djcremo

Film stavia na kvalitných hereckých výkonoch, ale čo ho ubíja je neskutočná nuda vyše dvoch hodín a podľa môjho názoru by to nespravila ani kratšia minutáž. Škoda že tvorcovia filmu v tomto prípade vsadili na to, čo ľudom nič nevraví a nesnažili sa to podať ani takým spôsobom aby to pochopili. ()

kishi_SO

zo mna makler tusim nebude. Zaujem o dej u mna aby pohladal. Zo dva razy sa mi podarilo zaspat, sice snaha pretocit a pozriet zameskane bola, no nijako nepomohla. Jedine co ma potesilo bolo drobne cameo Charlieho Sheena. Predstava, ze hra vaznu rolu po predoslych komedialnych vytvoroch je neracionalna. ()

SelfishMan

Nevím nevím, úplně zavrženíhodné to určitě není to ne, ale pro mě to jedničce sahá maximálně po kolena... Vizuálně to bylo natočeno příjemně, herci byli taky dobří... ale to rodinné drama. Takových dramat jsou kvanta, ale Wall Street mělo podle mě být výhradně o tom velkém světě byznysu. To se mi líbilo na jedničce. Druhá věc co mi vadila bylo to moralizování a odsuzování... Abych jenom nestrhával, tak co se týče finančních termínů, tak to bylo zpracováno celkem dobře , zakomponování finanční krize a některých finančních praktik bylo fajn. Mrzí mě to ale, protože z traileru jsem čekal víc...to už tak holt bývá. 65% (hlavně za Manhattan, Gekka a část věnující se těm financím) bohužel daleko za očekáváními. ()

jopal

Sklamanie, nezazivne, 2x som zaspal, hrdinsky som to sice cele dopozeral, ale okrem dobrych hercov som nic zaujimave nenasiel. Ba ano, to zvonenie mobilu v 42. minute bolo super... ()

lineiy

Shia je mým tajným kryptonitem. Ale kdyby nebylo jeho a jeho zdatně sekundující kolegyně Carey Mulligan, nebylo by pokračování legendárního snímku ničím víc než průměrem. Douglas je pro mě zklamáním, ačkoli jsem samozřejmě ráda, že vyhrál svůj osobní boj, Brolin klasicky dobrý, nicméně ne dost dobrý. Myslím si, že pokračování by zasluhovalo důstojnějšího využití svého potenciálu. Film není špatný, to vůbec ne. Ale pro mě je to zklamání. Možná, kdyby se Stone nesnažil o megalomanské záběry mrakodrapů, skel a lesku, mohl se víc zaměřit na postavy a potlačení jejich občasné plochosti. Mírný nadprůměr. ()

john986

Velky ocekavani, ale totalni zklamani... na tom filmu me neoslovilo opravdu nic a musel sem se donutit dokoukat to do konce... :( ()

david666

Solidní práce Olivera Stona - dokonce bych řekl, že se mi tento díl líbil možná i trošku víc, než první. Asi je to tím, že námět je i dnes aktuální a je zasazen do krize roku 2008, kterou má člověk ještě v živé paměti. Co mě ale fakt naštvalo byl ten konec a la šťastná rodinka - vše se vyřešilo. ()

Hucocaky

V úvodných minútach som bol veľmi prekvapený že vidím čo som chcel, kancelárske scény s akcinárskou problematikou, predať? kúpiť? ide o veľa. Čím ďalej však film pokračoval mal som pocit že ide menej o samostatny biznis ako o príbeh Jacoba s priateľkou Carey a otcom Gordonom. Neustále sa zvyšovala určitá iskra "Wall Street" a začínal som sa nudiť, na konci sa to však konečne prebudilo. 5 hviezdičiek kôli obľúbenému žanru filmu a taktiež obľúbení herci. ()

rodier

Pred 23 lety? film se odehrava 8 let po vezeni a tam byl 8 let. Tak asi nekdo neumi pocitat. asi si rekli 2010-1987.. jinak docela dobre. jen Shia se tam moc nehodi.. neni to dravec. ()

Obenny

Předtím než jsem si pustil film tak jsem si říkal že se těším hlavně na Michaela Douglese, který má jen málo filmů v modrém hodnocení, no ale bohužel třeba oproti Margin call je tenhle film vcelku o ničem. Jediné co je opravdu kladné je prostě dobře zahraná role M. Douglasem, jinak se žádné velké drama nekoná, spíše lehce předvídatelný scénář o padouchovi, který nakonec skončí za mřížemi. ()

zodiak217

Dobre a pekne spracovaný film, ktorý mi ponúkol pohľad do sveta burzových maklérov a veľkých financií, ktoré ovládajú svet. Priblížil mi a pomohol mi pochopiť vznik finančnej krízy a urobiť si aspoň trochu názor ako to asi funguje. Taktiež oceňujem výber hercov. Kombinácia Shia LaBeouf a Michael Douglas bola naozaj dobrá. Až na chabý hlavný dej, ktorý ma až tak neuchvátil som si rád pozrel tento film a určite nebol najhoršie spracovaný. Také príjemné a dá sa napísať, že aj poučné pozeranie, ktoré vo vás asi ale nevyvolá žiadne emócie. ()

MarryW

Asi tak...beru prachy ( pokud bych nějaké měla ) a jedu vydělávat, lhát, podvádět a užívat si na Wall Street. Jsem naprosto nadšená, herecké výkony všech mě dostaly, nenudila jsem se ani chvilku. Moc jsem tomuto snímku nevěřila, přece jenom Gordon Gekko v prvním díle je nepřekonatelný. Ale i tak z toho Stone vymáčknul asi to nejlepší co se dalo. Rozhodně stojí za to vidět. ()

v.v.v.

Výborný film, bavil jsem se od začátku do konce! Mám rád intriky, finanční machinace, manipulace a kvalitní obleky... ()

Desmi

Pod názvem Wall Street jsem si představoval, že konečně alespoň trochu pochopím, co se vlastně v New Yorku děje. No nestalo se. Režisér mi nabídl svět plný intrik, kde si frajeři mezi sebou hážou 100 miliónů dolarů, jak kdyby to byly drobný. Neříkám, že to tak nemůže být. Intriky, lsti a podobné praktiky vládnou všude tam, kde lze uchvátit moc. Nevím no, mám rád finance, rád sleduju filmy s touhle problematikou ale tenhle film mne prostě nějak nechytl.. =/ ()

Scaevola

(obsahuje spoiler) Zajímavý pohled do světa, kterému vůbec nerozumím, ale asi je snadné na něj nadávat. Ale kam se poděla jakákoli dramatická linka, to netuším: M. Douglas se na pět minut stane zlým, aby si bokem vydělal miliardu, a pak se zase všichni objímají? ()

Ondrew

Sam neviem, cim presne si ma tento film ziskal, ale je fakt, ze som cely cas s istou davkou napatia cakal, kam sa napokon cela snimka posunie. Musim uznat, ze pan Stone si dal na praci zalezat, vsetko je totalne vypiplane a hoci ma film dve hodiny, nepostihol ho syndrom "hluchych miest". Po hereckej stranke taktiez nemam co vytknut, preto s kludnym svedomim tento vytvor hodnotim na 80%. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina