Fifinka má narozeniny, a tak pro ni její přátelé vymyslí výlet do Prahy na výstavu z doby císaře Rudolfa II. Když dorazí, nechce se jim stát dlouhou frontu na vstupenky a rozhodnou se, že půjdou na prohlídku Zlaté uličky. Potkají podivného lva, ten je zavede do hrobky českých králů na setkání s Rudolfem II. Císař jim vysvětlí, že byl lehkomyslný a zapletl se s magistrem Kellym. Dal mu dokonce královské slovo, že pokud mu do několika dnů přinese kámen mudrců, může chtít cokoliv. Kelly chce samozřejmě královskou korunu. Rudolf II. se na doporučení svého rádce chce vydat do budoucnosti, aby od kamarádů ze Čtyřlístku získal kámen dřív než Kelly. Problém je v tom, že Myšpulín ani ostatní si nejsou vědomi, že by ho vlastnili. Pak si Myšpulín uvědomí, že kámen mudrců skutečně má, neboť ten spadl z nebe v den Fifinčiných narozenin a doslova si Čtyřlístek našel. Císař ani jeho přátelé ještě nemají vyhráno... (TV Nova)

Foxhound#1

Nebýt tam ta brutálně do očí bijící reklama na provařené produkty (a prej že v Probudím se včera to bylo až moc okatý ...), mohl to být docela pěkný animovaný film s legendárními postavičkami. Jaj to je škody. Jo a pane Němečku, od kdy má orel hřebínek jak slepice?? ()

peetriss

Komiks Čtyřlístek samozřejmě z dětství znám, nikdy jsem mu však neholdoval, proto mohu říci, že jeho filmové dobrodružství mě nezaujalo, zcela objektivně. Příběh je velmi podivně stavěný, nedokáže utáhnout 90minutovou stopáž, čímž chybí svižnost, vtipnosti a dobrodružnosti také nemá na rozdávání. Je to celé takové mdlé Product placement naštěstí dostává prostor omezený, a když už se však vyskytne, překračuje zdravé hranice. ()

petrfox

Dokud někdo nenapíše solidní story pro český animák tak to bude stát pořád za hovno... Každopádně lepší než ohyzdná koza... Animace milá, Soukupova hudba Elfmanovsky příjemná... Jo a Pribiňáka už si v životě nedám a to hnusný lízátko taky ne! S tím "product placementem" jste to slušně řečeno posrali... ()

Vejrrr

Jedna hvězda za animace, druhá hvězda za občasný vtip, který tam byl pro nás dospělé párkrát moc pěkně umístěn. Jinak jsem se na to společně se synem díval asi na 5x, ale byť s minimálním zájmem to bylo jen napoprvé. Sice jsou čtyřlístku tuny všude na hračkách, na oblečení i na potravinách ......... ale můj "šálek animace" to prostě není. ()

Ukko

Čtyřlístek jsem jako malý klouček zbožňoval, takže když jsem se poprvé dozvěděl, že se chystá animovaná verze, zamkl jsem se tajně na záchodě a modlil se k filmovému bohu, aby vše dobře dopadlo… Nejenom, že mě Bůh nevyslyšel, ale dokonce se mi vysmál. Taková škoda, Čtyřlístek měl obrovský potenciál, který byl promarněn do posledního pixelu. Asi největší hanbou celého filmu je dementně překombinovaný scénář a TUNY reklam. Prisahám, že pokud někdy uvidím pány menedžry z Pribináčku, tak jim, za všechny děti, nasekám vařekou na holou. ()

Mikino00

Jako malý jsem příběhy této čtveřice četl velice rád, o to více jsem znechucen co za film na motivy oblíbených hrdinů vznikl. Příběh působí dojmem nedůvěryhodnosti, jsou to splácané věci, které nemají jakoukoliv spojitost, navíc to není ani zábavné. Animace ušla, ale všudypřítomné reklamy hodně naštvaly, tohle nemůže současné děti oslovit. ()

kritiklon

Připomínalo to tu pohádku jak pejsek s kočičkou vařili dort. Ani náznak nějaké originality či vlastní iniciativy. Víceméně vykrádačka všeho co tvůrcům cvrnklo do nosu. Teda v tomto případě spíše do kalhot. Jediné pozitivní věci jsou vynikající dabing a pár dobrých vtípků nebo humorných situací. Tento "hokus-pokus" si jeden z našich nejznámějších komiksů nezasloužil. 2* za 44% ()

filipvrbik

Super, Čtyřlístek na plátně- a nutno podotknout,že se opravdu povedl, škoda,že už nejsu dítě, kdy jsem měl tričko s Piňďou,ale i tak příběh fajn, postavičky sympatické 90% ()

spiritus

Na České poměry celkem zdařilej animák, dávám jednu hvězdu navíc za silnou nostalgii, protože v dětství jsem byl velkým fanouškem čtyřlístku... ()

mira007

Čtyřlístek - moje dětská srdcová záležitost . V animované formě jsem si těžce zvykal na styl animace ( ikdyž se snaží držet kresleného vzoru ) hlasy, ale po rozjezdu se to rozjede do smysluplného příběhu, ikdyž do poloviny filmu to nevypadalo příběh o našich čtyřech hrdinech ale o Rudolfu II. ()

