Fifinka má narozeniny, a tak pro ni její přátelé vymyslí výlet do Prahy na výstavu z doby císaře Rudolfa II. Když dorazí, nechce se jim stát dlouhou frontu na vstupenky a rozhodnou se, že půjdou na prohlídku Zlaté uličky. Potkají podivného lva, ten je zavede do hrobky českých králů na setkání s Rudolfem II. Císař jim vysvětlí, že byl lehkomyslný a zapletl se s magistrem Kellym. Dal mu dokonce královské slovo, že pokud mu do několika dnů přinese kámen mudrců, může chtít cokoliv. Kelly chce samozřejmě královskou korunu. Rudolf II. se na doporučení svého rádce chce vydat do budoucnosti, aby od kamarádů ze Čtyřlístku získal kámen dřív než Kelly. Problém je v tom, že Myšpulín ani ostatní si nejsou vědomi, že by ho vlastnili. Pak si Myšpulín uvědomí, že kámen mudrců skutečně má, neboť ten spadl z nebe v den Fifinčiných narozenin a doslova si Čtyřlístek našel. Císař ani jeho přátelé ještě nemají vyhráno... (TV Nova)

R´Hell

Čtyřlístek na mě také zapůsobil přinejmenším rozpačitě. Podivnou animaci moc neoceňuji, protože jsem zastáncem buď 2D nebo povedeného 3D a takový hybrid mezi mě neustále nutil přemýšlet, kdy už skončí úvodní video a začne herní mód. Poté, co jsem se jakž takž přenesla přes formu a začala se soustředit na příběh, mé kritické já utichlo a zvažovalo, jak velké škody film napáchal na komiksu, na kterém jsem, stejně jako spousta lidí zde, vyrostla. A došla jsem k názoru, že to není tak zlé. Dívám-li se na to dětskýma očima, pak je to dokonce ucházející. Čeští filmaři dávají filmům a zvláště těm animovaným v posledním desetiletí zabrat, Čtyřlístek z toho však vyšel se vztyčenou hlavou. I když možná jen mezi námi dětmi. ()

L_A_D_A_S

Se čtyřletým synovcem jsem film zhlédnul už asi čtyřikrát. On se stále baví a mně film stále nevadí. K tomu připočtu trochu nostalgie kterou k této čtveřici ze svého dětství chovám a vychází mi skvělý dětský film který plní to co má. Dokonce doufám a těším se že se s ním podívám na další díl. ()

štísko

Užili jsme si to celá pětičlená rodina. Příjemné pokoukání, přes hrozbu upálení Fifinky to ale žádný strhující akčňák není. Je to prostě Čtyřlístek a žádná Rebelka, nebo Jak vycvičit draka. Kdo přijde s velkým očekáváním, může být rozladěn. Kdo pravidelně četl časopisy, tak určitě zklamaný neodejde. ()

kenkaku

Ne, ne... moc se bojim. Tohle nedám ani omylem. Čtyřlístek byl můj sakra oblíbený (ty stohy co toho bylo doma) a bobíkova pinďu, nebo mišpulínovu fifinku dám raději ze zaprášeného sešitu až dostanu zase chuť... ()

DonQ

Nebýt product placementů, bylo by to ještě příjemnější. Filmový Čtyřlístek rozhodně ostudu tomu komiksovému neudělal, spíš milé překvapení, protože jsem čekal průšvih. Být tak o dvacet let mladší, tak bych z toho byl určitě odvařený a vyhlížel další díly. ()

Zagros

Raději jsem si nedělal velká očekávání, abych se moc nezklamal. I přesto zklamaný jsem. Film byl podprůměrný, je v něm několik logických chyb a gryf vypadá jako přerostlá slepice. Vůbec se to celé nějak vleče a není to moc napínavé. I když je to pro děti, trochu snahy při vymýšlení příběhu a scénáře bych uvítal. Pochválení si zaslouží alespoň povedená animace. Takže... dvě hvězdy, ne počkat, hvězdu dolů za vlezlý product placement. Asi to začnu dělat tak, že co uvidím násilně nacpané do filmy pro děti, schválně nebudu kupovat. ()

lisi26

A jó, zpracování fajn. Co se mi vůbec nelíbilo byl dabing. Víc takových borců jako Lábus (myslím si, že i kdyby to celý mluvil sám, bylo by to lepší). A ta reklama. Ou. Ta šla přece udělat i vtipně. Pribináček je výrobek podařenej, vlastně i zdravej, jeho maskota už jsme taky někde viděli, máme ho rádi, jíme ho a jeho kelímek poznáme i bez obřího detailu na nápis! ()

Gogo333

Na Čtyřlístku jsem vyrůstal a ještě mám doma pár set komixů, tak jsem byl zvědav na filmové zpracování. Animace je docela hrozná, obzvlášť ten lev. Reklama mě teda taky docela vytáčela. Hlasy ústřední čtveřice mi moc nesedly, ale zase tak hrozný to nebylo. Příběh docela ušel, ale zdálo se mi to trochu natahovaný a nějaký scény úplně zbytečný. Víc se mi teda líbil ten večerníček nebo co to bylo. 35% ()

dopita

Na film jsem byl hodně zvědavý, páč na Čtyřlístku jsem vyrost. Žádnou bombu jsem nečekal a ani ji nedostal. Kdybych se měl rozkecat o kladech tak např. animace mě docela bavila, občasné pokusy o situační humor docela ušly a líbila se mi i hudba. To je asi tak vše. Záporů je mnohem víc: Příběh je zbytečně komplikovanej, ve filmu je několik vyloženě hluchých míst s uplně zbytečnými dějovými vsuvkami, film tím pádem postrádá potřebný šmrnc a "tah na bránu", Pinďa vypadá tak nějak jinak a blbě a především - celé je to orámováno neskutečně vlezlou a dá se říct přímo odpornou reklamou na kde co. To mě nasralo asi nejvíc. ()

eagle-eye

No já nevim no, veleký respekt k Čtyřlístku chovám od dětství, okolí Máchova jezera mi je také blízké, takže je fajn ve filmu vidět hodně známých míst, ale dvě věci mě fakt štvaly, nepřehledný spletenec příběhový a reklama na každém kroku, to bylo skoro k zblití, velká škoda... ()

Dixiee

Naprosté zklamání. Postavičky ze Čtyřlístku byly hrdinové mého dětství, ale tenhle přepis na plátno se bohužel nepovedl. Příběh mě moc nebavil a nejvíc mě rozčilovaly okaté reklamy na výrobky cílené právě na dětského diváka. ()

Harapes

Příjemná pohádka,chvílemi složitější děj bych řekl na pochopení malých dětských diváků a ty skryté reklamy na dětské šampáňo apod...no jo,když dá někdo prachy,tak za to něco chce.Ale určitě se na pohádku příjemně dívá.Potěší,ale mne doslova nenadchla.60% ()