jayman

Fakt málo muziky za veľa peňazí. Originál som nevidel ani nepoznám, tak scenár nejdem hodnotiť, ale režijne odfláknuté, prepánjána, tá gravitačná prestrelka mohla byť hrozne epická. Bieda súčasného hollywoodu. ()

Blazkowicz

Na první pohled zaujme, jak je to všechno pěkně udělané, včetně herců. Jenže vzhled je jediné, co je tady nadprůměr, zbytek nestojí za řeč. S přibývajícími minutami to čím dál víc nudí a já ztrácel pozornost a zájem. Jednak to bylo dost chaotické a jednak jsem si začínal uvědomovat, že lepší než průměr to nebude a už se to nezlepší. Zlatá verze s Arnoldem. Ta má aspoň nějaký šmrnc. Prostě jak se říká u nás: "Paráda na ulici a hovno v truhlici." 3-* ()

ostravak30

Opět začnu tím, že původní film nemám shlédnutý, takže srovnání není. Pro mě tak zůstává jen tato verze. Většina sci-fi filmů je zajímavých asi nejvíc tím, jak nereálné nejspíš jsou. Možná právě proto, jak nezajímavá budoucnost může být z pohledu filmařů si spisovatelé a scénáristé vymýšlejí tak úchvatné pitomosti. To je totiž na filmu to nejlepší - vizuální stránka. Rozhodně vypadá zajímavě včetně samotných nápadů - výtah do středu země, město budoucnosti apod. Pak už následuje ta akční stránka, která též nevypadá špatně, ale něco jí chybí. Na první pohled to působí až profesorsky úhledně, ale něco tomu chybí. Nemůžu si pomoci, ale herecké výkony jako by byly beztvaré, skákačky sem a tam, do toho jim občas pustí výbuch, nějaké ty honičky, to zkrátka není extra originální a dohromady jako celek to funguje chvíli a ne po dvě dlouhé hodiny. ()

FREEWHEELER

-„If I'm not me, then who the hell am I?“ Total Recall je zbesilá, no v skutku a jadre bezduchá akčná jazda, kde sa moc o hlavných protagonistoch nedozvieme, takže im nemáme ani dôvod fandiť. S pocitom chýbajúcej pointy sa môžme baviť aj o zbytočnom projekte, ktorý by som vo výsledku nazval "šmrtotinkou". Backinsale je tentokrát opäť šikovná, nehanbí sa, no filmom plúžia béčkové efekty a koláže, svet vyzerá až príliš umelo. Akčné scény však boli poňaté energicky a bavili! Scenár, vlastne ako kopec iných, ťaží z toho, že nič nemusí byť pravda a od čias Minority Report (2002) som nič schopné na pôde tohto žánru asi ani nevidel. A ďalšou pravdou je, že v prekecanej prvej pol hodinke sa tliacha do vetra, kecá a ešte raz kecá. Bohužiaľ, Total Recall ledva spĺňa kritéria popcornovej zábavy, našťastie na rozdiel od takého Avengers neskĺzol za pomyselnú hranicu sebaparódie, trápny bol len z tretiny, násilné vtipy sa neobjavili a občasná hlúposť a nelogika, skúsenosti s piánom a blá blá, ostali pri Colinovi, takže sa Kate mohla prezentovať v plnom na vlnách štýlovej lady. V závere povedzme, že nechcem/nemusím/nepotrebujem, ale prepadák to rozhodne nie je. Tak páni tvorcovia, zarábajte napríklad niečim naozaj užitočným a vráťte do kín prasiatko Babe v režisérskom zostrihu!! ()

mata77

Film u mňa nefungoval ani ako vymývačka mozgu. Ak nad tým začnem viac premýšľať, nájdem určite veľa negatív. Nad všetkým ale vyčnieval patetický scenár, stupídne dialógy celkovo, ktorým chýbala akákoľvek šťava, aj napriek tomu, že je k dispozícii nepochopiteľne dlhá minutáž, nebola využitá tým správnym spôsobom. Vsadili na vizuálne efekty a tu treba povedať, vsadili zle. ()

IZFNP

Ešteže to pekne vyzeralo, inak by to bola celkom nuda. Ale aspoň to malo hlavu a pätu, ani útokov voči logike som neobjavila toľko, aby sa dalo scenáru niečo vyčítať. Po hereckej stránke normálka, Farrell je stále sexi, Beckinsale je vo svojej úlohe nečakane prirodzená. Vďaka neprestrelenej stopáži tak film celkom rýchlo ubehol, rozhodne sa bolo na čo pozerať- bez ohľadu na zápletku, najlepšie film funguje ako pohľad do možnej budúcnosti. Kolosálnosť strojov, ktoré v budúcnosti budú hrať prvé husle, je tu ozaj naznačená dobre. Každopádne, po skončení filmu sa nedostaví žiadne "och" ani "ach", len obyčajné "ok". ()

segovesus

Sterilní, rutinérská práce. Ani Jesicca ani Kate mi dokonce nepřišly ve filmu sexy. Některé záběry na Kate jsou jak kdyby půjčené z Underworld. ()

ShotgunED

Rád bych se zeptal proč neustále všichni porovnáváme s Verhovenovou verzí? Jenže oni si za to můžou sami, neb spousta scén je do detailů okopírovaných a tak to kombinuje inovaci pozadí příběhu s remake-ováním ať už z úcty k předloze, nebo jen neschopnosti to udělat jinak. Kašlat na to, ať bylo co bylo, kouknu na to jako na film samotný a z tohoto pohledu se mi to v líbilo. Kašlu na nesmysly jako, že je obama na pěnězích v Britské kolonii apod, to je jen čisté hnidopištví některých diváků, sakra vždyť to byl prostě jen "joke", otevřte svou mysl :-D. Ač působí trochu plitce, tohle je jedna velká akční sci-fi jízda v parádním vizuálu a tak je tu bohužel málo prostoru pro jakékoli herectví či práci s příběhem a myšlenkami. Což je právě to co mi chybělo do spokojenosti. JInak jsem moc a moc rád, že Kate je tu k nezastavení a tak je většinu času na plátně. Je tu mnohem více sexy než v jakémkoli Underworldu a maká na plný obrátky. Paráda pohledět. Při letošní scifi nabídce oproti kouskům jako Battleship či Prometheus příjemné a koukatelné osvěžení. ()

Kapka68

Film nepatří do kategorie TOP, ale stojí zato ho vidět. Kvalitní herecké obsazení (včetně nádherné Jessicy Biel a Kate Beckinsale) a nádherné speciální efekty. Dobře se na film kouká a *** je tak akorát. =) ()

infernet

Dřív byl v kurzu Mars, dneska je to zase globální průser. No proč ne. Film sám o sobě je (jak se dneska hezky říká) vyvoněný, jak se patří, ale na mě těch "WTF" momentů bylo prostě trochu moc. No a Kate Beckinsale vlastně jako hlavní záporák? No WTF!! (už zase...) Zlatej guvernér! ()

heavy66

Proti originálu je nový TR příliš seriózní, vážný a korektní. Místo zmrzačených mutantů armáda droidů jak z Hvězdných válek. Místo vtipných hlášek a dobývání cizí planety jen super vážný děj na pozadí chemickou válkou zničené Země. Na druhou stranu trikově TR splnil vysoký standard, zeměpád se mi moc líbil, Colin hrál dobře a Kate vypadala ještě lépe. Takže napůl! ()

zuzza11

Bez nápadu, bez ironie, bez nádechů, bez údivu, bez zábavy, bez napětí, bez šťávy, prostě bezcharakterní film pouze s nudou, stupiditou, s nesrozumitelnými věcmi a s nádechem zkaženého obličeje. No co vám mám povídat, nedá vám to absolutně nic... Wiseman si vysloužil přezdívku nula, protože si myslel, že snad někoho sejme z trůnu? HA ha ha a ještě jednou ha. Jediný pozitivní článek ve filmu je krásná Kate Beckinsale... trumfla ubohou, nenápadnou a až tragickou Jessiku Biel, od které jsem teda očekávala větší sympatie. ()

Mr.Keli

Coline a Kate, zvládli jste to! To samé se nedá říct o příběhu. TOTALně nevyužitý poteciál, kdy slovo TOTAL RECALL neznamená absolutně nic. Příběh je pohřben na dno již po připojení Quiada do magického přístroje. Divák ocenil v originálním filmu tu nevědomost zda je to realita nebo není. Tady se jede prostě podle novodobého hollywoodského scénáře, kdy akční hrdina jede na plný plyn a ostatní jde bohužel stranou. Hloupý film s zbytečným názvem známého filmu. Stojí pouze za vidění, díky atmosféře a výkonům ústřední dvojice. 40%. ()

Vimrak158

Na remake Total Recall s Colinem Farrellem v hlavní roli, jsem se nijak zvlášť netěšil, jelikož mě upoutávky vůbec neoslovily a celkově na mě film nepůsobil nijak zvlášť lákavě. Musím se přiznat, že jsem originálem s Arniem neviděl a tak jsem netušil co od tohoto filmu očekáva. A musím říct, že jsem po odchodu z kina byl velmi příjemně překvapen. Film je napínavý, akční, zábavný, a neustále se v něm něco děje a ani na chvilku se za celý film nenudíte, což je velmi velké plus. Herecké výkony jsou slušné a s pomocí tisíců CGI efektů skvěle charakterizují a definují postapokalyptické prostředí Londýna a ,,kolonie“ . Triky jsou velmi dobré a třeba u takové honičky v létajících ,,autech“ jsem si jich ani moc nevšímal, na rozdíl od výbuchů, které mi přišly až moc umělé. Příběh zde popisovat nebudu, jen řeknu, že jsem s ním byl velmi spokojený a celkově dávala smysl i část s různými dimenzemi. Klasická letní popkornovka, která potěší, pobaví, ale člověk už se na ní víckrát nepodívá.. ()

davistercz

TOTAL AWESOME!!! Tak bych to asi nazval, protože co dokázal Len Wiseman, to je boží dílo. Vůbec nechápu proč má tento film tak nízké hodnocení? Sice na začátku je v tom taková míchanice, že nevíte o co vlastne ve filmu jde. Ale později vás to přejde a kocháte se krásou filmu. Výborný a prostě výborný! Nejdřív se mi zdálo divné, dát Colina jako hl. postavu, ale nakonec jak se úkazalo, že to ještě umí a hodně dobře. Podle mého, by si tento film zasloužil být v Top 5 nejlepších sci-fi filmů v tomhle roce, protože to je neskutečná podívaná. A co Kate Beckinsale a Jessica Biel? Prostě sexy nádhera. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011