Dimo

Dobré drámo, které je ve střední, odlehčené části odvázaně vtipné. Julianne Moore je krásná, skvěle hraje a na celé toto vcelku uvěřitelné dění se dívá úplně samo. Takových 75% a mé doporučení k tomu. ()

Torgal

Nemyslel som že to niekedy napíšem, ale vďaka bohu za Marka Ruffala. Bez neho by bol tento film dosť k neprežitiu, pretože počúvať celú dobu tie staré lesby by bolo viac, ako môže jeden znieť. Vďaka Markovi mal ale ten film zmysel a kým bol v obraze, tak som sa aj veľmi dobre bavil. Bohužiaľ, v poslednej tretine sa takmer nevyskytuje a riešia sa samé veľké a pre mňa nezaujímavé témy, ktoré sa riešili už v milióne iných filmov (len ich tam riešili muž a žena). A tak síce jednotlivé zložky filmu sú (podobne ako decká) v pohode, výsledok až taký pohodový pre mňa nakoniec nebol. 6-/10 ()

Kingjiri

"Proč jsi daroval sperma? Zdálo se to jako větší sranda než jít darovat krev." Stejně jako děcka je v pohodě i tenhle snímek. Před jeho zhlédnutím jsem si však důkladně nepročetl jeho popis a tak jsem na to koukal jako z jara, když Julianne Moore lezla do postele za jinou ženskou a já si řikal, na co to koukám?! Ale po pár minutách mi to všechno docvaklo a ze snímku se vyklubala velice příjemná podívaná. Nezaregistroval jsem žádné přehánění, přehrávání či něco podobného a měl jsem pocit, že to takhle v životě klidně může být. A proč taky ne? Kromě toho měl příběh vcelku originální zápletku, což musím také ocenit. Párkrát jsem se zasmál a ke konci filmu jsem si zase vychutnával dramatické pasáže a sympatické herecké výkony. Bez většího rozmýšlení dávám čtyři silnější hvězdy. ()

darkreider

Dej, ktorý by ma teda asi nikdy nenapadol, zrežírovaný pevnou rukou a podporený solídnymi hercami. Možno bol sem tam Ruffalo až moc groovy a pôsobil ako by na niečom šlapal, ale ako "ten" rušivý prvok, ktorý z čista jasna a bez toho, aby vlastne chcel, pomieša kartami, je super. Zamrzí neslaný záver, ktorý posledné minúty neúmerne natiahne a celkovo film nijak slušne neuzavrie. Inak určite spokojnosť. ()

Stíba

Škoda, že v druhé půlce se trochu začal ztrácet svěžest a pohodovst té první ale to nic nemění na tom, že je to z těch velmi povedených filmů z běžného života s tentokráte netradičně lazenou rodinou. Palec nahoru za Ruffala, který si mě dokázal svojí mě blízkou postavou hodně získat. ()

HenryIvan

Jeden z tých filmov, pri ktorých vám vôbec nevadí, že viete skoro presne čo bude nasledovať. Ďalší z feel good movies. Herci sadli jak uliatí a povedzme si úprimne, vidieť Julianne Moore hook up s Markom Ruffalom nie je na zahodenie. Celkovo sa jedná o pekne odsypajúci film, v ktorom máte skoro neustále buď úsmev na tvári alebo úškrn, lebo sa jedná o príjemný cringe. ()

martiňák

Film je i přes lehce kontroverzní téma v pohodě. Postava Annette Bening není příliš sympatická, ale její představitelka exceluje. Jedinou kaňkou, která pokazí konec a tím pádem trochu i celý film, je způsob jakým rodina odkopla postavu Marka Ruffala, která si to nezasloužila. Samozřejmě, že si divák může domýšlet jak by děj pokračoval dál a že by se postavy zase usmířily, ale v samotném filmu bych přivítal smířlivější přístup. ()

zberatel

Ked sa zameriame na samotny pribeh lesbickych rodicov, ich deti a spolocneho biologickeho otca-darcu ktoreho chcu deti spoznat a nie na bocne problemy ake mavaju taketo deti v skole atd, dostaneme herecky koncert vybornych hercov, veritelny pribeh a ziadny sladky happyend ktory by si sam podkopol kolena. ()

