Pidzey

To že je Colin Farrell jedním z nejlepších herců současnosti a Kate Beckinsale jednou z nejkrásnějších hereček (zvláště tady) a k tomu jí akční role hodně seděj je holí fakt. To že jsou oba spolu s vynikajícím soundtrackem největšími ozdobami nového Recallu, je jasný na beton. A to že na tomhle filmu je ,kromě nich, „jen“ bezvadné futuristické město, solidně natočené honičky, několik málo odkazů na původní Recall, vzájemné přezdržky výše zmíněních, to je trochu smutné. Třetí do party , Jessica Biel je otřesná a klidně by si s Kate mohla prohodit role ( Ač je Kate jako záporačka parádní, vadila mě myšlenka že tahle simpaťanda je ta špatná.) Scénář je slaboučkej a Wiseman si vlastně půjčuje kde může. Ale víte co, mě to docela bavilo. Rozhodně to není lepší než kultovka s Arniem, ale má to taky jisté kouzlo. Jednou se to dá ,s čistým svědomím, vidět. ()

KOZEL84

Z tohodle už se stává klasika.To můžete mít jednoho z mála talentovaných mladých režisérů,dobré herce,dvě snad nejvíc sexy buchty v hollyshitu,nějaké ty prachy,ale jak dojde na scénář,sme v piči!Tam snad zůstala operovat nějaká zapomenutá partizánská jednotka scénáristů,které někdo neoznámil,že ta stávka skončila a kluci stále vedou tvrdý-a velice úspěšný-záškodnický odboj.Já jenom čekám kdy začnou zapalovat kulisy a vyhazovat kamery do luftu.Těšil sem se týden a úsměv mi zamrzl vlastně hned (to je nový rekord ve scénaristickém K.O.).Hned ta první scéna posílá všechno do hajzlu,vůbec tam neměla být,je po nejednoznačnosti originálu (se kterým si to ani nezaslouží srovnávat) a člověk už je tu zas za čuráka a přemýšlí jestli to nevypnout.A jediný důvod proč sem to neudělal byla Kačka Beckinsale-ta hvězda je jenom pro ni.Wiseman se čert ví proč pouští do trapného vykrádání BR a MR (psali už tu jiní),sterility,debility a impotence a za vzor si snad bere Paula VHS Andersona,nebo toho Liebesmanovic čuráka.A tak nejistotu nahradila jistota toho,že sem se díval na další čuráckou pičovinu,kterou už nikdy kurva víc!!!PS:by mě zajímalo co budou v hollyshitu dělat až jim začnou stávkovat kluci od efektů. ()

joudas

Na jednu stranu nechápu (teda chápu – peníze, ale i tak), proč se to jmenuje Total Recall a říkají tomu remake, když už to s původním filmem nemá moc společného (o knižní předloze ani nemluvě). Na druhou stranu ale vítám, že to není jen pouhopouhé přetočení Arnieho verze, že se vydali vlastní cestou a děj tak může překvapit. Scénář jako takový sice není zrovna jeho silnou stránkou (našlo by se pár WTF momentů), ale jako jednoduché akční scífko je to slušné. Vizuálně opravdu pěkné (inspirace jinými filmy je zjevná, ale co taky pořád nového vymýšlet, když to funguje) a Colin skáče z jedné povedené akce do druhé. Za mě dobré a s odřenýma ušima 4 hvězdy. ()

johnymdoe

Když už se tedy dělají předělávky teprv 20 let starých filmů tak by těm původním mohly být alespoň trošku podobné. Ale Farrell hold není Schwarzenegger, který byl v tomto původním filmu nepřekonatelný. Nenechat z příběhu krom tříprsé lehké ženy a zrádné "manželky" s "kamarádem" vůbec nic...to se mi prostě nelíbí, stejně jako to že tento film je svým vizuálnem už asi desátou kopií filmu Minority report...stejně jako třeba Já robot nebo Zdrojový kód a mnoho dalších. Divím se že si za to Steven Spielberg nevybírá poplatky. Není to film špatný, je tam vše co člověk očekává: hodně akce, výbuchy, holky co umí nakopat prdel a špičkové efekty. Ale vůbec nic navíc...nic co bych, jak už jsem psal, neviděl desetkrát. Pro mě s originálem nesrovnatelně horší a jen dík tomu max 70%, s Arnoldem by to možná bylo na 80, ale s tímto vyzáblem opravdu ne. Ps.: Bill Nighy na kterého jsem se celý film těšil hrál ve dvouhodinovém snímku asi 1 minutu. Škoda. ()

Monisek

Mno, co si budeme povídat, Colin na Arnieho nemá. Původnímu filmu se tento ani za mák nevyrovná, ale i tak jsem se celkem bavila. Začátek je trošičku rozpačitý, ale pak se to rozjede a zastaví až na samotném konci. Po přečtení všemožných recenzí jsem to čekala mnohem horší, proto jsem vlastně i příjemně překvapena. 55% ()

Dlaha

Filmu nesluší ten název, je to celkem obstojné sci-fi, ale od Total Recall tak nějak člověk čekal víc. Navíc mi do filmu vůbec nesedla "super-žena", v podání Kate Beckinsale, její postava je až moc jednoduchá, než aby z ní udělali hlavního záporáka filmu. ()

LordBeeDoO

Akční dfraščka dodávající pravidelné střídání v podstatě pořád stejných akčních scén s pořád stejně tupými rozhovory. Efekty, to už tady bylo ... příště něco smysluplnějšího prosím. Hvězdičky navíc za Quaidovi manželku, držela se až do konce :-) ()

Bozvav

Pokud by film měl jiný název a neodkazoval se na Total Recall, tak bych mu dala i 4*. Je v něm akce, dobrá muzika, super efekty, obstojná zápletka. Pravda dialogy dost pokulhávají, ale kdo se pane bože dívá na akční snímky k vůli dialogům. Škoda, že tvůrci nešli úplně vlastní cestou. takto slušných 70%.(viděno po druhé). ()

Saur.us

Vcelku zbytečný, uběhaný akční film, který kromě zdařilého audiovizuálu oproti arnoldovské klasice nenabídl vůbec nic. ()

heihatchi

Celou dobu to vypadalo jako docela povedený remake, pak ale přišlo posledních dvacet minut a já jen nevěřícně koukal na jedno WTF za druhým. ()

Brousitch

"Nejsem nijak proti 3D, ale ani jeho velký fanoušek, takže jsem proti němu zůstal v podstatě sám. Zatím jsem nebyl součástí projektu, kde by mělo nějaký významný přínos a už takhle je ten svět velice futuristický a 3D mu akorát přidává zbytečnou videohernost, místo mnou zamýšlené temnosti a realističnosti. Nejdůležitější však stejně bylo, aby ten příběh fungoval pokaždé, co ho budete analyzovat, aby podporoval jak realitu, tak teorie, že je to všechno jen sen." - Len Wiseman ()

Hapretor

Je to skutečnost, nebo (akční) fekall ?! Colin Prdel je frajer, ano. Kate Bekinsale je kočka, ano. Jesica Bíl vypadá jak kobliha, ano. Děj je nudný, ano. Akce nic moc, ano. Až na ty triky a ty tři kozy nic moc. Chybí Arnie, béčkový look a vtipná nadsázka. ()

FilmWave

Lze se krásně kochat výpravou a krásným futuristickým vizuálem. Ale jen do chvíle, než to začne rušit všechno ostatní. Farrell se snaží, ale sem se prostě nehodí. Wiseman šlape na plyn a vrší akci na akci, ale celé je to hrozně sterilní, nechytne to vůbec u srdíčka. Škoda, přeškoda. Člověk by nejraději opustil hlavní hrdiny a toulal se po "United Britain". ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011