Joshua2121

Krásne vyrozprávaný príbeh o tom, že každá minca má dve strany. Že jestvujú činy, ktoré otvárajú srdce; že jestvujú činy, ktoré otvárajú rany. Vďaka mladému obsadeniu to bolo také milé a prirodzené, že by som ešte hodinu navyše s radosťou zvládol. ()

ReTeZa

Byly tam momenty, kde jsem opravdu zadržovala dech.. Na věku nezáleží, stejné okouzlení může člověka potkat i v 90 :) důležitý je ten úhel pohledu... ()

Beaka9

Rozhodně to nebylo špatný, kdybych se na to dívala ve 12ti byla bych nadšená.Ale že už jsem velká holka, dávám tři hvězdy. ()

Bobinov

Dávám klobouk dolů pane režisére, něžná, krásná a romantická kniha, převyprávěná dvěma pohledy hlavních aktérů. ()

Lady Marcy

,,Někdo je namalovaný na papíře, nebo na plátně či dřevě. Ale čas od času potkáš někoho jehož barvy nezachytíš a tomu se nikdy nic nevyrovná." Tak na tenhle film se můžu dívat znovu a znovu. Příběh, odehrávájící se ze dvou pohledů, přesto je vždy spojovala láska. Opravdu vynikající citlivý příběh, který vás hned vtáhne do děje a zanechá úsměv na tváři. Film nám tu zanechává dřívější krásu mládeže, která nebyla tak zkažená jako dnešní. ()

kolikkulda

Je zvláštní jak to byl úplně obyčejný a zároveň výjimečný film. Krásně odvyprávěný a celé to tak hezky uteklo, jako když v koruně stromu pozoruji západ slunce a cítím jemný vánek na tváři... Jsem zvědavý jak mi dlouho vydrží ten zvláštní úsměv na tváři, doufám že dlouho! Krásná čistá romantika, moc jsem si to užil... ()

DeLaMarais

Nebudu se tu moc rozepisovat... Jen to, že hlavním hrdinům má člověk tendenci celou dobu držet palce, aby se už sakra konečně dali pořádně do řeči... a nakonec...????? Moc pěkný film, při němž si ti odrostlejší jistě vzpomenou na citlivost na prahu dětství a dospívání, kdy jsou všechny barvy, vůně, zvuky a city tak nějak výraznější a opravdovější. Škoda jen, že se tohle časem vytrácí pod vlivem uniformního světa. Chjo, kde že loňské sněhy jsou. ()

90125

Americky umelé a gyčovité. Totálne predvídatelné, sterilné a veľmi málo nápadité. Naviac riadne feministické. Toto že je príbeh o detskej laske ? Ten čo toto písal už asi uplne zabudol ake to bolo mat 13 a byt zamilovany. Malá Juli je despotická vydieračka a nie zamilovane dievča ! Tu sa ziadna magia lasky nekoná. Predstavujem si ako by tento film vyzeral, keby ho natočili francúzi. To by bolo celkom iné kafe. 44 % ()

Jandecka

Uznávám, že nějaké převratné filmové umění v tomto filmu není, ale jako mladý teenager dávám tomuto filmu plný počet, protože je neskutečně dojemně natočený a zabíhá do nejhlubších citů, povedený je také pohled z obou stran, který ukazuje na fungování našeho mozku a na to, jak se často bráníme něčemu, co sami chceme a naopak si nevážíme toho, co můžeme snadno mít. Další plus u mě má samotný fakt toho, že se jedná přibližně o ´´děti´´ mého věku a těchto filmů si moji vrstevníci velmi cení, protože vystihují naše sny a touhy (jeden z mála filmů, který mi vytváří opravdu silné emoce) a těchto filmů je jich hodně málo nebo jsou často velmi nepovedené a umělé. Tak jen doufám, že mě takový happyend taky brzo potká :) ()

kodwin

Laskavý film o rozdílech mezi chlapci a děvčaty, o životě a o tom, že každý jsme jiný, ale to co nás opravdu pohání, jsou láska a sny. Oslovila mě i délka, dnešní filmaři neumějí totiž do filmu dostat to podstatné v rozumném čase. Jinak jasně mělo to své nedostatky, ale koukalo se na to opravdu příjemně. ()

avalonek

Musím říct,že mě to chytlo.Příběh dvou puberťáků a otázky "ma mě rád,nemá mě rád" k ním samozřejmně patří.Ale tady nebyl jen jejich příběh,ale taky jejich rodin a rozdílu mezi nimi.Hezky ztvárněno a moc mě to chytlo za srdce.. ()

cafe....

