• Big Bear

Mádl asi zešílel. Po příjemném Pojedeme k moři natočil něco co bych nazval smrtící koktejl žánrů. Po relativně zajímavém začátku, kdy jsem si myslel, že si scénář utahuje z nekonečných serošů a PP film ze satiri přejde k mafiánské zápletce a pak už se člověk jen diví. Scénbky s mafiány střídají milostné momenty (ne nemyslím teď onene seriál jehož sledovanost měla stoupat) abychom se ocitli kdesi na salaši na Slovensku ve skanzenu lidových staveb. jen co divák rozdýchá první funus už se ocitá s hasičskou tatrovkou na konečné metra v Praze aby celý tento komediální nesmysl na sebe nabaloval další a další přiblblé zápletky. Tohle bylo opravdu špatné a pokud tím Mádl s Hudským zamýšleli sdělit něco závažného divákovi, pak to sorry. S českou komedií je to opravdu špatné. Jirko, tohle byl hodně krok zpět ! Jediné co zaujalo byla hezká modrooká a neokoukaná Horváthová a asi dvě vtipné hlášky padlé ve filmu. To je tedy sakra málo. Jedna noha je tak akorát. *(22.8.2016)

• Tosim

Poslední část filmu už byla střelená a nelogická až moc, do té doby to šlo. Film je natočen na motivy stejnojmenné divadelní hry Antonína Procházky, leč odklání se od ní (což se dá pochopit), zachovává si ale v mnoha ohledech divadelní dikci a ztřeštěnost, což ve filmu nefunguje. Navíc linku s režisérem, který chce točit opravdové umění, nežeru tvůrcům kvůli tomu, že nám v příběhu číslo dvě představují produkty, aby fungovaly i v příběhu číslo jedna. Tím sami sebe shazují a podceňují diváka. Škoda.(26.9.2017)

• peetriss

První polovina byla překvapivě stravitelná, odlehčená komedie ze zákulisí nekonečných televizních seriálů, lehce střihnutá s kmotrovskou taškařicí. Polovina druhá je však o poznání slabší až podivná. Nebudu Celebritám s.r.o. upírat světlé momenty, ale opět je potenciál slibné komedie zadupán do země podivnými prvky a odfláknutým scénářem. Práce s product placementem je zde dotažena k dokonalosti - je využita jako nedílná součást děje. Jiří Mádl je tentokrát alespoň průměrný, Monika Horváthová je velmi sympatická a Vilma Cibulková si náramně užívá. Ve výsledku se jedná o další českou kravinku, která však neublíží.(26.12.2016)

• ghatos

My víme, co náš divák chce... . Reflexe televizní seriálové stoky zaslouží pochvalu. Samo o sobě je to chvályhodné. V téhle rovině to docela fungovalo, i když místy to už sklouzávalo ke Kameňáku (v druhé polovině nastal obrovský propad). Kdyby se to věnovalo pouze realisticky seriálu, kde by se hezky znázornila absurdita tohoto průmyslu...no nestalo se. Navíc zcela zbytečná romantická linka vůbec nezapadla do postupně nesmyslného vývoje. 25%.(20.8.2016)

Překvapivě solidní komedie, která disponuje funkční a přesnou satirou filmařského prostředí a je vidět, že na scénáři pracovali lidé, kteří se v daném oboru dobře vyznají a vědí, jak ho atraktivně a humorně prezentovat. Velký podíl na koukatelnosti snímku má tradičně charizmatický Jiří Mádl, který vypomohl i se scénářem, čímž potvrzuje svůj pozitivní vliv na projekty i za kamerou. Celebrity s.r.o. vypadali před shlédnutím jako další tuzemská komediální katastrofa, ale ve skutečnosti jde o celkem kvalitní snímek s mnoha zábavnými momenty.(19.3.2018)

• - Vesnice, ve které se Tomáš (Jiří Mádl) jako svědek schovává, se natáčela v Beskydech. Konkrétně ve skanzenu, ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Film se natáčel také v Praze, Řevnicích, na zámku Jablonná a slovenské vesnici Vlkolínec, která je památkovou rezervací lidové architektury a památkou UNESCO. (sibuk)

• - Hlavní postava režisér Tomáš Hrobský (Jiří Mádl) se jmenuje stejně jako hlavní postava mladého kluka (Petr Šimčák), který se touží stát režisérem ve filmu Pojedeme k moři (2014). Oba tyto filmy napsal Jiří Mádl. (luxik007)