Beata_Obstov

Na film jsem původně ani nechtěla koukat z důvodů rozporuplných recenzí, s tím že jsem se více přikláněla k těm špatným. Po dlouhém přemlouvání jsem se do filmu nakonec pustila, avšak nebyla jsem schopná ho zkouknout najednou. A to mě mrzí, potřebovala jsem spoustu času, než jsem si Venoma oblíbila a to je dle mého špatně. Herecké obsazení na jedničku, Tom Hardy s Michelle Williams si sedli. Co se mi zdálo, tak občas pokulhávaly dialogy, bohužel, nedá se nic dělat, já to nezměním. Vizuálně je snímek skvělý, avšak příběhově nic moc, proto hodnotím trojkou. ()

Mark1983

Adaptace dle komiksu mě mnohdy nedokážou imponovat, avšak existují výjimky - jako třeba Venom, Ant-Man, Blade, 30 dní dlouhá noc, Temný rytíř, Muž z oceli apod. A Venom je mnohdy až hororového ražení, které svým dějem a příběhem dokáže natolik imponovat, že divák, jenž vlastní nelibost adaptací dle komiksu alespoň na chvíli nevnímá, ač percepční schopnosti nemají tu tendenci komiksový význam připomínat. Jinými slovy se jedná o netradiční komiksový příběh. ()

titi74

Opakovanie, matkou mudrosti, tak pri velkom ocakavani nezostalo pri komixe, ale skor sci-fi filme, no a taky the hidden alebo dark angel ma viacej zaujali. Triky velmi dobre aj hudba zo zvukom. ()

soukyd33

Nečekal bych to, ale u filmu jsem se dobře bavil. Hlavní hrdina a Venom si padli do oka, a začala show. Chybou byl pomalý rozjezd na začátku, ale konec byl dobrý. Film jsem bral jako komedii, což je velmi zajímavé na akční film. Doporučuji. Hvězdiček 4**** ()

papy

Ani Tom Hardy nedokáže spasit vše, a Venom je toho důkazem. 90% filmu je bohužel nuda bez jakéhokoliv nápadu a explozivní finále to žel nezachrání. ()

baron156

"Jestli ještě někomu ublížíš, vlastně jestli ublížíš někomu ve městě, tak si tě najdeme a sežereme ti ruce a nohy a pak ti z hlavy slíznem ten ksicht." Konečně marvelovka kde hlavní hrdina není superhrdina, ale zlá příšerka, která si pochutnává na játrech a ukousávání hlav. A na konec se z něj stane milý parazit, který chrání a ukusuje hlavy zlodějům." My jsme Venom." ()

Eleasari

Protože jsem u Toma zvyklá na trochu jiné, míň všední role, zabralo nějaký čas než jsem si na jeho relativně vtipnou postavu hrdiny-nehrdiny zvykla. Přeci jen, není to Ryan Reynolds, který je na Deadpoola jako vyšitý. Nicméně nejspíš díky hereckým kvalitám se Hardy hodně rychle osvědčil a po pár minutách už působil zcela patřičně. Bohužel obsazení Michelle Williams se zdá být jednou velikou chybou. Chemie mezí ní a Hardym nulová, především v prvních scénách má navíc naprosto prkenný neherecký projev, jakoby stála za kamerou poprvé.. Což je škoda, protože má za sebou spoustu skvělých filmů kde podává výborný výkon. Venom však u mě dost možná ochudila o tu jednu hvězdu právě ona. Jak je tomu u většiny Marvelovek, i tento snímek je naplněný mnoha "vtipnými hláškami", není jich však přehnaně mnoho a většina z nich je úderná. Přirovnala jsem Venom k Deadpoolovi, protože se jedná o velmi podobný koncept hrdiny-nehrdiny, založený na souhře akce a vtipu, a v obou případech tato kombinace velmi dobře funguje. Ve zpětném pohledu jsem si film značně užila, má u mě s přehledem 80-85%, splňuje svou roli právě tak jak má a rozhodně se na něj někdy podívám znovu. ()

TadashiCZ

Vlastně dobré a blbé zároveň. Má to poměrně švih, ale na to, že to má být start nového vesmíru, to je dost nedomyšlené. Venom by mohl být skvělá postava, když dostane správný prostor a správné scénáristy, ale tady si tím nejsem jistý. Uvidíme, jak se zadaří dál. Sony to nevzdává. ()

Martin.Proko

Marvelovka doplňující skládačku univerza.... ....vzhledem k PG zařazení silně přitažená za uzdu a nevypouštějící našeho antihrdinu mimo dětem povolené.... ...hudba kamera i CGI řádně dobře odvedená práce.... ...trocha vtipů.... ale něco tomu prostě schází... ....jako prequel dobré , ale Venom v rámci univerza má mnohem mnohem na víc. O tom že tu je i jiná příběhová linka s Fantastic4 a Spidym nemluvě.... ...dobré ale né tak. ()

bicekz

Film se mi líbil, příběh dle mého názoru logicky dobře vymyšlený. Co bych možná vytknul, že film postrádal vážnost v některých scénách, ale zas to i pobavilo. ()

Mysterix

Venom je v pohodě, měl pobavit a pobavil s gradací do poslední minuty. Nejedná se o drama pro zlaté globy, aby tu dostával tolik negativních klacků pod nohy, a ke Spawnovi má dimenzionálně daleko, takže srovnání s ním je jako vtipná reklama na Gambrinus vs. reklama na vložky, po které ihned následuje reklama na jiné vložky. ()

Mr.Lordi

Z mého pohledu se jedná o naprosto pohodový akční film z prostředí Marvel Univers a "hodného záporáka". Venom jako takový má oprávněně vlastní linku a jeho příchod ve filmu je jedn z mnoha použitelných. Filmu nechybí akce, vtip. Já se bavil celou dobu. Tom Hardy zvládá roli perfektně, potvrzuje tak své kvality. 85% ()

Neel

Tak dobrej materiál, tak promarněná šance, aneb špatnej scénář ani Tomem Hardym nespravíš. Třetí * jen za vždy skvěle hrajícího Hardyho. Je mi líto, fakt jsem se na to těšila. ()

Naby

Jako je to trochu podobny tomu uz co zname, ale zase je to obcas dobre vtipny a jelikoz mam Toma Hardyho jako herce fakt rad, tak se mi to cely libilo. Diky te souhre co mi hraje do karet davam nakonec cistou 4*. Kdo ma rad Marvelovky se urcite pobavi. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony