Janebuschka

Nezapomenutelný film nejen díky skvělému obsazení, Pierce Brosnan, Chris Cooper a Robert Pattinson, ale i obyčejně neobyčejnému příběhu s překvapivým závěrem. Robert se parádně ukázal v roli staršího rebelujícího bratra s vlastním názorem a ochranářským sklonem vůči své malé nadějné sestřičce Ruby Jerins! Taky by mi takový bodnul! Role mu byla šita přímo na míru! Emilie de Ravin působí mile. Skvělý film i po několika shlédnutích! ()

Ajka13

Na tenhle film jsem se chystala docela dlouho a čekala jsem teda víc. Možná jen proto, že spousta lidí mi povídala, jak je to oproti Stmívání skvělý film, ale to je skoro každý, že? Nic mě tam moc extra nenadchlo, snad jen pár Pattison a Ravin, kterou jsem ve Ztracených moc nemusela, ale tady byla docela v pohodě. Konec mě dostal, ale nevim, jestli v pozitivním duchu. Dvojčata z toho mohli vynechat, to už je taky docela ohraný, navíc mi to tam přišlo naprosto uhozený. Pohodička, pohodička a najednou na tabuli 21. září 2001 a ups, už něco tušíte a ono vážně. Nechápu. ()

optimum

Tak na tenhle film se stojí za to dívat kvůli posledním 10 minutám, to je pecka, která ve mě nechala na dlouhou dobu hodně silnou hroudu v břiše.. Ale zkrátit to nejde, aby byl ten konec taková síla, je nutné vydržet celý film. A vida, Pattinson umí i něco jiného než upíra... ()

juicylucy

kdyby vynechali posledních pět až deset minut, dala bych čtyři hvězdičky, ale ten blbý konec ... to prostě přehnali :) ()

Vanila01

Hodně silný film, Pattinsonovi ta role neuvěřitelně sedla a konec filmu jsem hodně probrečela. Tento film určitě stojí za shlédnutí. Za odpadem dle mého názoru stojí absolutně předsudky, protože ten film si ho 100% nezaslouží. ()

Lenny76

Pěkný film. Byla jsem příjemně překvapena. Hlavního hrdinu zrovna nemusim, ale tady byl pro mě přijatelný. Na konci jsem uronila slzičku..... ()

Alchemilla

Oceňuji, že film není nijak extrémně sladký. Herci byli dobří, i Pattinson. Obzvláště na něm je vidět, že role psaná na tělo snad ani nemůže být špatně zahraná. A když si režisér svoji hvězdu pohlídá, výsledek může být velmi dobrý. Bavila jsem až do oné chvíle.... Proč do příběhu našrouboval scénárista tak stupidní závěr? Když už to tedy chtěl zakončit jistým "odchodem", pak zcela nechápu, proč nepoužil nějakou obyčejnou příhodu ze života. Že by taková obyčejná příhoda byla málo úderná? Že by nezasáhla dostatečně slzné kanálky američanů? Závěr byl vykonstruovaný, vykalkulovaný a hlavně naprosto zbytečný a s předcházejícím dějem nemající nic společné. 70% a ještě si rozmyslím, zda nepůjdu s hodnocením níže. ()

olik.s

ten upíří slizácký hoch možná ještě někdy k něčemu na plátně bude...neb tento film stál jen na něm. ()

Aranel

Za závěr hvězdička navrch. Mě to zaskočilo. Je to možná trochu dlouhý a člověk pořád čeká, kdy se z Pattinsona stane ten upír, ale jakožto drama/romantické stojí za zhlédnutí. ()

Fenixx

Dala bych 4 hvězdičky, kdyby film skončil o 5 minut dříve. Upírovi role ztroskotance celkem sedla, u ostatních to není tak moc důležité, protože film je v podstatě one man show. Proč ale tenhle závěr, to mi hlava nebere, stát se přeci mohlo cokoliv a mělo by to stejný dopad. Takže upachtěné tři*. ()

Patroxi

Naprosto dokonalej film s fantastickým koncem ... každá část mě naplno bavila a záběr byl opravdu epický ! 5 ()

prostoreka

Prvý film, v ktorom som sledovala Róberta dlhšie ako 10 minút a myslím, že sa mi celkom páčil. Herecky. Mužsky nie. Niekedy sa mi to javilo ako rozťahané, dlhé a zbytočne ,,obkecávačné"... a ten záver... naozaj? ()

Sathine

Asi jsem dnes neměla náladu na "citový" film anebo se ze mě stává cynik, protože tento film u mě nehnul opravdu ničím. Podle některých komentářů jsem čekala naprosto emocemi nabitý film, který má tak šokující závěr, který prostě absolutně všechny překvapí. Jak už zde bylo zmíněno, že se stane něco špatného, to mi bylo taky jasné od tragické hudby a jak je vlastně už všechno krásné a úžasné. ()

judy

R.Pattinson tentokrát vynikající!!! Film je opravdový, dojemný a strhující, milostný vztah hlavních hrdinů zahraný zcela přirozeně, chemie v tomto případě funguje. Stejně tak je uvěřitelné pouto mezi hlavním hrdinou a jeho mladší sestřičkou. P. Brosnanovi role zaneprázdněného otce taky sedla. I když jsem celou dobu čekala nějaký osudový zvrat, tak závěr byl pro mě šokující. ()

stret

Záver ktorý prísnejšieho diváka môže pobúriť svojou nepravdepodobnosťou. To ale len vtedy ak sa vezme doslova. Konkrétna technika záveru ale nie je dôležitá - a teda je nedôležitá aj jej nepravdepodobnosť. Situácia kedy sa ľudia konečne začnú vzpamätávať z rany ktorú im život uštedril a práve v tej chvíli dostanú ďalšiu už nie je tak neobvyklá. Príbeh mal viacero zaujímavých liniek, ktoré stoja za pozretie, zamyslenie a pozastavenie. ()