Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

andre89

Kdo má rád drsné fórky pak tento film je přesně pro něj :-) Tušil jsem propadák , ale bylo tomu přesně naopak. Smál jsem se od začátku do konce. Rozhodně lepší jak jednička :-) ()

Alien2007

Velice zdařilé pokračování, které se sice nese ve stejném duchu jako jeho předchůdce, ale ostudu rozhodně nedělá. Osobně jsem se velice bavil, když jsem prožíval tuto "povedenou kalbu" znovu a v jiném městě. Herecké výkony byly nekompromisní a i když byl děj chvílemi předvídatelný, bavil jsem se celou dobu. ()

Dusan-Be

Dalo se čekat, že to bude dost odkazovat na jedničku, což se taky stalo a občas to zamrzí. Ale zas můžu říct, že ve srovnání s ostatními komediemi je tu spousta povedených nápadů i keců kolem. Smál jsem se, to je to hlavní. ()

Novik

Sice stejné téma, stejný příběh ale když to stále funguje tak proč ne? Pořád sakra dobrá zábava kterou postrádá většina komedii, přidalo se trochu akce a více vtipných situací u kterých jsem se nehorázně bavil. Závěr a fotky na konec opět jsou nejlepší. Ps: Galifinakis je dalším nástupcem komediálních herců. :) ()

karmalat

Dvakrát opakovaný vtip není vtipem, takže i přes spoustu opravdu humorných scén se nevyrovná jedničcce. Ale stále nadprůměrná komedie.Kdo má rád alkohol a někdy zažil to, že si pamatoval tak akorát začátek pařby, přidá hvězdičku. ()

Gryzmus

Hovori sa,ze opakovany vtip nieje uz vtipny,ale pri pokracovani Hangover filmu to vobec neplati.Napriek tomu,ze sa situacie priamo podobaju jednotke malo to svoje caro. Todd Phillips prisel na to,ze tento typ komedii zaboduje po celom svete a myslim si,ze zamer mu vysiel. Jedine co by som chcel vytknut je ,,Stuov,, monolog na konci filmu o demone co ma v sebe,nezdalo sa mi to vtipne.Samozrejme Alan(Zach G.) opat nesklamal a zahral svoju rolu bravurne. ()

imreo

Po perfektnej jednotke bol pre mňa tento film sklamaním. Dejovo pomerne slabo zaujímavé, niektoré scény boli priveľmi dlhé, nezaujímavé, nudné a niektoré až priveľmi hlúpe. A z chudáka Alana spravila úplného debila. Celkový dojem 50%, z toho minimálne 10% za záverečné fotky popri titulkoch ktoré ma na celom filme pobavili asi najviac. ()

jackie3

Včera jsem byla v kině na filmové jízdě s názvem Pařba v Bankoku. Když se odprostíte od absolutní neuvěřitelnosti příběhu, tak se vážně dobře pobavíte. Hlášek plnější a dle mě i herecky vyváženějsí toto překonává jedničku. No a co, že je to kopie. A co dneska není? Já se bavila. ()

stevkoI

Jednotka je jednotka. Cakal som poriadnu porciu smiechu a v kutiku duse som vedel ze to nebude take dobre ako pri Vegas. A nemylil som sa... trosku slabsie ako jednotka ale kto chce sa zasmeje, a pri niektorych castiach sa zasmeje kazdy :-) ... inak taky lepsi priemer. ()

kuře17

popravdě řečeno, jsem zklamán, oproti jedničce mi to přijde dost slabé, ale aj tak si to pořád těch +-75% zaslouží. Od 4. hvězdy film připravilo zatčení Chawa ()

Majulenkaa

Málokdy dvojka předčí první díl, ale Pařba se jako vždy vymyká pravidlům. Druhá Pařba je trochu drsnější než jednička a nešetří hodně sprostými slovy, ale v tomto případě to ráda opominu a přiučím se nějaké anglické slovíčka. No myslím, že je zde jasné dát Pařbě 100% ()

kleci

Pro mě je to srdeční záležitost a bezkonkurenční komedie o třech chlápcích kteří za to umějí jak se tak říká "vzít". Bavil sem se stejně jako u jedničky a Mike Tyson na konci potěší :)) Tenhle film nepotřebuje dlouhý komentáře, já bych ho nazval jedním slovem a to "vynikající" ! Nemůžu jinak než hodnotit za plnej počet ! ()

danteantik

Pro mě rozhodně lepší než jednička! přitvrdilo se a pro toho, kdo má rád černý humor jednoznačná lahůdka. Film se svižným tempem ( i když občas zaškobrtne) žene k cíli a na konci Vás odmění tím, co vlastně chcete celou dobu vidět a vědět... Fotky!!!:o) ()

petan2784

jak tady už padlo několikrát a budu se opakovat,scénárista neměl moc velkou práci s vypracováním děje.Nicméně zábava dobrá na pobavení dobrej fil,Můžu doporučit.Doufám,že když vyjde třetí díl tak si s tím dají trošku víc práce.:-)))))))) ()

may23

Nevím, proč tady všichni nadávají, že je to stejné jako jednička. A co jste jiného čekali? Ano, je to opravdu mírně poupravená jednička, přesto jsme se v kině smáli téměř celou dobu. Čekal jsem tedy také trochu víc, ale stále je to daleko lepší téměř všechny komedie z poslední doby. ()

myst3ry

Pro mě jedno z největších filmových zklamání, jaké jsem kdy zažil. Po skvělé jedničce jsem se těšil na dvojku - hlavně proto, že jsem slyšel, že autoři ji připravovali ještě před úspěchem prvního dílu, a tak jsem věřil, že druhý díl nebude jen vykradením prvního. Spletl jsem se, neboť se nejedná o nic jiného, než přenesení (skvělých) vtipů z jedničky do dvojky v zcela novém prostředí Bankoku. Stále je to sranda, to ano. Ale jet podle naprosto stejné osnovy, to mi připadá na tak očekávaný druhý díl málo. Nedá se říct, že by druhý díl neměl úroveň, ale prostě nepřináší nic nového. Vtipy jsou stále výborné, to jo, ale osobně jsem čekal mnohem víc. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)