Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

(více)

Diskuze

JohnMiller

JohnMiller (hodnocení, recenze)

Čakal som, že to bude zlé.... Avšak predčilo to moje očakávania.. To je hrôza 

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Odpady po deseti minutách nedávám a po deseti minutách nových Krotitelů jsem čekal přes všechnu kritiku a kontroverzi průměrný film a připravoval v hlavě komentář ve stylu "co se komu na tom tak strašně nelíbí, vždyť to není vůbec tak strašné..." Tolik k mému hodnocení po deseti minutách a k hodnocení tohoto filmu.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Castrator

Kdysi na foru třetího Batmana si nějaký Nolanovský fanboy stěžoval, že si tomu lidi dovolují dávat tři a méně hvězd a ne čtyři nebo pět. Film v té době neviděl.

na příspěvěk reagoval Castrator

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Castrator

Zrovna jsem hodnotil, něco čemu ty by jsi dal odpad už v prvních 10 minutách ... já zvedl hodnocení aspoň o 1% :D

A víš proč? protože jsem film viděl... hele co jít zase prudit Wacca? 

Pro mě už tahle debata nějak ztrácí sysel... :)

na příspěvěk reagoval Castrator

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Prometheus69

A tobě připadá rozumné nebo přirozené podezírat hodnotící odpadem, mimochodem u velmi kontroverzního snímku, který objektivně není rozhodně žádné veledílo, že film neviděli nebo jsou zaujatí? Jsou filmy objektivně lepší a horší, u těch horších zákonitě bude negativních hodnocení, včetně odpadů, více než u těch lepších.

Dva dny se film promítá v kinech (plus je k dispozic v ripu) a je tu jen 278 hodnocení, kdyby lidem šlo o podhodnocení filmu a uškození mu, tak by tady těch hodnocení bylo jistě víc, když už je těžko může teď někdo podezírat z toho, že film neviděli. Mnoha lidem se film z nejrůznějších důvodů nelíbil, smiřte se s tím, a i kdyby to bylo kvůli zaujatosti, tak je otázka, do jaké míry je to vina hodnotících a do jaké filmu, když u jiných filmů taková zaujatost není. I ta zaujatost totiž k hodnocení patří, stejně jako očekávání, člověk má emoce, není to stroj, a při vnímání a poté hodnocení filmu se nemůže, i kdyby chtěl, od emocí oprostit.

Já bych na tebe pořád nereagoval, kdybys nepsal, co píšeš. O těch, kteří hodnotili film pěti nebo čtyřmi hvězdami jsi nenapsal ani slovo, že by film nemuseli vidět nebobyli zaujatí, proč to píšeš o těch hodnotících odpadem? Já film viděl, nelíbil se mi, nelíbil se mi hodně, dal jsem po úvaze odpad, protože si ho podle mě zaslouží. Někdo jiný dá pět hvězd, já s tím nesouhlasím, ale respektuju právo každého hodnotit podle sebe bez ohledu na to, jestli jde o "fanboie" nebo je vnitřně přesvědčen, že je film taková paráda.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Sabrewulf

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Cpu to sem jako reakci na tvůj odkaz s poznámkou o exkrement párty.

K těm odpadům-circa polovina, ne-li víc, jsou televizní pořady, ne vždy filmy.

Diskuze o hodnocení je zcela zbytečná, ale já ji nezačal, jen hájím právo na to svobodně hodnotit, aniž by nějací zoufalci obviňovali z toho, že se hodnotí zaujatě, nebo dokonce bez zhlédnutí filmu. Odpad je jedním z šesti ohodnocení a je párvo každého ho používat, nemusí se nikomu zpovídat.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

beba789

On nepíše, že to má něco společného s filmem, jen že v kině byly lesby. K filmu aspoň něco napsal, na rozdíl od tebe a tvého č.ráka z 13:50.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Poznámka: Na požádání pošlu graf, v němž bude porovnání uživatelova hodnocení s křivkou normálního rozložení. Stačí mi k tomu uvésti počty jednotlivých uživatelových ohodnocení.

si trochu protiřečíš Krysaři.. nemyslíš? 

 

Nesmířím se z tím... že lidi píšou hodnocení na to co neviděli... jen ze své zaujatosti, nebo jen z hecu... jako že proti proudu, nebo z čisté lidské imbecility...

a jak si ten GRAF prosím teda uděláM?

Slušně se ptám... 

na příspěvěk reagoval Castrator

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Nedělá grafy.

Na každé stránce v této diskuzi jsou pindy o zaujatosti a "špatném" hodnocení. Co se na to už vysrat a smířit se s tím, že někomu se film prostě nelíbil vůbec, někomu naopak asi ano?

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Castrator

říkám jen že to nedělám... já ne. :)

Je to proti mé filozofii... jestli jsi zkoumal i můj profil/zeď. 

 

Super, ukážeš mi můj graf? 8)

na příspěvěk reagoval Castrator

Allord

Allord (hodnocení, recenze)

dr.horrible

A kde jsem svůj názor změnil, podle čeho soudíš? V příspěvku jsem uvedl dost důvodů, proč si myslím, že je film špatný. Rozhodně tomu nedávám špatné hodnocení na základě toho, že tam jsou ženy místo chlapů.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Související novinky

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (více)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)

Reklama

Reklama