Wopat

Film na mě působil dobře. Čekal jsem nějakou pubertální romantickou slaďárnu, ale způsob, jakým zde byly z diváka tahány emoce, se mi líbil. Akorát jsem moc nepochopil proč takový konec. Byl jsem tak zaskočený, že ani nevím, jestli je takový závěr je plus nebo mínus. Říkal jsem si proč se to neodehrává v současnosti, ale o devět let zpět. Každopádně to bylo šokující. ()

Tryman

Takhle silný zážitek jsem si z filmu neodnesl už dlouho. Pattinson hrál perfektně, rozhodně si teď u mě očistil své jméno za účast na té hlouposti o upírcích (Stmívání). A nejen on, celé obsazení mi vyhovovalo. Remember me je velice povedený snímek, u kterého si určitě spousta lidí (a nejen Američanů) zapláče a nebude to žádná ostuda. Coulter svou práci odvedl tak dokonale, že promíjím několik nepatrných mušek a dávám plné hodnocení. ()

Manhattan

Tři slova které vše vystihnou - nezapomenutelné , dokonalé , fascinující. Závěr filmu je snad jedním ztěch které se zapíší do dějin kinematografie, mě osobně přivedl k filmovému orgasmu s nejvyšší extází. ()

UniqueNett

Čekala jsem, že to bude obyčejná slaďárna. Tuctový béčkový film. A ještě k tomu v hlavní roli Robert Pattison, kterého díky Stmívání nemůžu ani vystát. Přiznávám.. spletla jsem se. Film, u kterého by se ve mně vystřídalo tolik emocí (což já ráda), jsem už dlouho neviděla. A ten konec? Pro mě více než překvapivý. 5* za skvělý výkon R.Pattisona, charakteristiku postav, scénář a úžasnou hudbu. ()

Rockerman

Celkem banální jednoduchý slaďáček, který bych jinak hodnotil nanejvýš třemi hvězdami. Ovšem ten nápad s překvapivým a šokujícím koncem jsem musel nějak ocenit. ()

..Anya

Emo příběh jak vyšitej. Hlavní hrdinové si hrají na hrdiny před sebou samými a celým světem takovým stylem, že mi bylo trapně i za ně. Děj? Děs a hrůza. Málem jsem se ukousala nudou. ()

Desdemone

Dlouho už mě u filmu tak moc nepřekvapili jak herecké výkony tak závěr, akorát u druhého jmenovaného si nejsem jistá, jaký pocit z toho překvapení vlastně mám. Na první,druhé i třetí zamyšlení se nemůžu zbavit dojmu, že to tam prostě strašným, stašným způsobem nepatří- ale je fakt, že protřelého diváka, nebo dobrá, minimálně někoho, kdo se "vážně hodně dívá na filmy", je těžké překvapit jinak, než mu předhodit absoluteně nečekaný konec, pro který nenasvědčovalo vůbec, vůbec nic. Ale i tak dám místo původně zamýšlených třech po dnešním druhém shlédnutí čtyři hvězdičky, možná je to pouze aktuální náladou nebo tím, že mi to dneska prostě sedlo. ()

ZsuZska

Ten film měl bejt dva filmy....-na jeden je toho přespříliš. Ten konec, kterýho jsem se bála posledních 30 minut filmu byl ještě horší, než jsem si mohla myslet. Tenhle film byl dost náročný od začátku, a ten konec už to vygradoval až moc. Ten si prostě měli nechat pro jiný film. Nechci říct, že to mělo skončit kdoví jakym happyendem, to by asi nešlo, ale tohle bylo prostě moc. Hodně přivírám oči při hodnocení a snažim se zapomenout na poslední minuty... ()

pepa3rd

Film, na jehož děj si po pár týdnech vzpomenete jen díky závěru, u kterého si vlastně ani nebudete jisti, zda sem patří. Nedá se mu upřít emotivní prožitek, jen nevím, jestli má co dodat k předešlému ději. Je to jen náhoda, která uplynulé události nemůže skutečně stavět do jiných souvislostí a nebo osud, který si ošklivě pohrál s životy tolika lidí? V prvním případě to hodnocení sráží, v tom druhém zvyšuje. Tak jako tak, základ už tak není příliš silný a já na osud v tomhle filmu nevěřím. 50 % ()

Kaucuk

V jeden den jsem si pouštěl dva filmy (Remember Me a Na Doraz) a jsem rád, že tenhle dezert jsem si pustil jako první...Co kdyby se mi něco stalo při prapodivný komedii s Downeym jr. a na skvělýho (ano je to slaďák ze Stmívání, ale tady dokázal, že talent se v něm válí jako mohutnej drak ve své sluji) Pattisona a roztomilou Emilii by se nedostalo? Fajnovej konec i čistá filmařina mě prostě chytily a nepustily. PS: A zas ti Sigur Rós...áách...pomalu je začínám slýchat v každym druhym filmu... ()

Biopler

Plochý film. Dobrý casting, no jediný kto hrá svoju rolu, ako sa patrí, je Pierce Brosnan. Prečo bol záver najnápaditejší a najlepší na celom filme? ()

Lukasinoo

Film, ktorý sa podľa všetkého má končiť tragicky úplne nečakane, len škoda, že ma asi v strede filmu napadlo, že to skončí obesením. ()

maciii

Nechápu, proč je kolem toho takové haló, mě to přišlo jako další z mnoha rodinných dramat, které není ničím výjimečné, jenom teží z profláknutého obličeje Edwarda Cullena a tragédie, která mě kdysi, narozdíl od pointy tohohle filmu, posadila na zadek. 50% ()

cogi

Popravdě film byl o ničem, žádný pořádný děj, pointa a co se týká postav, tak taky žádný zázrak. Naopak co by se mohlo vyzdvihnout, tak to fakt, že přes předpokládanou nezáživnost, která vychází z negativ filmu, se tvůrcům podařilo snímek natočit s atmosférou, kdy vydržíte u filmu a na konci i uroníte slzu. .... nevím jak, ale ta atmosféra je opravdu dobrá, ... ale to je taky to jediné pozitivum,určitě doporučuji shlídnout, ale neočekávejte nějaký zázrak ani, že se na snímek budete chtít podívat znovu ()

Bird_house

Poměrně emotivní film.. Dva příběhy spleteny dohromady - to tady už párkrát bylo.. Nicméně tentokrát to nějakým způsobem funguje.. Závěr filmu je proveden dosti nezvyklým způsobem - neříkám, že špatně, ale pravděpodobně to mnohé diváky překvapí.. ()

kersten

Celý film - dosť veľká nuda. Dve hviezdičky dávam len za herecké výkony Piercea Brosnana a Chrisa Coopera. Pattinson je naozaj zlý herec a naviac strašne nesympatický, nedalo sa naň pozerať. Koniec filmu bol síce prekvapivý a celkom slušný, ale celkový dojem filmu nezachránil. ()

gp_one

Kdyby tady Patyzón běhal po kmenech obřích sekvojí, bylo by to za pět. :) Lepší průměr a velice zajímavý pohled na osudy pár lidí v pozadí jedné reálné události . ()

denisavary

Mě to nudilo...ale musí se nechat, že ve filmu bylo docela pár silných scének, a posledních pár min jsem měla nakrajíčku..nečekané, za to si to zaslouží dobré hodnocení. Pattinson nebyl až tak špatný herec, ale bohužel, mě jako "twillightťačku" bude pořád připomínat toho upíra, hlavně se tam tváří úplně stejně. ...a je pravda, že ten film něco ve vás zanechá, ale jen nepatrný kousíček... ()