Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

venca163

Nic proti, v rámci žánru to asi není tak špatný, ale v žánru rodinný/komedie já nedokážu být příliš objektivní =). Schematičtější než definice schematičnosti, poslední třetinu už jsem jen hrál něco na mobilu. Možná by fakt pomohlo, kdyby ten medvěd byl víc na scéně =). (50%) ()

Trapper33

Čekal jsem to o dost horší. Příběh je klasika, animace docela fajn a herecké výkony místy trapné. Co už, pro děti je to fajn. ()

Mistickzz

Tento film mal jedine plus a to medveďa Yogiho. Inak to bolo hlúpe, bez nápadu a detinské. Dialogy boli väčšinou otrasné a herci nesympatický a bez talentu. 40% ()

Flaveus

Bohužel... Chudák Béďa a Bubu, mohlo a určitě mělo to dopadnout mnohem lépe. Naivní a velice přihlouplé postavy, navíc nulová zápletka. Stejně tak nechápu přejmenování parku a jakoby to nestačilo i animace je velice slabá. Ale našlo se i pár světlých momentů, při kterých jsem se spontánně zasmál, ale bohužel to nezachrání ani fajný Bubu. Je mi líto medvědů, zasloužili si lepší čas na plátnech kin, tak snad se jej v budoucnu dočkají... ()

Han22

Čekal jsem od Médi Bédi klasický animáč a on to byl v podstatě hraný rodinný film s doanimovanými medvědy (a jednou želvou). A musím říct, že jsem se nádherně pobavil. Je to v podstatě klasický rodinný film - zlotřilý starosta (nepřipomínal Vám Kalouska?) co chce zavřít Jellostonský park a vykácet ho, vychcaný mluvící méďa, který krade piknikové košíčky, dvojice strážných, jedna filmařka, spousta honiček, gagů jak z kreslených grotesek a samozřejmě happyend. A ještě jedna úžasná žabohubá želva a pár geniálních vtípků (Vesmírná odysea). Vím že je to blbina, ale ty odpady a jednohvězdičky si nezaslouží, takže mírně nadhodnocené 4*. ()

iXtr3m3

Nenadchne, neurazí. Je to síce horkoťažko priemer, ale závan nostalgie tam cítiť je. Dnes som si to pozrel po ôsmich rokoch so svojou malou 5ročnou dcérkou a pačilo sa jej to celkom, takže to nebolo zlé. ()

Earl10

Co na to říct? Další zneuctění animované klasiky mého dětství. Je pravda, že to mohlo dopadnout ještě hůř, ale už ne o moc. Kombinace živých herců a animace není zrovna nejlepší volba, ale časem se to dá překousnout. Příběh je přizpůsoben malým dětem, ale je až moc jednoduchý a naivní. Výběr herců nebyl nejšťastnější, nejvíc potěší má oblíbenkyně Anna Faris. Režisér Eric Brevig zrežíroval to co mu ostatní připravili, takže moc nezkazil. Celkem slušnej českej dabing, ve kterém asi nejvíc zazářil Hádek jako Boo Boo. Já jsem zklamanej, ale pro děti je to ideální! Původní seriál je prostě klasika! [viděl v kině 3D verzi] [35%] ()

bloodline

Dehonestujúce znesvätenie "Méďu Béďu" (ako ste na tento "preklad" bratia Česi prišli?), aneb filmová samo/vražda, ktorá Vás donúti ľutovať vlastné oči. Dúfam, že sa nechystá pokračovanie tejto primitívnosti, ktorá mi svojou hlúposťou po (skoro) všetkých stránkach pripravila o hodinu kratší život. Kde sa dá reklamovať môj zabitý čas? ()

Paity

No v originále, myslím zvukovém je to celkem zajímavé kvůli dabingu řady hollywoodských stars. Jinak se to ale nedá, nechápu, že to mohlo ve světě vydět takový balík. ()

seth82 odpad!

Pokiaľ by som to mal vyjadriť jedinou anglickou vetou, bolo by to "Oh, my eyes!" Tento pokus o transformáciu dnes už legendárneho animovaného seriálu do filmovej podoby je zatiaľ to najhoršie, čo som za posledný rok videl. Otrasná animácia (všimnite si časti lesa v záberoch s Yogim a Bubu, pohyb konárov je hodený do loopu, prípadne iné časti lesa sú zjavne iba statickým obrazom), doslova iba pokusy o hereckú činnosť, neskutočne tupé, banálne postavy a na dôvažok aj riadne gýčovitý dej...Naskytla sa mi otázka - čo na tomto odpade stálo 80 miliónov USD?? Škoda času... ()

ThomasCrown

Yogi je asi najpamätnejšou postavičkou môjho detstva a nostalgickú hodnotu si zachováva aj v modernej dobe. Filmové spracovanie možno neočarí, pretože všetko kúzlo a všetko čo na Yogim mám tak rád je stelesnené práve v animovaných postavičkách, živí herci veľmi na dojme nepridávajú. Je to škoda, pretože prostredie parku je zobrazené dokonale, povedal by som, že nostalgickú atmosféru v ňom priam cítiť, k tomu treba pripočítať všetok humor, ktorým duo Yogi - Bubu srší a vznikne príjemná oddychovka, ktorá neurazí a ak by bola robená celá animovaná, mohol z toho byť skvelý film. Ale nevadí, Yogi je stále chytrejší, než priemerný medveď a dáva to dokonale najavo. ()

Harapes

Dokonalá kravinka ve 3D,která rozesmála nejen moji rodinku,ale i Ty ostatní prcky s mamkama a taťkama v kinosále. ()