TynaSmiley

Velké plus připisuji tomuto filmu za nápad - výtah (většina lidí trpí klaustrofobií, takže tohle byla docela výhra) a ďábel (horory tohoto typu ve mně strach vždy vyvolají). Celou dobu byla kvalitní atmosféra a hlavně vynikající zápletka - skoro každý člověk ve filmu se v té situaci ocitl z nějakého důvodu... A samozřejmě překvapení na konec - myslím, že kdo je ďábel, netušil nikdo. Film by byl na lepší úrovni, kdyby bylo lepší herecké obsazení.. 7/10 ()

AdamRaphael

Pět zcela (ne)náhodných postav vstoupí do jednoho výtahu a začnou se dít nevídané věci. I když my to nepřišlo jako nějaký extra strašidelný horor, lidem, kteří jsou závislí na výtazích bych film nedoporučoval, pokud si nechtějí vylepšit kondičku lítáním po schodech. Na začátku se setkáváme s pětkou neznámých postav, které náhodou vstoupí do jednoho výtahu. Výtah se ale zasekne a pro lidi ve výtahu začínají perné minutky, a to nejen kvůli vědomí, že pod nimi je přes dvacet pater ničeho, ale taky kvůli věcem, které se začnou dít. Rozhodně slušný námět a solidní nápad. Zpracování je velmi, velmi kvalitní, ale jak už jsem zmínil … nepřipomíná mi to horor. Je to spíš … mysteriózní thriller a jako takový je určitě dobrý. Herecké výkony byly přesvědčivé a kvalitní, i když vyjma staré paní mi byli herci neznámí. A nakonec je ještě třeba pochválit konec, který k průběhu filmu seděl, i když moc nekoresponduje s obvyklou hororovou osnovou. I když provedení jako takové je dobré, film vám přeci jen vrazí několik pořádných facek. Nezlobte se na mě, ale proč ksakru ty lidi někdo nevytáhl vrchem? Proč ochranka tak dlouho čekala na zavolání policie? A jestli se takhle řeší problémy s výtahy, tak potěš koště. Zkrátka ten způsob, jakým ďábel uzavřel lidi ve výtahu, měl být mnohem propracovanější. Film bych doporučil – je napínavý, vcelku dobře zpracovaný a na herce se dá dobře dívat. Nicméně stále mi vadí ta nálepka hororu … mysteriózní thriller by mi znělo mnohem líp a mnohem líp by se hodnotilo. ()

Infurius

2. triedny horor s 3. triednymi hercami s vynikajúcim scenárom. Bolo tam cítiť strach a napatie ale nie až tak ako som očakával. Pár strašideľných momentov bolo veľmi dobrých. ()

Salto

Nenazval bych Devil přímo horrorem, spíš slušným dramatem v uzavřeném prostoru s temnější atmosférou. Ale oproti ostatním filmům poslední doby, co se vydávají za horrory, to bylo více než naprůměrné. ()

noggy

Tenhle film mě opravdu zaujal. Sedl mi námět, tempo vyprávění, postavy a v neposlední řadě hudba. Počátek i závěr filmu dávají lehký přesah k zamyšlení, samotný film je příjemná napínavá podívaná. Samozřejmě lze najít logické boty nebo mezery v možnostech námětu, ale podle mě to i takto docela dobře funguje. ()

tommco

Perfektné! Skvelý film bez nudných pasáží, ktorému nemám skoro čo vytknúť. Nad záverom som síce trošku prevrátil očami, ale celok to nemohlo pokaziť. Satanské filmy mám rád a tento ma rozhodne nadmieru potešil. Prítomní hľadači logických chýb a kvázi filmoví odborníci nech mi vylezú na hrb. 90% ()

ES13

Byl to super film. O bod míň, že mě už opravdu někteří uvěznění herci štvali. Nic moc sympatičtí teda nebyli. Ale líbilo se mi to. Mělo to takovou tu tajuplnou atmosféru a taky i pár lekaček. Navíc se mi líbil konec, takže pro mě super horor:) ()

NEO27

Neverím v peklo, nieje ho tu potreba. Ľudia sú zlí sami od seba. Ale ak by tu aj niečo podobné bolo, bude tu aj tá druhá strana. Aj keď mne sa to ťažko nazýva Bohom. ()

K.e.a.n.e.80

Na horory nekoukám, protože se u nich zkrátka nebojím. A když tohle nefunguje, je to samozřejmě k ničemu. Přesto jsem po dlouhý době zase udělal vyjímku. A tohle je přesně ten příklad, který mě utvrdil v tom, že si zase dlouho žádnej nepustím. Strašná nuda. Ďábel byl jasnej hned, jak zaklaply ty posraný dveře a pak ...... nic. Mnohem větší strach jsem měl, když jsem šel v půlnoci kolem nádraží. Ty vole, tam byly bubáci. ()

Va33ek

Jeden by se bál, že film odehrávající se v plechové bedně mrakodrapu bude solidní nuda. Ale ten jeden by se dost pletl. Vcelku dobré a zajímavé pojetí ďábla ve výtahu, kde lidské hříchy ústředních postav do sebe zapadají jako švýcarské hodinky. Lepší tři. ()

+sfinx+

Když máte dobrý příběh, úžasnou atmosféru a dobré herce, stačí jen tři metry čtvereční a je vymalováno.. ()

Martin29

5 lidí (černoch člen ochranky, stará babka,mladší ženská, chlápek s firmy na matrace a jeden ničím výrazný chlápek) uvízne v výtahu. Po nějakém čase začnou umírat a jejich počet se snižuje. Později se zjistí, že každý má svůj hřích (jedna okrádala prachaté chlapy, jeden umlátil někoho baseballovkou jeden seděl za podvody a jeden seděl ve vězení už nevím za co) a ďábel je zabíjí kvůli těm hříchom. Námět není špatný jen některé věci jsou hodně nedořešené (celou dobu s němi ten ďábel je a nedokážou zjistit kdo to je nebo proč někteří umírají a někteří ne má to nějaké pořadí nebo je to náhodné nemluvě o té úvodní sebevraždě to měla jaký smysl jestli nalákat toho poldu tam tak bohatě stačilo něco udělat v tom výtahu což se později stalo) 60 procent rozhodně je to lepší než podobný Elevator (jsou tam lepší herci a lepší děj a nikdo mě zde neiritoval) ()

vw.cobra

Očekával jsem nízkorozpočtovou psychosračku o několika hercích, spoustu kecání kvůli vykreslení profilů postav a podobně. Byl jsem příjemně překvapen svižným snímkem, který dává smysl. Za mě 65%. ()

Dalajlada

Žádná hrůza, žádná špice. Uzavřená komora, hustá atmosféra a od začátku jasný padouch. Bonusem je, že to není zbytečně dlouhé. ()

Vampiroza

Po dlouhé době včera viděno a pořád sem nadšený. Jasně, že jsou lepší filmy, ale s pár lidmi a dobrou atmosférou se dá hrát pěkné divadlo. Za mě skvělý a oddechový. Hlavně nenáročný. ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana