Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Smok

Improvizačné posedenie so spoluprácou divákou, ktoré už od mája 2009 s úspechom uvádza Štúdio L+S sa teraz rozhodla zobrať pod svoje krídla aj Markíza. Či taký úspech ako Partička má naživo bude mať aj z obrazovky neviem, ale po prvom dieli mám celkom dobrý pocit. Samozrejme divák musí prísť na chuť tomuto atypickému formátu. V každom prípade je to niečo nové na obrazovke. ()

nikoletkaa

Kdysi jsem byla u tety na Slovensku, náhodou jsem zapnula televizi, náhodou tam dávali zrovna Star Dance a náhodou po oné taneční soutěži tam skočila právě Partička. Musím říct, že takhle jsem se u televizního pořadu snad ještě nebavila! Už ani nevím, jak se ti tři hrdinové jmenovali. Já jen vím, že byli naprosto skvělí, úžasní a perfektně sehraní. Bohužel u nás Markízu nechytneme, a tudíž zůstalo jen u toho jednoho dílu, ale z hlavy se mi nevykouřil ani po takové době. A to už něco znamená! :) ()

fabecc1222

Slovenská verze pořadu, ke které jsem dostal úplnou náhodou, když jsme doma sledovali slovenské Lets Dance, a při jeho reklamách náhodou uviděli upoutávku na Partičku. Dost možná nejzábavnější pořad, který jsme doma kdy v TV viděli. Nasmáli jsme se u každého dílu. Výborná sestava bavičů, kdy každý dokázal pobavit. Velká škoda, že to tehdá Markíza zarazila, ale kdo ví, končit se má přece v nejlepším, a to vlastně Partička dokázala, a díky tomu dost možná nikdy nespadla na úroveň trapnosti či opakovaného vtipu. ()

Anderton

Herci na divadelných javiskách hrajú v hrách, ktoré majú scenár. Asi to má svoj zmysel. Potvrdilo sa mi to v Partičke, kde improvizujú a to nemôže byť z princípu tak vtipné, ako napísaná hláška, alebo vtipný dialóg. Partička ma svojim humorom úplne minula, ale na druhej strane chápem, že množstvu ľudí sa práve situácie a humor, vyplyvajúce z improvizácie, môžu páčiť. Rozhodne sa nejedná o žiadnu intelektuálnu záležitosť. ()

boshke

Samotný pořad jsem nikdy neviděl, pouze nemálo scének na youtube. Když padne dobré téma a herci se dobře "vyspí", bývá o zábavu postaráno. Když je však konstelace hvězd horší, scénky bývají spíše do trapna a jediní, kdo se baví, jsou účinkující s moderátorem. Čtyřech hvězd je Partička hodna, ale vzhledem k tomu, že na youtube určitě visí spíše ty lepší kousky a ne ty průsery, zůstávám u 70% ()

• V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)
  • Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)

Časové pásmo bylo změněno