30 dní dlouhá noc: Doba temna

• USA 30 Days of Night: Dark Days

Téměř rok uběhl od chvíle, kdy upíři zdecimovali obyvatelstvo aljašského města Barrow. Stella, která tenkrát přišla o manžela, od té doby cestovala po celém světě, aby ostatní přesvědčila o existenci upírů. Když jí skupinka ztracených duší nabídne uskutečnit odplatu na samotné upíří královně, Stella se vydává na misi, která má jediný úkol: Zastavit zlo dřív, než se znovu odhodlá k útoku. (oficiální text distributora)

bratr_jezek

Akční řezničina s hororovým námětem aneb neštvěte mladou manželku tím, že jí zdecimujete manžela a rodné město, stane se z ní "bond! girl schopna s partou podobně smýšlejících se postavit celé armádě upírů. Jako průměrná "oddechovka" dobrý, víc se od toho čekat moc nedá. ()

Majo.evans

Nechápem to nízke hodnotenie.Neviem čo sa vám nepáči.Pre mňa pohodové pokračovanie.Určite o čosika slabšie ako jednotka ale inak tam bolo všetko čo by tam byť malo.Nenudil som sa.A čo sa týka jednotky ,tak podľa mňa najlepší horor o upíroch v posledných rokoch. ()

Mylan_ek

Hodně chabé pokračování. Úplně bez života jako 1.díl děj ani nenavazuje moc na předchozí díl za mě hodně podprůměrné. ()