Ozzy2 odpad!

On za to Troška ani nemůže.Za to může zhovadilá předloha a od neumětela Švandrlíka.Kromě Černých baronů, kteří byli v knižní podobě také hodně přepáleni je jeho tvorba spíše hodně trapná.Doktor od jezera hrochů, Krvavý Bill a viola, to se prostě číst nedá.Tak jak to má pak vypadat na plátně..... ()

Luisis odpad!

Ti Troškovi herci. To je Pane něco. Mistři gestikulace a grimasů. Občas jsem měl pocit že je to cílený na domovy důchodců.Film s naprosto stupidním scénářem o ničem se spolu s Toškovým rukopisem odráží v naprosto šílený počin. Velikáni našeho filmu by se asi divili co se teď u nás točí za echt materiál - 0,1% ()

kluzo

Taková troškovina... Chytrolína uráží, intelektuál o ní nezavadi a povznese nad ní, natož aby ji komentoval, a kdo se chce bavit, vypne mozek a baví se. ()

Aurewen odpad!

Proboha milí drazí, vzpamatujte se! Vždyť každý člověk, kdo alespoň trochu racionálně a zdravě myslí by na to už ani dle ukázek nešel! Větší stupiditu a ostudu si ani nemůžeme přát. Film leda pro důchodce a pro lidi mající rádi stupidní a velmi, VELMI laciný a jednoduchý "humor". Prostě "Troška" soudnosti by neuškodila, jak hercům, tak i panu režisérovi. ()

Jonatána

Šla jsem na film který mě měl fajn pobavit a nic víc jsem od něj nečekala. Pohodu a zábavu před Velikonocemi. Přesně to splnil, bavila jsem se. Komentář uživatele Tetsua nechápu, srovnání s Kameňákem, kde prý byly stovky vtipů a tady jeden, film prý je neskutečná nuda, charaktery ve filmu jsou kurvy nebo idioti atd. Nerozumím. Možná jsem absolutně tupá a bez vkusu, ale já jsem tam pár sympatických lidí viděla (jen tupoun by od téhle komedie očekával psychologicky barvité charaktery, takže o.k.), nic trapného ani vulgárního tam nebylo a srovnání s přiblblým Kameňákem je absolutně mimo mísu. Pro mě příjemný fajn film. P.S. Tak trochu mám pocit (vlastně spíš hodně), že na csfd je silně out některý z Troškových filmů nepohanět. Znalec pohrdá Troškou :-). P.P.S. podle měřítek většiny uživatelů tedy opravdu nejsem znalec, Doktor mě bavil na rozdíl od mnoha jiných filmů Zdeňka Trošky a vůbec se za to nestydím :-):-):-). P.P.P.S. Eva Holubová byla tradičně výborná, její matka Košvancová nesnesitelná a je s podivem, že doktor neemigroval už hned po svatbě. ()

Oonika

Eva Holubová válela a Alžběta Stanková je krásná. Jinak bych Trošku zastřelila. A moc nechápu, co to má společného s knižní předlohou. Uráží mě, že museli zdebilizovat Švandrlíkův humor.. ()

Psycho.R

Těžko říct, jak to nazvat, komedie to určitě není a herců, kteří umí skutečně hrát a nejsou to jen postavičky komerčního průmyslu je tu málo. Odvážim se říct, že snad jen Langmajer, kterej nezklame nikdy, ale něco málo se ve filmu dělo. ()

Šípek

Nu, není to tak špatné, jak by se ze zdejšího hodnocení mohlo zdát. Totéž mohu říci o všech Troškových počinech, jež jsou uživateli této databáze pokrytecky shazovány, leč diváky vyhledávány. Po pravdě řečeno i já jsem přistupoval k Doktorovi s mírným despektem, nakonec však zklamán nejsem. Není to tak docela čistokrevná komedie, není to ani drama o Africe, jak by člověk mohl očekávat, ale pokus diváky vypnout marně nevyznívá. ()

matt85

Těch dvacet úmorných minut, co jsem viděl, radši ponechám bez komentáře a stejně tak i bez hodnocení... Troškovi bych zakázal točit a už vůbec bych mu nedával peníze ze státního fondu české kinematografie... Proto tu korunu do toho fondu nedávám... ()

Ryšty odpad!

Nekutečně nudný. Vtipy vyloženě trapný. Hlavní hrdina mi byl fakt fest nesympatickej. Tohle už nikdy víc. ()

FireTight

Upřímně, nečekal jsem od tohohle snímku vůbec nic, zvlášť po zkušenostech se všemi třemi Kameňáky, ale výsledek je nakonec obstojný. I když sám přiznávám, že až do odletu do Afriky jsem se ukrutně nudil. Africká epizoda moji náladu zvýšila a popravdě, kdyby se Dobešek na tom černým kontinentu zdržel trochu dýl, vůbec bych proti tomu nic neměl. Jenže on si místo toho uřízl půlku zadku (:D) a pelášil pěkně zpátky do republiky. Kvalita se sice od té chvíle drží na obstojné hodnotě, přesto to však na víc jak dvě hvězdičky nestačí. ()