Nezapomeň na mě

• Austrálie

Drama / Romantický / Psychologický

USA, 2010, 113 min

• dobytek

Patyzón pronáší "moudra", Patyzón zevluje, Patyzón oblejzá nějakou pipku, Patyzón hystericky ječí na svýho fotra, atd... Dohromady to nějak nedává žádnej smysl, ale hlavně je tam pořád Patyzón. Tento film byl zřejmě určen pro obdivovatelky Patyzóna, aby se na něj mohly podívat taky jinde než v Twajlajtu. Nakonec bylo nutný, aby to do Patyzóna napálil Boeing, aby si jeho fanynky taky pobrečely. Následkem toho se ta jeho pipka zbavila svýho strachu jezdit metrem, což asi byla jediná pointa celýho filmu. Za zmínku stojej ještě tak ty fotři (Pierce Brosnan a Chris Cooper), ale paradoxně mi asi přišel jako nejzajímavější osud Patyzónovy 11-letý sestry, přestože obvykle dětský postavy ve filmech nesnášim.(26.7.2012)

Když je člověku něco přes dvacet, má rozvedené rodiče, o deset let mladší sestru a pořád ještě neví, co třeba život schovává, je tenhle film jako podání ruky od staršího kamaráda. A Robert s Emilie spolu mají tak žhavou vzájemnou chemii, že plátno chvílemi málem doutnalo. Melancholie, která pod kůži zaleze pomalu, ale natrvalo.(31.3.2010)

No jasne... aký úžasný koniec, aj napriek tomu koncu 6/10... Snímok sa tiahne skôr priemernejším tempom, kedy sa "vôbec" netlačí na pilu... Remember Me nie je obzvlášť ničím výnimočny a celé je to postavené skôr na hereckých výkonoch... aj keď samozrejme Pattinson nevie hrať, ALE aj napriek "jednému ksichtu", ktorý prezentuje neustále s Bellou, tuna ich bolo o čosi viac. Inak skvelý Brosnan, aj keď len v menšej úlohe "despotu".(10.6.2010)

Takto ma uz davno ziaden film, jeho zaver a herecke obsadenie dokopy neprekvapilo. Zostala som absolutne odzbrojena a myslim, ze celkom pravom (hoci viaceri nebudu suhlasit). Skvela atmosfera, podmaniva hudba, krasny pribeh, ved co , aj tak som len clovek a zivot je proste zivot. Pribeh sa s vami nemazna a do deja vas vcucne uz hned od zaciatku jednou famoznou scenou. Treba vidiet. Je dost mozne, ze film sa bude pacit skor romantickejsim a dramofilnejsim povaham, ako tym, co oblubuju akcnaky, horory a sci-fi. A cuduj sa svete, nikdy som si nepomyslela, ze to poviem, ale Robert ma v sebe nejaku stipku toho hereckeho talentu :)(23.3.2010)

• xxmartinxx

Překvapivě to není odporná urážka lidského vkusu, ale jen špatný film bez atmosféry a stupňování děje, zato však s lacině podbízivou poslední pětiminutovkou. Pattinson se sice povětšinou stále tváří jako na place Stmívání, ale tahle role mu docela sedla a při hádkách s Brosnanem jsem jim snad i věřil. To ale na prázdnotě filmu (v kontrastu s trapnou snahou šokovat) nic nemění.(8.4.2010)

• - Hawkinsovi se původně jmenovali Rothovi. (c.tucker)

• - Najít představitelku Ally bylo složité a trvalo dlouho, než byla objevena Emilie de Ravin. Největším problémem byl posléze výškový rozdíl mezí ní a Robertem Pattinsonem. (akisha)

• - Emilie de Ravin se narodila ve stejném roce jako její filmová postava Ally, tedy v roce 1981. (Polinecka)