Zprvu jsem se na tento film díval skrz prsty už jenom kvůli tomu žánru, který nemám moc v oblibě, ale BOOM! Tenhle film mě očaroval a to určitě netradičním prvkem pohledu z dvou osob, který pro mě přinesl na poli tohoto žánru svěží vítr. Několikrát jsem se zasmál, obě dvě dětské role jsou výborně zahrané, je dobře napsaný a krásně to ubíhá a taky musím ocenit výpravu a kostýmy za ten rozpočet, sice když se tam vyskytne nějaký velký celek tak to není zrovna pastva pro oči, ale jinak BRAVO! Náramně jsem se bavil. Za neuzavřenou linku s Bryceho otce (, který měl potenciál) to za plný počet být nemůže. ()

Macik1982

První láska se nezapomina. Film tak kompletní, příjemný a jednoduchý,že se k němu člověk prostě rád vrací:) Na zacatku zjistite, ze mate na tvari prihlouply usmev, ktereho ne a ne se zbavit. Me to vydrzelo az do konce. ()

demovka

Nejdříve jsem si říkala: mnohokrát ohrané téma. Mnoho let kolem sebe chodí, mají různé důvody, proč spolu nemluví, ale přitom se navzájem neustále registrují a pozorují. Až se nakonec potkají ve správný moment a je z toho láska. Co mě ohromilo byla chemická přitažlivost obou mladých herců, neuvěřitelné. Sice Callan byl více prkennější a Madeline lépe hrála, ale i tak jsem jim to věřila. Je pravda, že mohli dokončit linii s Bryceovým otcem, ale nebyla to velká katastrofa, že to vyznělo do prázdna. Vsuvka se strýčkem v ústavu byla docela příjemná. Oboje byla vedlejší linie, něco jiného, což ten film potřeboval, aby to nebylp fádní. Malý rozpočet byl bohužel poznat, celé to vyvolávalo dojem uzavřenosti. ()

Rhea

Tak tenhle film me opravdu velice prekvapil. Kdyz na nej bezela upoutavka v televizi, rikala jsem si, ze to asi bude nejaka blbost. Druhy den jsem si na nej vzpomnela, a protoze jsem potrebovala nejakou kulisu k domacim pracem, kterou uz neznam nazpamet, stahla jsem si to a pustila... A misto domacich praci jsem se u toho zasekla. Je to opravdu jednoduchy pribeh o lasce dospivajicich deti, ale tak neuveritelne puvabne podany, ze jsem si ho ten den pustila jeste asi 2 x (tentokrat uz opravdu jako kulisu ) :-). Ma krasnou, privetivou a lidsky hrejivou atmosferu, kterou podbarvuje vyborny soundrack (pro me vyborny, protoze miluji hudbu 50. a 60. let). Velkym plusem je, ze se cely vyvoj vztahu Bryce a Juli podava vzdy z pohledu obou dvou. Ac nekomu vadilo, ze se musi na jednotlive udalosti koukat znovu, podle me to dodava tu spravnou dynamiku. Kdyz se nad tim hloubeji zamyslim, tak ten film je ve sve podstate plny klise a pribeh je, jak jsem psala, hrozne obycejny, u jinych filmu by mi to mozna vadilo, ale tady to funguje uplne perfektne. Clovek se hned nostalgicky zasni, usmiva se pod vousy a zavzpomina na vlastni skolni leta a prvni lasky. Devadesat minut utece jako voda a vy si rikate, ze se tam chcete vratit znovu. Taky musim rict, ze ackoliv nejintimnejsi scenou tohoto filmu je letme a kradme chyceni za ruku pri sazeni stromu a chybi zde vzletna vyznani lasky, dotkne se srdce mnohem vice nez lecjaky prvoplanove romanticky film s dospelymi hrdiny. A to tvrdim s ohledem na velke mnozstvi filmu, ktere jsem za posledni 3 mesice v honbe za laskou a citecky - neb mam nejake sentimentalni obdobi - videla; nefungovala ani ma oblibena a proverena klasika. Zato Flipped zabodoval na cele care. ()

Pythonator

Romantický film s dětmi? No jéje. To má bavit asi spíš ty děti nebo co... Do komedie to má daleko, ale místy to trochu úsměvné je. Madeline Carroll je sympatická holčina s krásnýma očima a je divné, že z ní nevyrostla žádaná hollywoodská superstar. ()