Vyšší úroveň jak talentovaných účastníků, tak i komentování poroty a jejím celém podílení se na pořadu, než (prozatím) všechny naše talentové soutěže. Ráda se na to dívám...je to skvělé na odpčívání a člověk si při tom alespoň užije show nabitou adrenalinu, poznání nečeho nového a především lidského snažení. Jsem ráda, že se zde nevystupuje jen ve zpěvu, ale i v jiných disciplínách. O to je to zajímavější. Jen tak dál Amíci ;)(17.3.2013)

Howard Stern v porotě a to je dobrý důvod proč se na to občas podívat. Mé hodnocení: 60%(17.3.2013)

Fajn zábava sledovat takhle amíky. Jediná výtka: Haselhoff vypadá jak přechlastaná kostra (kost a kůže) :-)(2.8.2009)

Na YouTube mě America's Got Talent oproti britské obdobě vůbec nezaujala, ale co sleduji čtvrtou sérii, musím změnit názor. Namyšlenost některých soutěžících, přehnané hraní na city a hlavní modátor sice ztělesňují artikly, které mi pořád blízké nejsou, ale celkově to má jisté charisma. Snad v každém díle se objeví tři nebo čtyři zajímavá vystoupení, která by v československé verzi této show jistě mířila minimálně do finále, talenti jsou veskrze kreativní (předvádět v kostýmech podmořský život nebo zapichovat brčka do brambory by mě v životě nenapadlo) a porota, ve které nechybí ani můj oblíbenec z britské verze Piers Morgan, je sympatická. Ačkoliv jsem si myslela, že se k AGT po prvním díle už nevrátím (ach, ty předsudky), nemůžu si pomoct a nejspíš nejenom dokoukám tuto řadu do konce, ale s radostí budu sledovat i další. Dodatek 12. května 2011 Pátá řada je fenomenální. Dvě třetiny semifinalistů si zasloužily vyhrát a v jiné zemi by jistě patřily mezi favority. Porota na mě zapůsobila ještě lépe než ta britská vedená Simonem Cowellem a upřímně jsem ráda, že se Piers rozhodl z časových důvodů zanechat porotcování v britském talentu a ne tom americkém. V America's Got Talent totiž získal post, jaký má v Británii Simon Cowell, a i když eXuje více soutěžících než kdokoliv jiný (i ve finálových kolech je to klidně polovina vystupujících) a miliony Američanů ho za to nenávidí, působí na mě v této roli mnohem přirozenějším, konstruktivnějším a rozumnějším dojmem než právě Simon. Přidejte si k tomu Sharon, která se říct svůj názor rozhodně nebojí, a komika Howieho, jehož smysl pro humor nezná mezí, a dostanete tohle. Jinými slovy tu nejlepší, nejzábavnější a nejzajímavější porotu, jakou jsem kdy v které show viděla.(3.9.2010)

O jednu hvězdu slabší než Britain got talent za příliš okatou vykonstruovanost některých skečů a úlitbu vkusu masového publika, které si v Americe více než v Anglii žádá kromě schopností i "story", takže se hodně daleko dostává (sice dost dobrá, ale ne tak moc) šikanovaná, voják z Afganistánu, postižený a podobně a naopak je veřejností odpraven sympatický 84 letý dědula jen proto, že zpívá o holce s penisem, což by mohlo pobouřit transsexuály. Současná porota se mi dost líbí a skorem se vyrovná té anglické a ti nejlepší soutěžící jsou neuvěřitelně dobří. Ukázky: https://www.youtube.com/watch?v=wGJ4SCuy3Ao https://www.youtube.com/watch?v=cn-NsWRtaSY https://www.youtube.com/watch?v=Ar3KbfLTVeg(29.12.2014)