Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

kacudzde

Nicolas s další podivnou kreací na hlavě a v dalším béčkovém filmu. Tak alespoň ty krásný americký káry a "Účetní" Fichtner stáli za to. ()

intheend

Snad žádnej film s Cagem mě takle nezklamal. I přes dobrý herecký obsazení to stálo za prd. Děj by mi ani tolik nevadil, ale ty naprosto příšerný efekty sou neskutečně hnusný. Přiznám se, že sem film neviděl ve 3D, ale jestli ve 3D vypadaj dobře a ve 2D takhle, tak by to snad ani ve 2D neměli prodávat. 2* a z toho je jedna za auta a za hudbu. ()

chaosteory

Hmmm... Nick má dceru, sorry měl, kterou zblbnula sekta. Její předseda si myslí, že s jejím prckem dosáhne nesmrtelnosti, tak ji zabije. Nickouš to nemůže nechat jen tak, má ale problém, je mrtvej. Zdrhne teda z pekla, aby zachránil svý vnouče a předsedu poslal kam patří. Jelikož ve dvou to jde líp, přibalí na cestu pumpovou Amber Heard, s vysačkou "Svlíknout a ojet". Bohužel Satan dělal inventůru, zjistil že mu chybí mukl a poslal Účetního, a fakt to není Fantozzi. Vzorová ukázka myšlenkového "STAND BY" filmu a kvalitní akční práce. Cage pokračuje ve své dovolené v béčkovém moři a vězte, že má pořád stejně mrtvej pohled. Tentokrát má hned řadu posil: vynikající arzenál, od brokovnice po svatou pušku, pár vysokoobjemových muscle csrs a hlavně Amber. Jo Amber. Zase jednou sexy dračice s prořízlou hubou a chutí nakopat vám sedací svaly. Koukání na ni mi vyplňovalo hlušší místa ( těch zase tolik nebylo ). A přece jdou oba stranou, když se objeví Fichtner. Už v Prison Breaku sem ho dost žral, ale tohle? Majstrštyk. Vždycky když se objevil bylo jasný, že bude veselo. Škoda, že vrámci stopáže neměl víc místa, zasloužil by si ho. Než mě ubijete. Jasně, je tu hafec věcí proč to nesnášet a poslat to ke dnu. Místy dost odbitý efekty atd, atd. Jenže mě je to u díry. Jsem napůl zarezlej v levnej béčkách minulýho století a při tomhle si rád sednu a nechám na sebe dejchnout nostalgii. P.S. Viděno po staru, protože už me krká strkání všeho do 3D! ()

Grifindoor

Já sem se nenudil. Digi efekty sice jak z 90.let, ale Cage s prostřelenym okem, nebo jak mrdá tu kurvu se silikonam, u toho doutníka, to nemá chybu:-) ()

zekon

Tak nevím, celkem skvělý začátek a pak takový propad. Na jednu stranu skvělé vtipy a hlášky a skvělá kamera, proti tomu taková divná pachuť z prapodivného zmateného děje. Připadlo mi to jako když pejsek a kočička vzaly Vránu, Ghostridera a Rychle a zběsile a zalili to tuzemákem........vidět se to dalo,ale kdyby se nevidělo, nevadilo by. ()

complex

až moc je to pritiahnuté za vlasy, ale inak odychovka riadna, netreba pri tom rozmýšlať, vlastne celý film je zbytočný a čisto na americký spôsob... hlavné je mať v takom filme neskutočnú ženskú, fajné autá, veľa strieľania a v amerike to bude hit... mňa to teda až tak nenadchlo... ale soundtrack a niektoré scény celkom potešili... ()

LukashX

Já se extrémně bavil. Nečekal jsem od tohoto filmu nic (už kvůli Cageovi) a o to víc se mi líbil. Určitě by se z toho dalo vytřískat víc, ale to by se dalo koneckonců z každého filmu. Amber Head jsem v tomhle filmu poznal a fakt mne uchvátila (hlavně postavou :). Zato Williama Fichtnera jsem už viděl x-krát a tohle bylo poprvé, kdy se mi opravdu líbil (coby herec). Dle objektivních kritérií bych čtyři hvězdy dávat neměl, neboť tolik si film (objektivně) nezaslouží. Ale já jsem u něj vypil půl láhve Wolkera a tak nějak to šlo dohromady a celek chápu jako dobře zužitkovaný čas. ()

