• Havaj8

Celebrity s.r.o. a Dvojníci. Dvě naprosto odlišný český komedie. V hlavní roli Jirka Mádl vs. Ondra Sokol. Oba maj svý charisma, ale jakmile je špatnej scénář, tak to může jít rovnou do kopru. Zpočátku to mohlo vypadat zajímavě, to zákulisní dění kolem seriálu, kdy se to prolínalo s osobním životem. Ale po pár minutách už to začalo tak nudit, že jsem si přál, aby byl konec. Opravdu ani ta romantická pasáž to neměla šanci zachránit, protože to mezi nima prostě nejiskřilo. Ke konci, když začal režírovat ty pohřby, tak už jsem jenom kroutil znechuceně hlavou. Ale tak hlavně že si to díky komerci na sebe vydělalo. Hvězdu si zaslouží jenom Andrea Kerestešová a její akční scéna s tapetou.(28.6.2017)

Po všech recenzích, které jsem četl a slyšel, jsem očekával strašnou srágoru, ale ono to tak hrozný není. Až na tu mafiánskou linku, která je vystřižená amerických béčkových komedií. Product placement se zde nabízel a zřejmě jde o jediný český film, kde je strašně okatý, ale scénář si s ním poradil. A slečna Horváthová? Hmmmm :).(22.11.2016)

• rigby

Tak trochu nevím, co si mám o tom všem myslet. Začátek vypadá jako dobrá komedie s originálním námětem, výborným hereckým obsazením a hlavně úžasným nadhledem. Pak však vstupuje spousta trapnosti a celkově se to začíná propadat hluboko do bahna, aby to zase v závěru na pár okamžiků vystoupilo ke hvězdám. Je to opravdu úlet, který balancuje na hraně s přešlapy na obě strany, a to je škoda. Aby to bylo na více hvězdiček, muselo by to na té hraně zůstat.(21.8.2016)

Asi to je bizár dovedený do absurdna, ale pro mně to bylo takové miloučké a velice příjemné na dívání. Je to prostě jiný typ komedie a upřímně nemám ráda zdejší škarohlídy, kterým se člověk ničím nezavděčí a kteří k filmu už od začátku přistupují s nechutí a s tím, jak tady tomu Jirkovi zase naložíme. Poslední dobou se u nás točí jen samé vážné filmy, kde se řeší především pokřivené mezilidské vztahy a pokud už se objeví nějaká "komedie", tak se člověk často za ty herce až stydí. Já jsem ráda, že se Mádl vydává jinou cestou a rozhodně bych ho nepřirovnávala k Babovřeskám a podobným. Jako oddychovka naprosto v pořádku a vzhledem k tomu, že tady je to pouze na 41 procentech, tak dávám 4 hvězdy.(13.11.2016)

Neškodné. Ale program na ochranu svědků se nepovedl, a mimo jiné byla na něm vidět bezradnost scénáře. Probudím se včera bylo o třídu lepší, ale můžu být i zaujatý, protože Horváthová není Josefíková. Neokoukaná ale je. Líbilo se mi parodování Ulice a spol. a tak ani nevadil produktu placement, který si tu vlastně zahrál film ve filmu. Ona to vůbec parodie nebyla, protože způsoby podsouvání výrobku se opravdu posouvají a divácká tolerance jakbysmet. Víc erotiky to chtělo. Mádl je v současné době nejvtipnější český herec.(21.8.2016)

• - Vesnice, ve které se Tomáš (Jiří Mádl) jako svědek schovává, se natáčela v Beskydech. Konkrétně ve skanzenu, ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Film se natáčel také v Praze, Řevnicích, na zámku Jablonná a slovenské vesnici Vlkolínec, která je památkovou rezervací lidové architektury a památkou UNESCO. (sibuk)

• - Hlavní postava režisér Tomáš Hrobský (Jiří Mádl) se jmenuje stejně jako hlavní postava mladého kluka (Petr Šimčák), který se touží stát režisérem ve filmu Pojedeme k moři (2014). Oba tyto filmy napsal Jiří Mádl. (luxik007)