Jeden z nejlepších thrillerů, jaké jsem kdy viděla (co se atmosféry a nápadu týče), přesto však nemohu dát plný počet. Důvodem překvapivě nejsou stupňující se nelogičnosti (za ty bych strhla maximálně půl hvězdy), nýbrž tak trochu zpackaný dvoj-závěr, který místo tolik očekávaného "wow" vyvolá spíše "hmm, hezké". Kdyby se Fincher rozhodl pro závěr číslo jedna (prásk a hop), byl by zážitek 2x takový. Ale jednu věc jsem si ze "Hry" přeci jen odnesla - už nechci být milionářka.:-)(13.8.2011)

Napínavá,rafinovaná,ultra nebezpečná... Taková je Hra Davida Finchera který přeměňuje snobského multimilionáře spolu s divákem ve figurky v jeho člověče nezlob se.Samotnou hru bych si určitě zahrát nechtěla a kdyby se stalo že by jsem se do ní nevědomky zapletla jako hlavní hrdina,myslím že by to byl zážitek na celý život.(21.8.2010)

Jediné čo ma na tomto fantastickom diele irituje, je fakt, že hlavný hrdina (Pán herec) dokolečka dokola behá z bodu A do bodu B a následne do bodu C (atď.). Prosto, scenárista to miestami tak trochu fláka. Avšak Fincher nám zas a znova naservíroval veľkolepú atmosféru, vďaka ktorej mu dokážem odpustiť snáď všetko. Dokonca aj to, že sa bohužiaľ bavíme o "jednorázovej hre" a viac krát by som už v tomto prípade karty nechcel rozdávať. I keď..(31.8.2011)

No já mít bráchu, který mě obšťastní tak vypečenou hrou, jsem si jistá, že mě potom najdou někde s mašlí kolem krku. Tahle taškařice by zřejmě nebyla mým vysněným dárkem k narozeninám. Chápu, že boháčům se dárky shání fakt těžko, když už všechno mají. Bohatým a vlivným se už pak nadělují snad jen prezidentská křesla, aby se uspokojil jejich rozmazlený apetit. Ovšem co dát napřesrok! Toť otázka ... Tak na koho se oválná pracovna nedostala, dostane Hru! Divokou, temnou a nebezpečnou. Když jsem ji zažila z tepla pokoje poprvé, musela jsem si málem vyměnit plenu. Po xtém zhlédnutí mám mírné výhrady k nedomyšleným zápletkám zapletených až příliš zvláštně, ale to bych musela spoilerovat.(1.8.2018)

Ano, přesně takového Finchera mám rád! Dva roky po filmu Se7en a dva roky před snímkem Fight Club dokázal zrežírovat film, který vás až do samotného závěru nechá na pochybách co je skutečné a co není. Všudypřítomná paranoia, v tomhle je Fincher králem. O to víc mě mrzí, že jeho poslední filmy, byť byly nadprůměrné, už zkrátka a dobře nejsou to pravé ořechové. Nezlobte se na mě, ale prakticky kterýkoliv (lepší) hollywoodský režisér mohl natočit Buttona či film o Facebooku a rozdíl by byl jen minimální. A ke všemu se Fincher rozhodl ztratit pár let svého života s remakováním filmů, které remaky nepotřebují (Millenium Trilogy). Ze současného Finchera je mi celkem smutno, možná i proto jsem opravdu ocenil tento skvělý film, ve kterém Michal Douglas exceluje, stejně jako Deborah či Sean. Zkrátka a dobře, o tomhle filmu jsem hodně slyšel a bál jsem se, že mě zklame. Nestalo se. Druhé zhlédnutí bude lahůdkové, tomu věřím. 100 %.(18.10.2012)

• - Natáčelo se od 13. srpna 1996 do 7. ledna 1997 v Kalifornii a v Mexiku. (Varan)

• - Již v úvodu filmu jsou vidět puzzle, které jsou mimo jiné použity také v grafice plakátu k filmu. Režisér tímto chtěl poukázat na to, že celý film je dějově propojen a že jednotlivé jeho části do sebe zapadají. (PATTXA)

• - Linda Manz, která se na začátku filmu objeví jako Amy - spolubydlící Cristine hrála v roce 1978 ve filmu Days of Heaven. Později, když jde Michael Douglas do čínské restaurace, je Linda Manz ve zmíněném filmu podepsaná na zdi. (Kulmon)