Luciaaas2

Konečně Cage, tak jak ho máme rádi. Filmu jsem moc nevěřil a podceňoval jsem ho. Ale hned po úvodních minutách, jsem byl mile překvapen, Cage v roli největšího drsňáka, která mu naprosto sedla, akce a litry krve nadmíru a hlášky, které jsou ke z kůltovnění. Je to velké překvapení a tím i velký návrat Nicolase Cagea. ()

michalkop

Drive Angry má vysoký potenciál. Dost zajímavý příběh a ani se mi nezdá na recyklaci starých klišé. Bohužel však zůstalo jen u potenciálu. Film se soustředí především na 3D, tomu je podřízena i kamera a efekty. To trochu zamrzí, pokud to vidíte jen jako já v 2D. Efekty navíc nepůsobí příliš přesvědčivě. Herecké výkony jsou, jako už tu psali jiní, dost rozpačité. Tvrďák Cage ledově klidný za všech situací, ale brečící při vzpomínce na dceru, naivka "sloup" Amber, ďábel-kravaťák a homo-satanista-magor. Nicméně i přesto jsem se u filmu dost bavil i smál (spíš jde o komedii). Kdyby byl film propracovaný, tak by se jednalo o kandidáta do TOP200 filmů, takto kvůli odfláknutému zpracování, je to nanejvýš na 55%. ()

RoyBatty444

Na nudné odpoludnie možno zasíti ale inak by som to nechal ležať v kúte. Možno keby viac rozobrali peklo ale potom by to už nezapadalo do B-čkového mäsa. Zábava: american muscle 1969 Dodge Charger, 1971 Chevrolet Chevelle Malibu, výbuchy hlavne "The Godkiller", William Fichtner a pár 3D scén ktoré nemôžem hodnotiť. Nuda: dialógy a zápletka.IMCarDb ()

Stealth2 odpad!

Fakt by mě zajímalo kdo takové hovadiny vymýšlí ?? Cage už dávno nehraje, jen čumí a tváří se jak idiot. Tohle je brak naprosto nehorázný. ()

Mr.Jokker

Tvůrci jsi nejspíš mysleli že bude stačit dodat k Nicolasovy nějakou blond kočičku slatat Akční scénář a bude z toho kinohit . No abych řekl pravdu mě to celkem stačilo . Z filmu jsem měl dobrý dojem sice občas působil jako by byli díry ve scénaři ale i tak mě to hodně pobavilo . Přišlo mi to jako takové odpočinkové akční "Bčko" . Čas u tohohle "akčnáku" plynul jako voda . Pár scenek jsem sledoval s otevřenou pusou pár zase s nudným výrazem . Ale nakonec to nebylo nic strašného . Pokud máte rádi akční filmy a Nicolase Cage máte v oblíbených hercích tak mi nezbývá nic jiného než vám to vřele doporučit (J) ()

weris

Asi sem celej film nepochopila, jinak nemam vysvetlení toho, proč by někdo natočil takovejdle film prakticky o nicem..jedna hvězda aspon za Nicolase :) ()

DarkRufus

Oh můj bože, tohle bylo fakt ubohý. Béčkový filmy mam rád, ale tohle bylo moc. Efekty byly trapný, hlášky takový nijaký, celej film byl nemastnej a neslanej a nudnej. Nejlepší s celýho filmu byla asi postava Smrťáka (aspoň myslim, že to byl Smrťák), ale jinak nic moc. Film za 1* a protože mam rád Nica Cage tak přidávam i druhou. Takže 2*. ()

Mr.Lordi

KDyž odečtu místy srupidní efekty (dvojexpozice v autě apod.) tak jsem se perfektně bavil. Klasická akční cageovka a vypínačka. Nemusíte příliš myslet aby jste chápali, o co jde... a není to u akčních filmů právě to co čekáme? 70% ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo