amokey

Mám ráda Fincherovy filmy. Hlavně pro jeho spletitý a zamotaný děj a poté nečekané rozuzlení. I tady se mi tohle očekávání splnilo, leč bohužel, co je moc, to je příliš. Tedy když už jsem byla absolutně zaskočená a překvapená ze scény na mrakodrapu, předpokládající, že je to konec, další část děje (hlavně restaurace) mě už vůbec nepřekvapil a nezaskočil a ani se mi nelíbil...bylo toho moc. Moc zvratů na konec, které ani člověk nedokáže přijmout. Ale jinak super film. ()

1945

Fincherova hra se tváří zprvu jako nudný film, někteří se slabšími nervy jej možná po pár minutách vypnuli. Já jsem byl naštěstí trpělivý dost a za odměnu se mi dostalo opravdu napínavé psychologické podívané ()

Yardie

Ne úplně čistých 80%, malinko slabších. A to z důvodu, pro mě celkem nezajímavé první poloviny filmu. Nějak mi to nepřipadalo napínavé, v podstatě to fakt vypadalo jako jen takové škádlení "Hry". Nicméně, jakmile se to rozjelo, zhruba v polovině, byla to parádní jízda. Nebyl jsem si absolutně jistý, jestli to je teda hra a nebo ne a co se vlastně děje a kdo je kdo. Parádní! A konec byl taky překvapující. Během jedné minuty takové dramatické změny. Jen škoda té trošku méně napínavé první poloviny, to se mi strašné táhlo. Howgh! ()

Oyer

Pátá hvězdička za famózní konec (za asistence líbivé melodie), který můžu vidět dokola a pokaždé mohu říci, že mě ještě při žádné sekvenci z jakéhokoliv filmu nemrazilo tolik co tu ! ()

Frederika

Fincher opět nezklamal. Hra vás drží v napětí od začátku do konce, kdy přemýšlíte, jestli je Douglas jen šílený schizofrenik nebo je Hra skutečná a kdo za ní vlastně stojí. Propracované, napínavé, s dobrými nápady a atmosférou a skvělými herci. A konec přichází přesně v tu chvíli, kd přijít má. Bohužel to už moc není na druhé shlédnutí, protože pointu už znáte a tak film ztrácí kouzlo nevědomosti, na kterém je postaven. ()

evil_ryu

Snímok ktorý by bol absolútne dokonalá paranoja, keby sa scenáristi krotili. Tak nechutne prehnaný film, ako napríklad scéna s pádom do vody, ostré náboje a podobne, som dávno nevidel. Stačilo trochu realizmu a bol by to snímok excelentný. A to som nespomenul koniec. Už som si povedal áno aspoň koniec sa podaril hurá, no v zápätí ma vyviedli z omylu. Škoda. ()

Mikino00

U filmu nesmíte moc přemýšlet, jinak nebudete dělat nic jiného než obracet oči v sloup. Hodně mě zklamal konec, to jsem se jen smál jak to režisér prohospodařil. Douglas hrál dobře, atmosféra ušla a zažít to rozhodně nechci. ()

Marys

Dobrý námet, síce atmosférou ma až tak nevtiahol, no určite oceňujem kvalitu a precíznosť snímku. Douglasovcov síce nejak extra po chuti nemám, trochu možno až príliš veľká fantázia v jednotlivých akciách (niektoré zvraty by sa naozaj nedali predvídať) a už som si myslel, že to domrvia úplne pračudesným koncom, no koniec to nakoniec nebol a tak to už nekleslo v rebríčku mojich očakávaní a hodnotení. ()

misik95

Jeden z mála filmů, který mě na konci donutil otevřit hubu dokořán. Řekl bych více, ale nechci tady spoilerovat. Snad jen, že Fincher je frajer. 85% ()

