Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

Bingos

První 2 minuty filmu stačily, abych přesně věděl jak se celý "děj" vyvine. Padouši: Co jiného než nějaká zlotřilá korporace ovládaná starosty a papaláši, kteří jsou strašně chamtiví a fakt zlí... Klaďasi: Jasně, že ňáká roztomilá aktivistka a nějaký ňouma, který taky chce něco zaručeně správného. Všichni za něco bojují a pak dopadne všechno tak pěkně, že se tomu smějeme, až se za břicho popadáme. A pak je tu ještě nechutně animované a zasraně otravné chlupaté prase, které má být hmmm .... vtipné? A to jsem měl původní seriál docela rád.... ()

Martin_W

Viděno v 3D Kině. Na to, že jsem jako malý Méďu béďu přímo miloval moc jsem si v kině nepošmákl.. První trhlinou celého filmu je bezpochyby dabing.. Hlavně v případě Méďi Béďi, který zní jako nepovedený Scooby Doo. Druhá "trhlina" je krátká stopáž. Je sice jasné, že je to dětský film a autoři chtěli aby u filmu děti vydržely, ale pro mě to bylo prostě příliš krátké. Klidně by se to vešlo do 12 minutové grotesky. Film mi nedal žádný zážitek, až na některé 3D scény.. Pokud vám není pod 15 nebo pokud nemáte děti je to škoda peněz. 57% ()

mazadlo

Pokud od toho čekáte odpočinek a poklidnou zábavu s pár opravdu povedenými gegy pak vás film nemůže zklamat. Mě osobně film ani neurazil ani neposadil do křesla. Nějakou tu zábavu obsahuje a vzpomínka na animák je to krásná.... ()

MkSallam

Překvapivě to nevypadá ta hnusně jako v trailerech (plusové body za CGI medvědů, záporné za úchylné skoro-pedo původní hlasy) a vytáhne to i pár solidních "in-your-face" 3D efektů, ale demence scénáře a víceméně všeho co ten film nabízí se nedá odpustit.. Nemluvě o oscilačním vzhledu a herectví Anny Faris. V jednu chvíli ujde, v jinou jako by schramstla velrybu nebo to večer příliš přehnala s kokainem. Brrr. ()

HonzaSim

Trochu jsem se nechal unést označením "animovaný." Animace tam sice byla, ale jen na dvě postavy. Filmy, kde se půlí animace a hranou částí, nekončí dobře a tohle to jen dokazuje. Méďa Béďa patřil mezi mé oblíbené, ale jen v kreslené verzi. Zvědavost vidět to s 3D animací, ale byla silnější. Nudnější film aby člověk pohledal. Tohle snad nemůže bavit ani děti. Výsledek ještě prohlubuje fakt, že je to jen stupidní americká komedie. Bylo mi za tvůrce až trapně. Jestli mám najít nějakě pozitivum tak jsou to samotné postavičky, které se povedly, jsou roztomilé a do hrané části zapadly. Ostatní z toho udělalo pitomost k pohledání. Vhodné pro děti do 6 let, jestli vůbec. 20% PS: Komentář uživatele Dever mě pobavil nejvíc. "Videl doma v 3D na FullHD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz." Reakce: Díky za vyčerpávající info, to se máš čím chlubit! ()

Domec

Ach jo, serial byl perfektni a oni z toho udelaj tohle... Pribeh je hloupej, postavy jeste vic, graficky zpracovani bedi a budu celkem slo, ale celkove spatny. Annu mam rada, ale jeji postava me iritovala a spravce parku byl teda taky neco. Proste se to nepovedlo... no uvidime co udelaj ze smoulu, po tomhle fiasku mam docela strach. ()

Hepy13

S kresleným seriálovým Méďou Béďou jež doprovázel mé dětství, jako spousta výborných animovaných seriálů se to nedá srovnávat. Béďa a Bubu mě docela bavily, i když moc prostoru zde nedostali. Ale to samé se nedá říci o ostatních hercích kteří byli otravní a nudní. Věřím že děti si určitě najdou své a pobaví se. Sečteno podtrženo podprůměrný film. ()

LudeCZek

Trapné vtipy, divné efekty a spousta nesmyslů. Na animáky jako Auta a podobně to nemá ani z desetiny, dávám hodně slabé 3*, protože by se mi to při lepším rozpoložení líbilo asi víc. ()

passat

Bohužel kravina, která má k originálnímu kreslenému Yogimu hodně daleko. Pár vtipných scén přebije kupa těch trapných a děj je hnusně americký. Velká škoda nevyužitého potenciálu :( 45% ()

Chudobka

Před pár lety jsem seděla u počítače, na uších sluchátka a poslouchala jsem mého oblíbeného Chopina. Moje dospělá dcera koukala na Méďu Béďu. A protože se pořád smála, jedním okem jsem se dívala také. Chytlo mě to. Co je to za zvíře? Začíná to na Ž a končí na ELVA. Téhle blbině jsme se smály ještě několik dní. Bylo to tehdy pro nás obě těžké období a Béďa se  svým malým kamarádem nám zvedli náladu.  Milý film. Kdykoliv ho opakují, volá dcera a říká:" Zapni si televizi a pusť si k tomu Chopina." A já to s radostí udělám. ()

KosiR_ksr

Snímek, co vyloženě nenadchne, ale úplně bych ho nezavrhoval. Jako nenáročná oddechová podívaná funguje, ačkoliv v mém hodnocení hraje svou roli i jistá nostalgie po oblíbeném seriálu z dětství a s tím spojená shovívavost. 59% ()

zdeny99

Tím, že to není jen animovaný Méďa Béďa, ale z převážné části hraný, tak mě se tohle fakt líbilo. Je to taková příjemná, poklidná kravina pro celou rodinu o záchraně Želestonského parku s dvěma medvědy, dvěma ochránci lesa, dvěma prevíty, jednou vyhynulou žábou a obřím nepovedeným ohňostrojem. Ten byl fakt geniální. [7175. hodnocení, 258. komentář, 50%] ()

issoumaila

Ja som sa na počudovanie miestami aj bavil.. Animácia viac-menej podarená a "hviezdna" dvojka Yogi/Bubu mi ulahodila... Slovenský dabing ponechaný a ve0ľmi príjemný. Ľudské postavy trápne a detinské. Ako písal Psema nižšie... decká sa bavili čo som v sále zaznamenal hneď v úvode samotného "filmu"... Dalo sa na to dívať určite... nečakal som osobne od toho moc a teda som ani neni nejak sklamaný.;) ()

SidneyP

Kreslené postavičky byly vynikající a opět okořeněni tím typickým Béďo-Bubuovským humorem, tak jak si to pamatuju ze stejnojmenného seriálu. Ale co mě neskutečně iritovalo byli ti strašní herci a jejich ztracené výroky, které pocházejí zřejmě z velmi dobře napsaného scénáře. Mrzí mě, že je film tak krátkej, protože mi to strašně rychle uteklo,... Ale chápu, že děcka by se na to asi nevydržela dívat dvě hodiny, no. 55%. ()

J. T. Kirk

Nic jsem nečekal a nic jsem nedostal. Tom Cavanagh si touto rolí u mě vysloužil označení debil. Aby byl někdo takový herecký antitalent to se jen tak nevidí, ale možná to bylo i hrozně napsanou rolí. No vlastně všichni NEhráli. Škoda, že herce obsadili jenom do role dabérů animovaných medvědů. Pár sénám jsem se zasmál, ale pokaždé to byly jenom scény s medvědama, tak je škoda, že se ve filmu neoběvili víckrát. Animace byla solidní, aspoň něco... ()