• PKD
  **

  Tak jsem konečně viděl Elvise ve filmu,jak hraje a bylo to....jak je to slovo? Otřesné. Z hrůzou jsem zjistil,že člověk,kterého si vážím jako hudebníka,neumí vůbec hrát a jeho unylý výkon mě téměř uspal. Kdykoli byl s ním ve scéně jakýkoli profesionální herec,ten rozdíl byl až bolestný a díky tomu,vypadal každý (byť sebeprůměrnější) vedle něj,jako postava za Shakespeara. Díky tomu jsem si pak neužiil ani ta hudební čísla,neb jsem to měl pokažené kvůli jeho brilantnímu hraní. A Judy Tyler taky žádná sláva.(24.3.2019)

 • majka_11
  ***

  Asi byla moje očekávání moc vysoká. Elvis je zde sice drsňák a fešák Vince, lamač srdcí a kytar, ale jinak je to celkem dost zdlouhavá nuda. Zobrazení vězeňského života a obchodů s cigaretami mě bavilo nejvíc. Pak už to byla jenom nudná omáčka obsahující pomalejší písně než jsem čekala a až moc prudké francouzské polibky.(23.12.2016)

 • honza.g
  ***

  Jádrem jsou ty písničky, kdo Elvise nemusí, tak moc důvodů ke shlédnutí nemá. Příběh o tom, jak sláva, i když zasloužená a odpracovaná, může stoupnout do hlavy, není ničím pozoruhodný a Konec je prostě holywoodský. Navíc našinec neznalý amerického podnikatelského prostředí se kapku ztrácí v detailech kolem smluv, podílů, odkupů a odstupných.(28.10.2018)

 • Skuby47
  ****

  Pokud by ve filmu nehrál Elvis, byl by to průměrný hudební romantický film, jakých vznikla kdysi řada. Účast Elvise zvýšila divácká očekávání a v některých případech i zklamání. Podobné téma řeší kvalitní životopisný snímek Walk the Line o těžké cestě ke slávě talentovaného zpěváka Johnnyho Cashe. Dalším snímkem na stejné téma je můj oblíbený film Vězeňské blues. Pokud bych srovnávala, tak Peter Fonda si v něm o dvacet let později se stejným námětem poradil mnohem líp. I tak příjemná podívaná na mladého Elvise.(18.8.2017)

 • metal.storm
  *****

  Film mal grády. Je pravda že hlavne vďaka Elvisovi, ale mal. Ten svoju rolu zvládol určite výborne, ako drzý zasran, ktorému samozrejme veľmi rýchlo stúplo do hlavy. Ochutené o chvíľu vo väzení a perfektnú hudbu. Navyše sa tu nikto s ničím nesral a scény neboli zbytočne dlhé. A film pekne vykreslil ťažkú cestu ku sláve.(18.11.2015)

 • - V některých scénách se Vince Everett (Elvis Presley) musel objevit s velmi krátkými vlasy. Elvisovi nevadilo nechat se ostřhat, ale kvůli protestům fanoušků byly pro tyto účely použity dvě paruky. Byly tak kvalitní, že nikdo ani nepoznal, že se nejedná o Elvisovy skutečné vlasy. Elvis řekl: „Osobně je mi jedno, jestli mi ostříhají vlasy. Myslím, že to není zas takový rozdíl, a navíc zase dorostou.“ (ZupremaH)

 • - Elvis Presley během natáčení spolknul zubní korunku a následně musel být na jeden den hospitalizován v nemocnici Cedars of Lebanon Hospital. Fanoušci žádali nemocnici o kopii rentgenu Elvisových plic. (ZupremaH)

 • - Před tím, než se autoři definitivně rozhodli pro příjmení Everett u jména postavy, kterou hrál Elvis Presley,  mohl se také jmenovat: Vince Delwyn, Vince Jackwood či Vince Ledway. (ZupremaH)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace