Víra tvá tě uzdravila (S08E11) (epizoda)

Dead or Alive Or

Tvoja viera ťa zachránila

Horor / Thriller / Drama

USA, 2018, 45 min

Trošku rozporuplné hodnocení. Povedené momenty se střídají s těmi slabšími a nezáživnými. Celek epizody není konzistentní, ale nijak zvlášť neurazí. Sakra, já vím, že z akční řežby přešlo TWD opět na drama, ale děj nějakým způsobem ztrácí dech. Válka si nejspíš zajela na dovolenou... Jsem ale přesto zvědav, jak se jednotlivé konflikty vyvinou. Z Gabriela se nejspíš stane druhý Matt Murdock, akorát v kompletně černém kabátku... Další slabá palba uspokojivých 4*(12.3.2018)

• Liberi

Slepý moudrý kněz /negr, další jedná z mála alespoň trochu reálných postav mrtvá, téměř všichni přeživší mají místo hlavy prázdný tichý úl... Scéna v bažině (která trvala sotva dvě minuty) ale byla moc pěkná. Toť vše - u tvůrců seriálu zcela jasně nastává degenerace, nejspíš způsobená všemi těmi tučnými honoráři, projevující se čím dál pomalejším tokem neuronů a mrtvými synapsemi. Škoda.(15.3.2018)

• Necrotongue

"Děj" jedenácté epizody by mohl být definicí nudy. Mohl jsem si tradičně vybrat z několika dějových linií, kromě jedné se však všechny skládaly z nezáživných procházek po lese. Tyto nešťastné chvíle se mi snažil zpříjemnit Gabriel svým obvyklým teologicko- filosofickým okénkem, aby jako vždy selhal. Dva momenty mě opravdu zaujaly. Prvním byl Maggiin šťastný úsměv, když na Hilltop s docházejícími zásobami dorazila další velká skupina strávníků, druhým byl pohled na Darylovu skupinu, která zrovna prošla bažinou, ale přitom vypadala, že se cestou stihla stavit v čistírně.(21.10.2018)

"I didn't just turn on 'em. I killed 'em. Daryl saw it. Rosita saw it. You saw it. But one of them got away So if they find me, Negan puts my head on a pike. I'm not working for them, and I'm not going back to them. I chose my side. This is it. I'm here to help you beat Negan. After that well, I know how it ends."(8.7.2018)

• Frajer42

Spoilery! Tvůrci zřejmě nabrali dojmu, že se toho v předchozím dílu stalo požehnaně, tak že by se teď pro změnu pár dílů nemuselo dít vůbec nic. A tak divák 45 minut sleduje procházky. Ať už se prochází tlustá lesba s blonďákem s půlkou ksichtu nebo přemoudřelý slepý negr s doktorem, v obou případech je to neskonale nudné. Je trošku smutné, že mě z celého seriálu baví poslední postava - Negan. A i ten se postupně začíná stávat máčkou s lidskou tváří. Když už nemám nápady, tak snad seriál soudně a důstojně ukončím a netestuji, kam až sahá divácká trpělivost. Nuda, šeď.(13.3.2018)