Carl „Luke“ Lucas pracuje pro mafiána Markuse Kanea více než dvacet let. Nyní dostal za úkol zorganizovat bankovní loupež, při které je v roli řidiče. Loupež má provést Kaneův synovec a další dva gangsteři. Akce dostává trhlinu, když se zde náhodně objeví policie. V nastalé přestřelce je jeden z lupičů zastřelen, ale také Luke tasí zbraň a poprvé v životě zastřelí člověka, ke všemu policistu. Z banky se jim podaří uprchnout. Luke zbylé dva lupiče vysadí a sám je pak policií dopaden. V následném procesu nevypovídá proti Kaneovi, a tak je odsouzen na doživotí za vraždu a převezen do Terminal Island, soukromé věznice vlastněné společností Weyland Corporation. K financování systému jsou používána vozidla, která zde vězni rozebírají. Jednotlivé díly jsou pak levně prodávány. Také se konají se „zápasy smrti“, v nichž odsouzení bojují na život a na smrt. Tyto zápasy jsou vysílány na Weylandovu soukromém televizním kanále. Jenže sledovanost klesá. Organizátorka těchto zápasů, September Jonesová, musí přijít s něčím novým. Vymyslí tedy „Rallye smrti“. Majitel Weyland je nadšen. Odměna pro vítěze pěti závodů je svoboda… (TV Nova)

Kingjiri

Původní snímek na tom byl po filmařský stránce líp, ale prequel zase působí o něco víc béčkovym dojmem - nikoliv ve špatnym slova smyslu. Potěší zejména herecký obsazení (Ving Rhames, Danny Trejo, Sean Bean), spoustu bitek, několik povedenejch honiček a správně ujetej závěr. Vítám taky fakt, že se tvůrcům dařilo dějově neprznit nějakejma nelogičnostma jedničku. Slušná béčkárna, která pro krvavý a násilný scény nechodí vůbec daleko (a to se dneska cení). ()

Torgal

Základom Rallye smrti boli brutálne adrenalínové automobilové prestrelky medzi autami. V Direct-to-DVD pokračovaní ich je: a) o trochu menej, b) sú o mnoho viac neprehľadné a nudné. Luke Goss je solídna náhrada za Stathama a jeho hereckými partnermi sú zvučné mená, ale keď sú závody slabé, nič nezachránia. Najlepšia scéna, naháňačka z úvodu, očividne vyčerpala možnosti rozpočtu aj kreativity režiséra. 4+/10 ()

Lucas87

Luke Goss je slabá náhrada za Stathama ačkoliv je to jinak fajn herec si myslím. Nemám rád jak nějakému filmu postupně nabalují nějaké díly. Tohle, rychle a zběsile atd.. ()

Lorge

Příjemné překvapení, Goss sice není Statham, ale i tak ujde, Trejo je mexický žid jako žádný jiný a mustang je prostě mustang :-D. Potěšila přítomnost starých známých (14K, Lists...) a taky připomínka původního Death Race 2000 (přibližně kolem 13-té minuty, když se Sean Fazole dívá na televizi, tak v ní hraje DR 2000).Zároveň i poslední scéna odkazuje na kultovní originál z roku 1975. Kdo viděl pochopí :-) Za mě solidní 3 :-) ()

LordMysti

Na to že šlo o béčko všech béček nejbéčkovatější, tak jsem byl paradoxně příjemně překvapen! Film měl dvě obrovské devizy - měl spád kdy jsem se nenudil a byl vcelku obstojně natočen, triky solidní a reálné. Je vidět že za druhým dílem také stojí Anderson a když už nic, tak alespoň kvalita vziuálního zpracování byla dost dobrá. Samozřejmě už to nebylo takové překvápko jako díl první, chyběly herecké hvězdy, i přes to u mě velká spokojenost. Poctivých 70%. ()

Ceberus

Pokud nezapomenete vypnout mozek, tak je to vcelku zábavná podívaná plná akce, násilí a prsatých modelek - přesně jak se na klasické béčko hodí. Nedávno jsem shodou okolností viděl Machete a když si ještě vzpomenu na Con Air, musím uznat, že Danny Trejo je schopný své role rozlišit a nehraje všechny mukly pořád stejně, což mě příjemně překvapilo. ()

mudvayner

Předně nechápu název filmu, když se jedná o prequel, proč ta číslovka 2? Potěšil mne Danny, ten děda se za posledních několik let objevil v tolika filmech, až je to úctyhodné. Děj není ničím výjimečný, ale scény mimo vězení byly zajímavé. Film poněkud trpí tím, že je nucen navázat na začátek původního snímku, proto jsou samotné závody občas nezajímavé, protože už jsme je někde viděli. Naopak Death Fight je příjemným zpestřením. Přes to všechno je Death Race 2 zábavné oddechové béčko, které neurazí a Luke Goss by si mohl někdy zahrát bráchu Jasona Stathama, ta podoba tam je :) ()

Camarro14

Odpočinková (bezmyšlenkovitá) jízda se sympatickým obsazením, místy velice dobrým hudebním podkresem a několik povedeným hláškami. ()

Petulka88

Pro mě je to v podstatě stejné jako jednička. Ano, je to nablblé béčko, ale je to béčko plné nadupané akce, krve a krásných trestankyň. A to se počítá. ()

Likan7

Překvapivě snesitelný béčko, které ve srovnání s prvním dílem neztrácí tolik, jak bych čekal. Viděli jste první Rallye smrti? Akce tady je sice slabší, ale rozhodně obstojí a je dostačující. Příběh tu sice neexistuje a tenhle absurdní svět by těžko fungoval (i když se o uvěřitelnost snaží seč mu síly stačí), ale pokud hledáte akční béčko s krví, zbraněmi, pěknou ženskou a hercem vzdáleně připomínající Stathama, tohle se Vám bude líbit. Dostanete co čekáte, výplach, ale dobrej výplach. ()

rublik05

Nízkorozpočtová varianta, resp. pokračování vcelku povedeného béčka, ve kterém tvůrci tentokrát rezignovali na sympatické a relativně kvalitní herce a obsadili do rolí vesměs neznámé, nesympatické a nekvalitní herce, světýlko naděje představuje snad jen drsný Ving Rhames a Sean Bean, bohužel ani jeden z nich nemá dostatek prostoru se nějak lépe předvést. Scénář je děravý jak ementál, emoce nulové, logika žádná. Příběh mi přišel jako taková nepovedená kopírka jedničky, zachraňují ho snad jen akční scény, kterých je opravdu dostatek a kupodivu nejsou až tak špatně natočené. V podstatě jediná věc, která se dá tak nějak s klidem hodnotit, je akce samotná, jinak je Rallye smrti 2 docela nuda. 4/10. ()

Nix

Tohle bylo velice fajnový béčko. Nejen, že to nedělá jedničce ostudu, ale jde to s tím v ruku v ruce a i když to slouží jako prequel tak to velice dobře navazuje na sebe. Sice ten hlavní hero byl takový nic moc, tak ostatní osazenstvo bylo velice fajn. Celkově se ve filmu pořád něco děje, takže na nudný pasáže ani není čas. Já byl spokojen. ()

RajCZitko

Za celý film jsem nevěděl jsetli si ze mě tvůrci dělají srandu nebo jsou docela vyčůraní :) Když ale po 45 min konečně došlo k závodění, bylo jasno. Jsou geniální. Sice death race 2 namá oprati 1 nic nového, ale to nevadí. Lidi to baví. Navíc si na docela slušném jménu nastavili druhý film. Mno a komu to ještě ani v polovině filmu nedošlo, tak s´ho sejme hustý závěr. Mno možná by teďka ty čísla obou filmů měli prohodit. Nebo půjdou pozpátku? ()

Adrai

WTF - čtyři nabušenci jedou vykrást banku ve dvoudveřovým sporťáku do kterýho se pět minut soukali a ven skoro tak? Pokud jednička bylo béčko (a sakra úspěšný) tak tohle je v tom případě minimálně céčko - ale pořád docela pobaví. Nakonec bych se ani nedivil ve vznik trojky - mezi dvojku a jedničku by se evidentně ještě jeden díl vešel ... ()

DjMetal

Krásne holky. Super preteky....Veľmi podobné ''1''ničke. pretože toto sa odohrava pred nou. Vyborne zakoncenie + radost riaditela :). Chybalo tam ale riadne strielanie a rozbijacky. Bolo to tu take rychle. ()

mimozakon

Tak toto pokračovanie mi viac pripomínalo pôvodnú hru než som si ochotný priznať. Teda aspoň druhá polovica. Prvú by som prirovnal k štandardnej prison-skorumpovanej-deathmatch zlátanine. Ale nejako sa tie postavy museli "vyprofilovať". ()

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra