• maverick10

Miloučký ale nevtipný film a to je na komedii velmi špatná známka.Českým filmovým tvůrcům a opakuji to do zblbnutí, chybí fantazie jako chybí Libušce a Mirce Šafránu. Nebýt Tondovo námětu, nebyla by ani ta jedna hvězdička, protože se mi líbila parodie nejen nekonečných seriálů, ale samotného diváctva, které nemá po těžké práci za přepážkou na úřadě, jiný způsob oddechu, než do sebe z husta pumpovat tyto otupující elixíry antiinteligenčních ejakulantů.(30.10.2015)

• Mire

Po dlhej dobe som si pozrel niečo s Jirkom Mádlom, ale vidiac hodnotenie som od toho veľa nečakal. A takto to s týmto filmom aj je - Celebrity s.r.o. určite nebude patriť medzi tie lepšie Mádlove filmy. Príbeh ako taký proste veľmi nefungoval. Režírovanie príšerného seriálu s dejovými zvratmi pritiahnutými za vlasy, smiešny a nerešpektuhodný "záporák", teda mafián, pri ktorom som nechápal, prečo ho na konci filmu nikto nedolapil, keď na to bola príležitosť. K tomu Filip Kaňkovský, ktorý hrá úplne neschopného kreténa, čo vyvrcholí v závere filmu (nebudem prezradzovať), ale to malo predstavovať asi ten komediálny prvok, ktorý bohužiaľ nefungoval tak ako mal. Love story s povinnou "nahou" scénou sa veľa priestoru nedostalo, keďže hlavný hrdina musel náhle preč niekam, kde sa začal hrať na pohrebného režiséra :D Aspoňže tá Monika Horváthová bola celkom sympatická, aj keď tie české výrazy v jej slovenských dialógoch pôsobili rušivo a nemali tam čo hľadať. Takže suma sumárum, hodnotenie odpovedajúce snahe a kvalite tohto filmu.(11.3.2017)

• Prometheus69

Za všechno může studio... až příště budete plivat na režiséra. Teď už budete vědět. Pár dobrých vtipů (Spáléná věšeň" a podobně... velmy špatný scénář aj špatně napsané postavy nezachrání... Nadruhou stranu se mi docela líbila vedlejší postava nespokojeného diváka.. (což by dneska potřeboval každý podobný stupidní situační seriál téhle doby) Jako seriál, průměrné.. FILM PRO KINO? NE!(20.8.2016)

• yeniczek

Cca tři/čtyři velmi povedené vtipy film nezachrání. Z product placemantu je sice jedno z témat filmu a dokonce se do něj strefuje, ale je ho tam nakonec tak moc, že se film kritizující tento fenomén dostává na stejnou úroveň jako ty nekonečné seriály. Je škoda, že když se tvůrci pustí do kritiky, stejně nakonec sklouzávají a podbízejí se absolutně stejnému spektru diváctva, na které míří televize takřka každý den. A pokud je to myšleno celé jako parodie a i scény mimo natáčení mají působit nakonec stejně hloupě jako Ulice, VKV a spol., tak by to bohužel muselo být chytřejší, sofistikovanější a obávám se, že ne tak rychle zrealizované. P.S. Mádl by fakt uhrál asi cokoliv. Je prakticky jediným plusem filmu. .....Nicméně diváctvo se královsky bavilo a hurónsky se smálo u sebehoršího vtipu.. Bylo mi smutno. O to více, když se podívám na dřívější projekty obou tvůrců. Filmy jako (nebojím se říct) geniální Pojedeme k moři, velmi povedená pohádka Peklo s Princeznou a stále do nadprůměru patřící Probudím se včera slibovaly o poznání lepší a zajímavější pokoukání.(29.10.2015)

• peetriss

První polovina byla překvapivě stravitelná, odlehčená komedie ze zákulisí nekonečných televizních seriálů, lehce střihnutá s kmotrovskou taškařicí. Polovina druhá je však o poznání slabší až podivná. Nebudu Celebritám s.r.o. upírat světlé momenty, ale opět je potenciál slibné komedie zadupán do země podivnými prvky a odfláknutým scénářem. Práce s product placementem je zde dotažena k dokonalosti - je využita jako nedílná součást děje. Jiří Mádl je tentokrát alespoň průměrný, Monika Horváthová je velmi sympatická a Vilma Cibulková si náramně užívá. Ve výsledku se jedná o další českou kravinku, která však neublíží.(26.12.2016)

• - Hlavní postava režisér Tomáš Hrobský (Jiří Mádl) se jmenuje stejně jako hlavní postava mladého kluka (Petr Šimčák), který se touží stát režisérem ve filmu Pojedeme k moři (2014). Oba tyto filmy napsal Jiří Mádl. (luxik007)

• - Vesnice, ve které se Tomáš (Jiří Mádl) jako svědek schovává, se natáčela v Beskydech. Konkrétně ve skanzenu, ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Film se natáčel také v Praze, Řevnicích, na zámku Jablonná a slovenské vesnici Vlkolínec, která je památkovou rezervací lidové architektury a památkou UNESCO. (sibuk)