Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

LiVentura odpad!

To snad ne tohle.! Pane Kotku a Mádle, pro prachy se prostě všechno nedělá, má zásada, vezměte ji k srdci a vybírejte si i lepší role, vždyť kam to spějeme. A ať se nám tam neukroutíte zvláštním zaujetím. ()

paascha odpad!

Oba hošani asi potřebují ještě pár let k dospění, pár dospělých rolí a hlavně pár facek. Těžko soudit, kdo je trapnější, jestli Mandl nebo Kokotek ()

Hromino odpad!

Ono tím největším problémem už je jen fakt, že se tento pořad nedá zařadit do žádné kategorie diváků. Malá děcka nepochopí, teenageři se zasmějí nad stupiditou pořadu, starší to nepochytí. Zbytečně vyhozené peníze. ()

666teen odpad!

Už Werich říkal: To je blbý, to se bude líbit. Genitální pořad o hovadinách z netu pro cílovou kategorii tupců, která v kině vrní blahem při Kameňácích. A že jich je. ()

kingik

Úvodní díl dost odradil, byl pramálo zábavný a moderátorská dvojice jakoby se nijak zvláště neslučovala s výsledným konceptem. Uváděná videa snad na netu viděl každý, a kdo je neviděl, tak o nic nepřišel, a hlavně mě nějaký stupid videa nebaví, protože nemám zájem se dívat na neznámé lidi, co nikde neprorazily a zoufale to zkouší na netu. Jenže já dal pořadu šanci a dobře jsem udělal. Po zhlédnutí dalších dílů mě to začalo bavit a uvažuji dokonce i o vyšším hodnocení, než jsou 3 hvězdičky. Ani trochu mě to nenudí, moderátorská dvojice je dynamická a nápaditá a pořad šlape. Vzhledem k ostatním hrůzám z Novy, je to hotový skvost. ()

Frajer42 odpad!

Pokud je špatný nápad prezentován ještě o stupeň horšími lidmi, tak málokdy vznikne něco lepšího než bylo to předešlé. Tímto narážím na nápadnou shodu s pořadem který si velmi optimisticky říká Smash Cuts. Kostra pořadu naprosto neexistující. A ústřední duo snad ještě horší. Nudná interpretace nezajímavých videí. Myslím, že takový pořad by mohl být doceněn tak dětmi prvního stupně základní školy před 5 - ti lety. Tahdá to mohla být děsná bžunda. Troufám si tvrdit, že dnes by to i těmto dětem přišlo debilní stejně jako mně, ne - li víc. Odpádek. ()

MikeCool

TV-pořad. Pro toho kdo nemá internet je to výborný TV-pořad, ale pro toho ,kdo internet má je to slabší průměr! | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 40% (2*) | ()

Fingon

Jedna hvězda za to, že jsem ta videa viděl poprvé (ovšem i pořad samotný jsem sledoval na internetu), protože na Youtube většinou vyhledávám jen cartoony a ukázky z filmů (no a sem tam toho Hitlera s X-boxem atd.) ()

WANDRWALL odpad!

Oživit, co už tu bylo - třeba "Neváhej a toč" - to se nepovede ani zástupcům nedávných gympláků, mluvčích jejich generace? ()

iamek odpad!

Ti dva idioti se hledali, až se našli. Stahovák je asi stá kopie o videích z netu, které si každý průměrný uživatel internetu najde za pár sekund. Navíc jako moderátoři jsou trapní a jejich snaha být vtipní za každou cenu je smešná. ()

Chrustyn

Pokud máte projetej internet křížem krážem, tak moc nového neobjevíte ale čas od času se zde nějaká perlička objeví. ()

korbitch22

dva retardovaní hošové,dělají retardovanej humor,pouští retardovaná videa,ale jelikož sem se přistihnul,jak se několikrát tlemim,nepokrytecky přiznávám 2 hvězdy a nejspíš mám lehkou mozkovou disfunkci:.) ()

triatlet

Kotek s Mádlem, nebo Mádl s Kotkem by mi nevadili. A docela bych si dovedl představit jejich vlastní šou, při které by bavili nepřebíraným humorem. Ale co můžou zachránit na prezentaci domácích videí stažených z netu??? Zbytečný pořad. Hvězdička za víceméně povedené etudy Vojty a Jirky, ale kvůli nim se na Stahovák dívat nehodlám. ()