Mparrowka

Musím říct, že jsem tomuto filmu nedávala velké naděje. Ale ouha, ono se jim to opravdu povedlo. Co povedlo, je z toho krásné romantické drama. Roberta Pattinsona nemam ráda, ale během filmu si na jeho přítomnost zvyknete. Emilie de Ravin a Pierce Brosnan potěší a malou Ruby Jerins jsem si jednoduše oblíbila. Možná je to tím, že mi tolik připomíná malou Phoebe z knížky Kdo chytá v žitě. Jen jsem nějak nemohla zkousnout Chrise Coopera, který je bezpochyby skvělý herec, ale nálepky gaye z filmu Americká krása se v mých očích už nezbaví. ()

Krteczek

Je mi 26, ságu jsem neviděl, jméno Pattinson mi do dneška nic neříkalo a proto se nemusím stydět dát filmu 4 hvězdičky :) Trochu více nezaujatosti by některým zdejším pisatelům rozhodně slušelo. ()

bezchli

Film, který někdy i složitým způsobem ukazuje, s čím se setkává mnoho mladých lidí, kteří řeší nejen své problémy mládí, ale také rodinné problémy v rozvedených rodinách a musí tak být i náhradními rodiči. V některých momentech je film nudný, úsměvný, dramatický. Určitě je to film pro zamyšlení nad naším životem a tím co děláme. Protkaný citáty a myšlenkami velikánů, několika příběhy a dramaty. Nečekaný závěr nám potom dává čas přemýšlet právě nad životem naším. Je Váš život jen veselý? ()

raininface

Lehce nadprůměrný film s těžce nadprůměrným závěrem. Jeho účinek by ale podle mě byl ještě drtivější, kdyby scéna s hlavním hrdinou v okně jednoho z Dvojčat byla úplně posledním záběrem celého filmu. ()

Yossaretix

Tragický začátek a konec a mezi tím zajímavá romatika spojená s rodinným dramatem, přesto mi to úplně nesedlo, Pattinson se na roli skvěle hodil, de Ravin v pohodě a nad věcí a vlastně ta silnější v té dvojici, ale připadalo mi, že jde prostě jen o ten konec a poselství názvu filmu, nejvíc mě zaujal herecký výkon Tate Ellingtona v roli kamaráda hlavního hrdiny a malá Ruby Jerins jako jeho sestra. ()

stret

Záver ktorý prísnejšieho diváka môže pobúriť svojou nepravdepodobnosťou. To ale len vtedy ak sa vezme doslova. Konkrétna technika záveru ale nie je dôležitá - a teda je nedôležitá aj jej nepravdepodobnosť. Situácia kedy sa ľudia konečne začnú vzpamätávať z rany ktorú im život uštedril a práve v tej chvíli dostanú ďalšiu už nie je tak neobvyklá. Príbeh mal viacero zaujímavých liniek, ktoré stoja za pozretie, zamyslenie a pozastavenie. ()

yrik

U té scény, kdy se buchta dozví, jak se s klukem seznámili, jsem se modlil, aby z ní scénarista zase neuděl naprostou slepici bez náhledu - ale klišé je klišé (kurevské klišé s velkým Ká) a Bůh asi není.... ()

Grandimir

Místama jsem se opravdu nudil, obzvlášť na začátku. Ale žádný film mě tak nepřekvapil svojí pointou na konci filmu, jako tenhle. Opravdu jsem to nečekal a jsem opravdu příjemně překvapený, že mě po dlouhé době nějaký film opravdu dokázal překvapit. ()

HelenaHanke

Charaktery a osudy jednotlivých postav jsou záměrně vystavěny tak, aby dohromady vytvořily dramatickou dějovou linku. Je v tom trochu vyumělkovanosti. Avšak díky výborně obsazeným hercům, kteří tento scénaristický kalkul dokázali přesvědčivě uhrát a chvílemi vytvořit mimořádně silné momenty, film prostě funguje. Navíc má slušný soundtrack a obsahuje užitečné životní pravdy jako "eat your dessert first". Balíček kapesníků mějte rozhodně po ruce. (75 %) ()

MisaP3

Na začátku to byl jeden z mnoha, postupně to ale dostává hloubku, zaujme. Robert Pattinson nepatří mezi mé oblíbence, bezduché pohledy do kamery mi i tady občas lezly na nervy, ale jinak je to po dlouhé době film, který mě opravdu vtáhl. A závěr? Nečekaný. Jinak se to říci nedá. Dlouho jsem chtěla dát pět hvězdiček, ovšem díky mé averzi k hlavnímu herci jsou to nakonec jen čtyři. ()

tynka1711

krásný a dojemný film, který za něco stojí!!! Ten konec jsem absolutně nečekala, z toho důvodu nemůžu dát méně než 5* i když se přiznám, že Robert mi je dost nesympatický herec ()

andy60

Nesedlo mi, jaká pronáší Pattinson ve dvaceti letech moudra. Sice je knihovníkem, leccos má načteno, ale co mu nepochybně schází, jsou životní zkušenosti. Ani ta romantika mě příliš nepřesvědčila, žádné velké jiskření se nekonalo. Kdo mě však nejvíc iritoval, byl ten jeho kámoš s nebývale hloupými poznámkami. Na druhou stranu, sledovat vývoj vztahů a postav mě vcelku bavilo. ()

Richmond

Prosté nie hovorím tomuto snínku. Zápletka chýbala od samotného začiatku. Herecké obsadenie hviezdne, no tými výkonmi to nebolo cítiť- niektoré scény absolútne rutinérsky natočené. Ten film spadá z banalít do vážnych problémov z vážnych problémov do tragických udalostí. Atmosféra sprevádzajúca tento snímok je maximálne pochmúrna, niekedy mi prišlo až nepríjemné sa na to pozerať. Námet neoceňujem, podobne ani scenár. Scenár nebol dostatočne farbitý aby na mňa zapôsobil. Milostný príbeh bol totálne mimo, koniec pre istotu nespomeniem, každý si na to musí spraviť vlastný názor. Pre mňa sa to tam nehodilo, ak sa to niekomu páči, tak budiž. 1* 20% ()

LEFTFLANK

Veľmi rozporuplný film, ktorý by sa dalo kľudne povedať, že je o hovne a možno o všetkom. Úprimne si nemyslím, že je to ktovieako geniálne, Tylerove filozofovanie je niekedy fajn, niekedy otravné, každopádne sa neutápa v absolutóriu myšlienok, a v momente keď už je ten pocit, pribehne na scénu Emily a opäť je pohroma zažehnaná. Čo je ale pre mňa super tak to sú dialógy. Nie je to žiadna šialená konverzačka, ani civilnosť do extrému. Proste dialóg je tu príjemný, úprimný, všímavý a prirodzený. Za scenár v tomto ohľade klobúk dolu(Najlepšia scénka:Mademoiselle Fleishman...ma petite sourete, una freak of nature,mondiee,sacrebleu :D:D) Záver pritiahnutý za vlasy, no dojem mi to výrazne neskazilo. Fajn nadpriemerné pozeranie ()