Režie:
Don MedfordScénář:
Robert DozierKamera:
William W. SpencerHudba:
Patrick WilliamsHrají:
Richard Kiley, Leslie Nielsen, Dean Jagger, John Marley, Tim O'Connor, Phyllis Thaxter, Ruth Roman, David Opatoshu, Claudia McNeil, Christopher Connelly, Victoria Vetri, John Considine, Robert Pine (více)Hrají
Richard Kiley
USA
Nejlepší filmy:
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Jurský park (1993)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Leslie Nielsen
Kanada
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela (1988)
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Dean Jagger
USA
Nejlepší filmy:
Příběh jeptišky (1959)
Vanishing Point (1971)
Pyšný rebel (1958)
John Marley
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)
Kmotr (1977) (seriál)
Kmotr (1972)
Tim O'Connor
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)
Columbo (1971) (seriál)
Phyllis Thaxter
USA
Nejlepší filmy:
Násilný čin (1948)
Třicet vteřin nad Tokiem (1944)
Bod zlomu (1950)
Ruth Roman
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Bratři Sackettové (1979) (TV film)
David Opatoshu
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Flash Gordon - Největší dobrodružství ze všech (1982) (TV film)
Claudia McNeil
USA
Nejlepší filmy:
A Raisin in the Sun (1961)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Byl jednou jeden lotr (1970)
Christopher Connelly
USA
Nejlepší filmy:
Osobní strážce (1992)
Dolarová manželství (1964)
Později, miláčku! (1963)
Victoria Vetri
USA
Nejlepší filmy:
Rosemary má děťátko (1968)
Králové slunce (1963)
Když dinosauři vládli světu (1970)
John Considine
USA
Nejlepší filmy:
Gia (1998) (TV film)
Svatba (1978)
Zápisník hvězdné oblohy (1999)
Robert Pine
USA
Nejlepší filmy:
Den kobylek (1975)
Ledové království (2013)
Den nezávislosti (1996)
Russell Thorson
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Pluj tiše, pluj hluboko (1958)
36 Hours (1965)
Julius Harris
USA
Nejlepší filmy:
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)
Udělejme to znovu (1975)
Tom Nardini
USA
Nejlepší filmy:
Self Defense (1983)
Dívka ze Západu (1965)
Afrika - V texaském stylu (1967)
Ken Lynch
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Dny vína a růží (1962)
Bill Quinn
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Ptáci (1963)
Fred Sadoff
USA
Nejlepší filmy:
Motýlek (1973)
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Viva Zapata! (1952)