Martin_W

At' už bylo závěrečné rozuzlení jakkoliv dobré, nic (se) nemění na tom, že většina filmu byla slabá a nezajímavá. Vyzdvihávám Michaela Douglase, Deborah Kara Unger a atmosféru filmu. 66% ()

LBsmoke

bohužel.. výsledný overlook.. nadhled loutkařů je příliš překombinovaný na to aby se zdál alespoň pravděpodobný a zakončení filmu se tak dalo považovat za to nejlepšejší .. zároveŇ bez toho by to taky jen tak lehce nešlo.. rozhodně super film co stojí za zhlédnutí.. perfektně vytvořené tápání které vede k rozsypání hlavního hrdiny.. když nic nedává smysl a míchá se ještě víc nesmyslů.. klíče, fotky.. tak se člověk teprve začne soustředit správným směrem na hl.hrdinu a cítí pak onu zblázněnou beznadějnost.. fincher naprosto výborně.. já měl chuť jako v "falling down" začít kolem sebe střílet už v půlce filmu! ()

Ollie235

Překvapivé zklamání a pro mě jeden z nejslabších Fincherů. Hezká atmosféra, propracovaný příběh, ale čekal jsem, že mě to prostě odrovná. A ono nějak nic. Celou dobu výborně funguje budování atmosféry, ale pořádné finále, které by všechno vyšperkovalo se nedostaví. A u takového filmu je tento problém klíčový. ()

Kusik

Problém tohoto filmu je v tom, že pokud ho shlédnete, tak víte, že už nikdy nedostanete tak silný pocit jako, když jste ho viděli poprvé. Je to opravdu moc hezká práce. Je to moc hezký thriller- opravdu je to napínavé, ale zase jak je to u Finchera typické, jsou tu nesrovnalosti v ději. Ovšem takových věcí si všimnou pouze šťouralové, jako jsem například já. ()

kuckaAFC

Geniální mystifikace, při kterém se nejen skvělý Michael Douglas, ale i divák, stává paranoidním. Co všechno je ještě Hra a co už "jen" realita? Tento Fincherův snímek se strhující atmosférou a hudbou jsem ještě dlouho vstřebával... Absolutní špička mezi mysteriózními (psycho)thrillery, 100%. ()

Santino7

Nemôžem si pomôcť ale Hra ma neočarila až natoľko, ako väčšinu tunajších užívateľov. Nápad vynikajúci, pri prevedení to však miestami začína trošičku škrípať. A to poriadne. Nelogických momentov je vo filme totižto skutočne neúrekom a pokiaľ nie ste z filmu úplne paf, všimnete si ich okamžite - nechcem zbytočne príliš napovedať a kaziť tak samotný filmový zážitok (v tomto prípade je najlepšie asi vopred nečítať žiaden a nechať sa prekvapiť), zamyslite sa však napríklad pri skoku z budovy... A vadila mi aj tá celková prekombinovanosť, skutočne toho bolo až priveľa, čo v konečnom dôsledku viac uškodilo ako pomohlo. Ale sto ľudí sto chutí. Mňa osobne týmto filmom Fincher o svojej genialite nepresvedčil, má - podľa mňa - aj oveľa lepšie kúsky. Nemožno tomu však uprieť isté čaro, kvôli ktorému si danú snímku v blízkej dobe rozhodne zopakujem. 75% ()

NaughtyKoopa

Je to opravdu jen hra nebo se ho někdo snaží připravit o všechno? Do samotného konce se nedozvíte pravdu. Zpočátku hlavní hrdina počítá s tím, že to je opravdu jen hra, ale když pomalu začne přicházet o všechen svůj majetek a pomalu i o svůj vlastní život, začíná si uvědomovat, že Hra je jen zástěrka geniálně vymyšleného plánu. Vzrůstající temnota prostředí a paranoia jsou zde naprosto dokonale zpracované. Michael Douglas jako milionář je jen posledním dílkem do tohoto vynikajícího thrilleru. 9/10 ()