Pawlisman

Ano, vizuálně pěkné, ale toť vše. Nad propagací sponzorů nebudu lámat hůl a škoda komentáře. Sice děj jede a je hodně dobrodružný a dialog stíhá dialog, já jsem se nudil a pro děti myslím vše zbytečně komplikované. Naopak bych byl vděčný za více humoru. Stejně jako děti - které se v sále zasmály pouze 2x. Ničím zajímavé, ničím kořeněné. Šeď a slátanina předchozích již viděných motivů.. 5,5/10 ()

waits

Jakožto vlastník téměř kompletní první dvoustovky kupující dnešní příhody už jen nahodile dětem jsem se obával horšího než co jsem dnes viděl se synkem v kině. Zůstala ona naivní bezstarostná atmosféra a přatelský úsměv, se kterým se Čtyřlístek vrhá do dobrodružství, animace byla slušná, Soukupova hudba přesně tak (tedy ne tak moc) pompézní, jak vyžadovala situace. Scénář Lamkových byl podle mého zbytečně komplikovaný, pěteiletý synek se poměrně záhy ztratil, a to se orientuje i v některých dílech Sipmpsonů. Lítáni zlé postavy z minulosti tam a zpět ale na něj bylo moc. Rudolfa II svedla dohromady se Čtyřlístkem už kdysi Ljuba Štípová (48 Na rozkaz císaře) a od té doby se historické cestování časem několikrát recyklovalo, s tím už se čtenář/divák musí smířit. Osobně mi vadilo zvolení jména Zimozel (paralela se Zmijozelem), přehnaný PP a absence trpcjhu originálnějších zápletek. Všechno jakoby bylo odněkud převzaté..Ale synek se párkrát zasmál, na film se dodíval a snědl i nezdravý bonbon, co dostal zadarmo k lístku. ()

Brylin

Příjemné překvapení. Zajímavý příběh s více dějovými liniemi doplňuje i humor a solidní animace. Nesmím zapomenout ani na pěkně namluvené postavy, jimž hlasy propůjčili třeba pan Postránecký nebo Ivan Trojan a Ondra Brzobohatý. Škoda jen okatých reklam hlavních sponzorů. Na druhou stranu jsem po dlouhé době viděl plné kino a děti se bavily, i když pro ty menší mohla být zápletka příliš složitá. Celkově hodnotím třemi hvězdičkami. ()

Raimok

Nic jsem od toho nečekal, takže to bylo určitě lepší, než jsem čekal. Komiksy Čtyřlístku (alespoň tak do roku 2000, teď už je to hrůza) ale pořád miluju a našlo se tam pár vtipných nebo zajímavých momentů, tak je moje hodnocení, myslím, odpovídající. Promo na všechno, co jde, komentovat nebudu... 34 % ()

bolan

No co k tomu dodat. Je to určené asi hlavě pro děti a těžko říct, třeba by se mi to před X lety líbilo. Dnes, mi nejvíce zaujal ten komicky okatý product-placement na Pribináčky aj. ()

Greg25

Milé překvapení. Sice konec je trochu nefilmový, spíše "papírově komiksový" a stopáž je trošku přešvihnutá, ale jinak je Čtyřlístek ve službách krále příjemně pohádkový film, který rozhodně nedělá ostudu jménu Čtyřlístek. Očividný product placement (skrytá reklama) tady vlastně není ani tak skrytá jako spíše očividná a tudíž docela rušivá. Taky si myslím, že Čtyřlístku by mnohem více slušel seriál, kde by jedna epizoda měla tak 20 minut. Ale jinak jsem spokojená, pořád je to ten Čtyřlístek na který všichni s nostalgií a láskou vzpomínáme z dětských let. 60% ()

Caine

PPP - Product Placement Peklo! A navíc ta nová, příšerná, kresba. Nejlepší Čtyřlístky po stránce obsahové i grafické byly ty mezi číslem 30 a 150 a ty si hodlám nadále číst a na tohle zapomenout. P.S. - proč udělali z Pindi takového kreténa???!!!??? A proč se přestěhovali na adresu Třeskoprsky 13? Že by vlastní osobní ohodnocení? ()

Pavelos odpad!

Celkem marný pokus pokazit mě příjemné vzpomínky z let kdy jsem byl ještě dítě a čtyřlístek jsem hltal stránku za stránkou.. Pro mě navždy zůstanou, bez technických vymožeností (mobil, internet,...). Na druhou stranu chápu - dnešní doba si to žádá.. ()