Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Daryl vede lidi z Alexandrie do Hilltopu, ale veškeré přístupové cesty jsou hlídané. Dwight mu radí, aby šli přes močály. Stojí však skutečně na jejich straně, nebo se je snaží vlákat do pasti? (TV Prima)

Recenze (13)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"I didn't just turn on 'em. I killed 'em. Daryl saw it. Rosita saw it. You saw it. But one of them got away So if they find me, Negan puts my head on a pike. I'm not working for them, and I'm not going back to them. I chose my side. This is it. I'm here to help you beat Negan. After that well, I know how it ends." ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Děj" jedenácté epizody by mohl být definicí nudy. Mohl jsem si tradičně vybrat z několika dějových linií, kromě jedné se však všechny skládaly z nezáživných procházek po lese. Tyto nešťastné chvíle se mi snažil zpříjemnit Gabriel svým obvyklým teologicko- filosofickým okénkem, aby jako vždy selhal. Dva momenty mě opravdu zaujaly. Prvním byl Maggiin šťastný úsměv, když na Hilltop s docházejícími zásobami dorazila další velká skupina strávníků, druhým byl pohled na Darylovu skupinu, která zrovna prošla bažinou, ale přitom vypadala, že se cestou stihla stavit v čistírně. ()

Reklama

Liberi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Slepý moudrý kněz /negr, další jedná z mála alespoň trochu reálných postav mrtvá, téměř všichni přeživší mají místo hlavy prázdný tichý úl... Scéna v bažině (která trvala sotva dvě minuty) ale byla moc pěkná. Toť vše - u tvůrců seriálu zcela jasně nastává degenerace, nejspíš způsobená všemi těmi tučnými honoráři, projevující se čím dál pomalejším tokem neuronů a mrtvými synapsemi. Škoda. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Tvůrci zřejmě nabrali dojmu, že se toho v předchozím dílu stalo požehnaně, tak že by se teď pro změnu pár dílů nemuselo dít vůbec nic. A tak divák 45 minut sleduje procházky. Ať už se prochází tlustá lesba s blonďákem s půlkou ksichtu nebo přemoudřelý slepý negr s doktorem, v obou případech je to neskonale nudné. Je trošku smutné, že mě z celého seriálu baví poslední postava - Negan. A i ten se postupně začíná stávat máčkou s lidskou tváří. Když už nemám nápady, tak snad seriál soudně a důstojně ukončím a netestuji, kam až sahá divácká trpělivost. Nuda, šeď. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trošku rozporuplné hodnocení. Povedené momenty se střídají s těmi slabšími a nezáživnými. Celek epizody není konzistentní, ale nijak zvlášť neurazí. Sakra, já vím, že z akční řežby přešlo TWD opět na drama, ale děj nějakým způsobem ztrácí dech. Válka si nejspíš zajela na dovolenou... Jsem ale přesto zvědav, jak se jednotlivé konflikty vyvinou. Z Gabriela se nejspíš stane druhý Matt Murdock, akorát v kompletně černém kabátku... Další slabá palba uspokojivých 4* ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama