Damielka

Já tenhle film miluju. Evokuje ve mně letní prázdniny, pohodu a Kolářová s Hanzlíkem a Víznerem mě pokaždé něčím chytnou u srdce. Stejně tak roztomilá hudba a kravičky, mezi kterými jsem si coby puberťačka hrávala (tím myslím opravdové krávy, ne moje kamarádky). ()

EllienPM

Mladá generace se tu setkává se starou dobrou gardou. Už jen z nostalgie nemohu jinak. Léto miluju, i bez kovboje, a zbytek je zde dávkován naprosto přesně, chytře a tak akorát. ()

Greg25

Hanzlík-Kolářová, aneb sázka na kvalitní herecké výkony. Tahle komedie je vtipná, i když dějová linie je relativně jednoduchá, má tenhle film svoje oslnivé a zároveň podmanivé kouzlo. A kromě toho Oldřich Vízner je v roli neúspěšného medika, opravdu perfektní. :-) ()

LuccinyFilmy

Velké množství československých komedií bývá sázkou na jistotu a stejně tak je tomu i u téhle, i když je pravda, že tady mě spíš rozesmívá nepochopitelnost některých scén, které mě matou do dneška. Například: Doubravka se na začátku koupe tak, že si sundá plavky a koupe se nahá. Zvláštní. Nebo: Hanzlík přinese v sáčku buchtu, buchtu dá Doubravce a sáček sní. Já se ptám: Proč. No a nebo třeba celý ten koncept Doubravčina vztahu s Bobem. Je to sice idiot, ale že ho Doubravka celé léto nezřízeně podvádí a ani jí to nepřijde trapné ... nevím, prostě mě tenhle film v určitých ohledech míjí. ()

Johny303

Nyní po asi třetím shlédnutí snižuji hodnocení z původních tří hvězd na dvě. Vlastně je to celkem nudný, nevtipný a hlavně nadhodnocený film, co si budeme povídat. ()

Zeek

"To je naše Doubravka". Kdo by neznal výbornou letní komedii s kovbojem a Doubravkou, neboli Danielou Kolářovou a Jaromírem Hanzlíkem. Příjemná romantická komedie. Moje hodnocení: 70% ()

chrispe

Film nabitý neuvěřitelným množstvím hlášek. Daniela Kolářová je tu podle mě okouzlující, i když hraje trochu prkennou psycholožku Doubravku (byla a stále jsem tím jménem okouzlena), z které je ale vidět jak si letní lásku užívá. Jaromír Hanzlík je tu za fešného kovboje/playboye a Oldřich Vízner boduje v roli Boba. Jeho natvrdlost a naivita jsou fascinující. Mám ten film opravdu ráda! ()

jasanka

Čekala jsem asi trochu víc. Na můj vkus tam bylo strašně moc nelogičností. Hanzlík ale frajer :D Fajn komedie. ()

Rathalos

Ceska klasicka komedia s nadychom romantiky,ktora pobavi,rozosmeje a pripomenie tie krasne minule roky a dobu,v ktorej sa ludom zilo lepsie i veselsie...:-) ()

zdeny99

Jaromír Hanzlík hraje klasického hejska a přesně toho chlapa, jaký má být. Oldřich Vízner hraje typického vysokoškoláka a přesně toho chlapa, jaký nemá být. A Kolářová to má vše u prdele. Tedy až do chvíle, kdy i Vízner projeví zájem o jinou ženskou. Příjemná letní komedie o mileneckém trojúhelníku rozlišných charakterů. [14626. hodnocení, 255. komentář, 73%] ()

Hapretor

To je ale kokotina. Občas vtipné, občas trapné, herecké výkony ovšem vesměs dobré. Hanzlík je tady opravdu "šarmantní buran". ()