíraka a pokúsi sa vymaniť z jeho pazúrov. ()

Dondi

Na prvý pohľad dobre vyzerajúci thriller, ale to čo ponúka sme už videli x krát. Tento film je zaradený ako Drama | Horror | Thriller, myslím si že stačí dráma z jemným nádychom thrilleru. Výborný ku žehleniu a štrikovaniu. ()

rigby

Koukat se ještě jednou na celý začátek s odhaleným tajemstvím bylo zničující. Film přestal mít napětí a přišel o poslední zbytky jakékoli atmosféry. Zbylo jen vyčpělé klišé. Při konci jsem se zcela nepokrytě smál, protože nic jiného se dělat nedalo. Ta závěrečná scéna opravdu stála za tu výdrž, abych neusnul. ()

jopal

Slabucke, mnoho krat videne v lepsej forme. Mozno kto este filmy s podobnou tematikou nevidel, este este, ale inac strata casu... ()

Abalzo

Opět tu mám film, na který mohu říct jen škoda. Film jde celkem rychle kupředu, má atmosféru, charismatického záporáka, Hilary ukáže své solidní tělo, prostě všechno šlape i přes milionkrát zopakovaný příběh bez ničeho nového. Nicméně konec pošle všechno do kopru. Víc nelogických a klišovitých scén už tam narvat skutečně nemohli. Škoda, škoda a ještě jednou škoda. Natočit posledních 15 minut znovu a lépe, měl by šanci na úspěch. ()

Venceslao90

Po vizuální stránce je to hodně vydařený thriller, škoda že je místy trochu přitažený za vlasy a některým pasážím chybí větší spád. Trochu mi to připomínalo film "Někdo se dívá" s Sharon Stone, i když tenhle snímek je podle mě o kapku lepší. ()

Ajay

Pokud Vás zaujme obsah filmu výše, tak doporučuji spíše film "Zatímco spíš" 2011, kterej je znatelně napínavější! ()

ragtime

Ako prehliadka krásnej Hilary Swank bez chyby. Ako film miestami bez logiky. Napätie tu je, len je také diétne. Na skrátenie večera každopádne neurazí. ()

VanThomass

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Už od samého začátku jsou karty jasně rozdané a během celého filmu se nestane nic, co by bylo překvapivé nebo neočekávané. Snímků s podobnou ne-li stejnou zápletkou jsou stovky a mnoho z nich je daleko lépe pojato. Kdyby bylo aspoň obsazení zajímavější, ale ať se na mě nikdo nezlobí, Hilary Swank prostě působí neskutečně nesympaticky a nezachrání ji ani pár sexy záběrů na její tělo. ()

montel

Juliet Devereau (Hilary Swank) se právě rozešla s přítelem, který jí byl nevěrný a tak si hledá nové bydlení. Nakonec se nastěhuje do právě zrekonsruovaného bytu, jehož majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) vlastní i celý dům a Juliet nabídl seriózní nabídku. Po pár dnech se oba celkem sblíží, ale Juliet nakonec odmítne jít s Maxem do vztahu, protože stále miluje svého bývalého přítele Jacka (Lee Pace). Juliet se s Jackem dá opět dohromady ale Maxovi se to vůbec nelíbí a Juliet sleduje na každém kroku a to mnohem blíže než by jen mohla tušit - v jejím vlastním bytě...Hilary je má oblíbená herečka, ale tady se zakopala. Film stojí a padá s výkonem obou hlavních představitelů a to je chyba. Pan Morgan mi byl už od začátku nesympatický a Hilary zde hraje naivní husu. Takže průměrný thriller s špetkou napětí a debilním, stokrát ojetým příběhem. 40% ()

zekon

Dyť to tady bylo už 100x, nic nového, nic převratného. Napětí to má, prdélka je hezká, to jo, ale filmy se 3mi herci a jednom prostředí snad táhli v 90 letech, ale teď?? Navíc klasika, plno nelogických až tupých zvratů, reakcí a chování postav. No a vrchol samořejmě jak jsem čekal, nesmrtelný záporák, 5x oživlý, no to nee teda. ()

copstp

Hilary mám rád a myslím,že je to skvělá herečka.Bohužel jí mám trošku zaškatulkovanou a říkám si,že se na tuhle roli prostě nehodí. ()

chaosteory

Po prvních 10ti minutách tušíte, co se stane, po hodině víte co se stane a na závěr se to opravdu stane. Chybu nevidím v hercích, ale ve tvůrcích. Děj od začátku staví na dvou osobách s tím, že ostatní jen čekají kdy je zavřou do penálu. Ke smůle filmu i diváků ústřední duo nemá šanci vytvořit hutnou atmosféru a když už přijde, jsou rozdány opět stejné karty jako v běžném thrilleru. ()

NeverEver

Nemastne, neslane, predvidatelne, misty az nudne. Pro me bylo zajimave aspon hledani rozdilu mezi Jeffreyem a Javierem. A pokud Hilary byla i producentka urcite mela angazovat spis Javiera (o tridu prevysuje, ne o dve:-) tridy). A vlastne uz ani nevim co bych psala, protoze ten film na me vubec nezapusobil a uz za tyden o nem nebudu nic vedet. ()

Mark1983 odpad!

Tyhle filmy mají svou jednu velkou nepřednost,teda ...vlastně dvě nepřednosti,což jsou hodinová nuda a párminutový děj před koncem,který si divák ani v nejmenším nevychutná,protože to,co se děje patnáct minut před koncem by bylo lepší,když by to tak bylo patnáct minut po začátku a pak by děj třeba stupňoval,ale takhle to bylo jen o nudě. ()

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

02.09.2023

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013