Legas

To by časy, kdy komedie s Cameron Diaz měly koule. Hlavně zde nenajdete žádný fekální nebo jinak nechutný humor. Ben Stiller z rovnátky je fakt k popukání, Cameron Diaz je báječně ulítlá a pejsek - třešnička na dortu. Příběh možná neoslní, ale sranda to je. ()

Webb

[4/10] (Fox) (Barevný /// Produkce: Frank Beddor, Michael Steinberg, Bradley Thomas, Charles B. Wessler /// Scénář: Ed Decter, John J. Strauss, Peter Farrelly, Bobby Farrelly /// Kamera: Mark Irwin /// Hudba: Jonathan Richman) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE] ()

Jordan

a čo to vlastne na tej mary je? ja osobne nenachádzam nič viac, než pekné bradavky 26-ročnej cameron, ktorá, ak by ste ju roztopili, by mohla slúžiť ako poleva na svadobné torty a inak naozaj nič - z priemeru či ľahkého podpriemeru v ketegórii romantická komédia to vytrhávajú jedine známejší herci a asi tri alebo štyri "farrellyovské" humusácke žartíky (gule v zipse, vrásšité cecky, semeno na uchu a vo vlasoch, hovno na dlážke, vyrážky), ktoré tu však nefungujú... čo však trochu funguje a je vytrhnutím z nudy je úloha/postava barda-hudobného rozprávača... inak naozaj nechápem úspech a popularitu tohto filmu... ()

Anderton

Jedno z mála prekvapení zaradenia do knihy 1001 filmov, ktoré musíte vidieť predtým, než umriete. Videl som viacero vtipnejších komédií v 90tych rokoch, ale ako jeden z najznámejších zástupcov žánru hrubozrnnej komédie snáď obstojí aj tento film bros Farrellyovcov v zmienenej knihe. Je to hrubozrnné, niekedy trápne, niekedy vtipné a celkovo milé a dokonca aj romantické. Svojim spôsobom. Takže aj pri filme som sa pobavil "svojim spôsobom". ()

francis

Dillon a hlavně Stiller jsou dobrý skoro ve všem, i kdyby to byla naprostá kravina. Nesnáším ale, když je něco samoúčelně nevkusný (samozřejmě, tady je účelem, aby nevkusný diváci řvali smíchy a pak si patlali sperma do vlasů, uznávám). Ovšem taky jsem byl v pubertě (Farrellyové budou bohužel asi navždycky), a navíc, smál jsem se taky, tak nemůžu bejt zas tak přísnej. Ty tři hvězdičky jsou ale stejně pro Bena. ()

Kothy

Vtipná komedie s Cameron Diaz a Benem Stillerem. Není to jednoduché ji sbalit. "Co to máš na uchu? To je gel na vlasy?" :D ()

WANDRWALL

Na každém něco je. Nejen na Mary! A to něco a´t druhý objevuje a nečiní unáhlené závěry. Proč bych měl mary obdivovat? Za co? Nepřesvědčila mě. Asi o to nestála. ()

FrodoF

Ano přišlo mi to vtipné a nestydím se za to, protože když je zábavný scénář a vtipy se spermatem ve vlasech nebo pérem v poklopci nepůsobí úplně samoúčelně můžu žánrové 4* dát s klidným srdcem. ()

klerik

Má to skrátka pár kultových scén. A bolo to ešte v časoch, keď bol fekálny humor ešte v plienkach, takže aj tvorcovia sa museli krotiť... ()

Chrustyn

Spíše průměrná komedie, které sice vévodí dobří herci ale hlavně kvůli svojí délce občas nudí. Ale minimálně scény se psem mě dostanou vždycky. ()

LaciLC

Jedna z mojich obľúbených komédií s megaloserom Stillerom. Tento film obsahuje toľko výborných vtipov a situácií, že ich neviem ani spočítať. Scény so zipsom, barlami, vypočúvaním ma dokážu vždy rozosmiať. Jednoducho perfektná ukážka pohodovej komédii so sympatickými hercami a zároveň najlepší film bratov Farrellyovcov. ()

Arsenal83

Semeno vo vlasoch ako legendárny gag. Viac si z film už ani nepamätám, dnes mi už príde ten vtip trocha príliš, ale vtedy bavil. Hoci Stiller bol veľmi dobrý komik, no ku Cameron by sa nehodil ani ako šofér jej limuzíny. ()

sharky

Námět není špatný, docela dobře se na to kouká, scény se psem jsou dokonce i vtipné, ale u mě bohužel zůstalo jenom u těch psích... ()

Flego

Diaz so Stillerom sú perfektní, ale film mi tak nepripadá. Farrellyovský humor sa mi páči, ale niekedy je menej viac. Scéna v kúpeľni však nemá chybu. ()

Ivoshek

Jedna z nejlepších komedií posledních deseti let. Místy velmi krutý, černý či fekální humor v kombinaci s romantickou linií je naprosto super. Namátkou si teď vybavím třeba scénu, jak se Matt Dillon snaží udělat na Mary dojem tím, že chodí na pláž s chovanci místního ústavu :-)))))) /// update 2019: po asi desátém shlédnutí se furt místy směju nahlas. Fakt nechápu, jak tenhle naprosto geniální kousek může tady mít 67 %. Nemáte vkus. Shame on you! ()

SOLOM.

Cameron Diaz moc nemusím, ale tady si nevedla vůbec špatně a navíc jí to i kupodivu slušelo. Zřejmě měla na svém kachním ksichtě kilo dermakolu navíc. No nic, každopádně jsem se u této komedie docela nasmál, zvláště pak těm chlapským soubojům o srdce jedné holčiny. Ujetého humoru, spermatu i hlášek tu bylo dost, takže průměrné ohodnocení si to jistě zaslouží. Určitě jsem tento film neviděl naposledy. ()

Janek

Film jako celek asi prohrává, ale je zde tolik výborných a vtipných míst, že prostě ty **** dát musím. Nejlepší je ovšem Matt Dillon. ()

claudel

Kultovní komedie bratří Farrellyů, na niž nikdy nezapomenu. Vyprodané kino v maloměstě, ve kterém žiji, se otřásalo smíchy a já jsem se výtečně bavil. Cameron a její jedinečný úsměv, věčný smolař Ben a komediálně laděný Matt, nezapomenutelné vtípky a ten nejznámější s gelem na vlasy, všechny tyhle komponenty utvářejí jednu z nejlepších komedií devadesátých let. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů