Carl byl pokousán a Rickovi nezbývá nic jiného, než se se synem rozloučit. Zároveň je ale potřeba ochránit zbytek obyvatel Alexandrie a dostat je do Hilltopu... (TV Prima)

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další debilní ubrečená epizoda táhnoucí se ve smrdutém melancholickém duchu. Konečně chcípla jedna z nejotravnějších postav a tvůrci bohužel obětovali celý díl k uctění její památky. Neskutečně mě iritovaly všechny ty probliky budoucnosti, kterými nás bohužel tvůrci začali bombardovat. Jediné, na co se dalo koukat je to, že nám negřík Morgan pomalu polehoučku opět zlidštěl a nezůstal tím starým esotropickým humanistickým kokotem, pro kterého v tamějším světě není místo. Velmi slabý díl, jako ostatně všechny rozlučkové. Už by konečně mohli tvůrci pochopit, že na takové díly jim většina příčetných diváků sere. Silně zvažuji, že se jim vyseru i na celý seriál. Ztratilo to šmrnc. ()

sochoking

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Carl nie a nie skapať! A samozrejme počas toho ne-skapínania stíha povedať ešte nekonečnú kopu klišé! P.S. By ma zaujímalo, kto volí muziku k tejto žalostnej sérii... Tak napríklad dnešná kombinácia odpudivého adolescentného ksichtu Carla a vidláckeho južanského tónu bola vražedná!! ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dosti dojemná rozlučka s Carlem. Pomalá, tichá, ale působivá. Rozhodnutí monotónních a infantilních tvůrců je pro jednou pochopitelné. Sakra, ti co hejtí by si měli zjistil bližší informace, proč tento zvrat tvůrci uskutečnili. Chandler Riggs prostě nemůže jen tak ze seriálu zmizet, pokud chce kvůli studiu na nějakou dobu seknout s herectvím. Proto je dění výjimečně (pro někoho) pochopitelné. Samozřejmě, po stránce příběhové jsme se neposunuli ani o píď, což je další zhoubný případ pro tento seriál. Takže další uspokojivá palba 4*. Jsem nenáročný divák, ale komu to vadí? Jak se říká: Sto lidí, sto chutí. Mě tato epizoda svým způsobem chutnala. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Carlova smrt byla tak strašně roztahovaná přes celej díl, že jsem se těšila až už konečně chcípne, takže jeho smrt na mě vůbec nijak nezapůsobila, ještě s těma kecama před smrtí jako "Táto musíš bejt jako na začátku, protože teď už to nejseš ty, teď už jenom zabíjíš lidi" apod. Navíc důvod Carlovi smrti byl lacinej jak celá tahle série, protože zombíci už v tomhle seriálu prakticky nehrajou žádnou roli, a teď najednou týpek umře na zombíka. Přidali nám k tomu ještě ty vize z budoucnosti, což byla vlastně celou dobu Carlova představa o lepším životě (čímž si nejsem tak jistá, protože Negan by tam rajčata určitě nepěstoval), což je další otravná věc v tomhle díle. Ezekiel naneštěstí pořád žije a Neganovi vojáci pořád neumí střílet, i když jich je nejmíň 10 proti 2. Jediný plus týhle epizody je za Morgana, kterej už konečně nění žádnej sluníčkář, ale pořádně se nám vybarvil. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další hřebíček do rakve dříve výborného seriálu, no, co už. Minule jsem za finále s Carlem hvězdičku přidal, to už teď udělat nemůžu, výsledek mě sice potěšil, ale abych se k němu propracoval, musel jsem přetrpět spoustu uměle natahovaného děje, citového vydírání a obvyklých nesnesitelných keců. Navíc- klobouk zůstává ve hře! ()