Lasombra

Čekala jsem více..vlastně jsem se nedokázala vůbec ponořit do filmečku, pořád jsem čekala, co se začne dít, hold jsem asi zvyklá na L word:-D ()

tančísvlky

Prvotriedne vybrané herecké obsadenie , dalo vyniknúť nenápadne pravdivému filmu. Krásne sa režíserka vyhla zneužitia témy a venovala sa len pocitom. Pohoda tu číha aj obrazovom stvárnení . Prekvapenie vo všetkých pádoch ... ()

teyra

Největší předností filmu je, že z neotřelého námětu vydoluje - pro někoho snad překvapující - obyčejnost, což je zároveň jeho největší problém. Film načrtává mnoho otázek jen proto, aby od nich raději okamžitě utekl, a podivně souzní s obrazem rodiny, v níž se mluví zdánlivě o všem, tedy i o povaze ženské sexuality a sledování gay porna, a skutečně o ničem. Dospívající děcka jsou v homosexuální rodině patrně tak v pohodě, že o pubertě a krizi dospívání se dozvídají jen prostřednictvím svých problémových kamarádů. V zájmu objektivity je ovšem třeba napsat, že herecké výkony tří hlavních dospělých postav jsou milé a dodávají tomuto podle mého dost agitačnímu a propagačnímu filmu alespoň trochu uvěřitelnosti. Stejně tak stojí za zmínku citlivé znázornění intimity lesbického páru. ()

haroska

Mark Ruffalo v poloze,ve které jsem ho ještě neviděla.Žádný slaboduchý romantický snílek,ale bohém,pořádný chlap co se dokáže postarat.A ta image rebela mu sakra sluší :-) ()

LucyD

Skvělé herecké obsazení a velice pěkně udělaný film. Mě se jednoznačně zamlouvá a moc jsem si jej vychutnala. ()

Adiemus

Dost velké zklamání. Dobré tři čtvrtiny filmu jsou v pohodě (na rozdíl od děcek, která pohodu ztratí daleko dřív), ale pak se děj bez katarze rozplizne; děcka, která zápletku vyvolala, dávají od jejích následků ruce pryč (vždyť jsou to přece děcka, i když Joni zdůrazňuje svou dospělost); Julesinu obhajobu vlastně nikdo neposlouchá a nejmíň Nic, které je určena. Nemohla jsem si nevzpomenout na jinou postavu Julianne Moore, která měla větší pud sebezáchovy – na Lauru Brownovou z filmu Hodiny. Inu, Lisu Cholodenko ani Stuarta Blumberga nelze ve vší úctě srovnávat s Michaelem Cunninghamem. ()

Kofolacik

Velmi zaujimavy, vtipny a realisticky film... Zachytenie modernej rodinky a vztahov je fakt super a herci vsetci do jedneho srsia charizmou... Film sa prenasa cez velmi seriozne temy v strasnej lahkosti a ked ste si daco podobne prezili tak si o to viac uvedomite ze jeto kvalitka... inac fakt velmi kvalitne herecke zoskupenie a podla mna zaujimavo vyrozpravany pribeh... Nic som o filme predtym nevedel ani nevidel, cize ma stale nechal hadat, a dej bol premna preto oto zaujimavejsi... A asi po polke filmu som si zacal vraviet "kokos, tak toto je fakt super, vyzera to na full" ale bohuzial sa mi az tak nepacil ending, cakal som zaujimavejsie zakoncenie... takze asi tych 8.5/10 na 5* to u mna asi neni ale jeto VELMI VELMI blizko :). ()

Badmarshall

Příjemný a pohodový film, u kterého jsem měl stálý úsměv na rtech. Všichni herci sympatičtí a své role zahráli opravdu dobře. Pár vtipných a dramatických scén. Recenze v tomto ohledu nelhaly a pro mě osobně velice příjemné překvapení. ()

sehe

Film má celkom zaujímavú tému, a to fungovanie lesbického páru so svojimi deťmi splodenými vďaka spermobanke.Lisa Cholodenko ukazuje túto nekonvenčnú rodinu celkom normálne, niekedy škrípajúc vo vzťahoch podobne ako v heterosexuálnych domácnostiach.Decká síce vyzerajú v pohode,ale ľahké to nemajú.Chýba im(v tomto prípade)mužský princíp?Herecké obsadenie filmu je výborné a hlavne Julianne Moore s Markom Ruffalom to veľmi svedčí.Príjemný,úsmevný a uveriteľný film. ()

High.Hopes

Tenhle film je jednoduše v pohodě. Uvolněný a plný slunce, tak nějak hezky ubíhá, což je klad i zápor. Film jen tak kolem propluje, ale v hlavě nic nezanechá. ()