Pattrick

Krásný snímek, úžasný vypravěčský styl z pohledu jak Juli tak Bryce.. Celý film je tak optimisticky naladěn i přes veškeré smutné pasáže, člověk jim šíleně fandí. Přesně takové romanticky klišovité, ale nikterak dotěrné a nesnáží se tlačit na divákovy city, všechno přijde pomalinku samo. Moc pěkné : ) ()

k.rakonos

Příjemné překvapení, pozitivní retro romanticko-komediální drama, velmi pěkně natočené. Zajímavé prolínání krátké minulosti s přítomností a různým viděním hlavních hrdinů. Líbilo moc. ()

Tabitha

Nevěřila jsem tomu, ale...dostalo mě to. Je to, jako bych se dívala do dětství, tohle pro mě bylo "dětství" na plátně, přesně takhle si to představuji - kamera, zvukové efekty, děj, herecké obsazení...Je to krásné v detailu, všechny části jsou krásné a je to i nádherný celek. Nevinné, naivní, milé. ()

Black5

Řekl bych že bylo od začátku jasný jak to dopane, příběh byl dobře odvyprávěnej a to z pohledu kluka, jak ji zezačátku neměl rád (nebo si to aspoň myslel) a z pohledu dívky která do něj byla údajně zamilovaná od prvního dne co ho uviděla. Tenhle příběh nás přivádí do mnoha situací dvou odlišných rodin opět z pohledu dívky a chlapce, kteří k sobě 'hledají cestu'. Celkově bych řekl takový oddychový příjemný film, který se hodí na shlédnutí s někým milým. Zároveň si myslím že atmosféra 70. let min. století (nebo tak nějak) tomu dodává tu správnou 'romantiku'. Za mě ****. ()

jayjay11

V jednoduchosti je krása. Výborne urobená romantika. Asi každý v živote niečo také prežíval keď bol dieťa a ja som sa v tom filme veľa krát našiel. Našiel som sa v dieťaťu ale aj v dospelákoch. Nechápem prečo takýto film niekto nenatočil už skôr. Vrelo odporúčam. 85% ()

cachanell

Příjemné retro. Ukázka rozličného úhlu pohledu ... tak to je - každý se na svět a skutečnosti kolem sebe díváme jinýma očima ... a v tomto filmu je to naprosto skvěle a nenásilně vypodobněno. Příjemný film - milý a velmi velmi zajímavý .... ()

voltamper

Veľmi pekný film. Naozaj. A veľa charakteru v ňom. Ak ho pozeráte v dobrej nálade, ešte vám ju zlepší. Ak ho pozeráte so zlou náladou, rozhodne vás z tejto biedy vytrhne. ()

Susan8

Dva pohledy na jedno přátelství. Film občas připomíná čtení knihy, než sledování filmu. Díky takto zvolenému natáčení se potvrzuje pravidlo, že ne vždy je všechno tak, jak vypadá. Neohraný děj. ()

tomkat

Dokonalá ukázka příjemného filmu, který na povrchu "nic moc neřeší", ale dotýká se hned několika důležitých věcí lidského života. A že jen dotýká a mnohé nevysloví/nedořekne? Vždyť právě tak to v životě často bývá... Buď (jen?) pohodový filmový večer, nebo i impuls k zamyšlení - vyberte si. ()

JerryPilsen

Lakavé vyprávění,které upoutá svojí originalitou.Příběh je prostý,ale dva střídavě rozdílné pohledy dodávají správný náboj. ()

Patrix000

Nemohl jsem uveřit tomu že film končí říkal sem si - cože to nemuže byt konec že to tak rychle uteklo??bavil sem se tak až sem nevnimal cas a film utekl strasne rychle!Kouzelný příbeh s dejem a to zpracovaní wow určite ho doporučim všem kamaradum a vim že nebudou ani oni litovat!! ()

nihiliste

Příjemná pre-pubertální romantická komedie, která zahřeje v této sychravé době. Sympatičtí herci i dobrá režie. ()

Pepino1

Romantický snímek, který je ale moc sympaticky a odlehčeně vyprávěný. Jde o dětskou romanci, která vyobrazuje předsudky, nepochopení druhých a přitom zůstává mile romantický. Vlastně jsem ani jednou nepotřeboval zkontrolovat hodinky. Krásně se nesl a utekl rychleji než jsem si přál. ()