Hanna (Saoirse Ronanová) je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce (Eric Bana), bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem udělat z ní dokonalého zabijáka. Její cesta k dospělosti dospěje k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostatnou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špiónka (Cate Blanchettová), ukrývající před světem vlastní tajemství. Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství. (HBO GO)

web-dat

Co se na to dá říct ? Jediné .. řežiséra nakopat do části kde mu rostou nožky. První polovina filmu si zaslouží minimálně 4 hvězdy .. a to by se dalo uvažovat i o 5. Ale 2 půlka filmu (to zasmolené DRAMA v tom), pokazilo dechberoucí zážitek z pořádné akční jízdy. Ach jooooo .. druhá půlka filmu, klesla skoro na dno. Neuvěřitelně hloupý konec, který jak jsem na začátku doufam u tohoto filmu nenastane .. tak nastal. Obrovské zklamání ... ()

odvedle

Páčilo sa mi to, od prvej minúty do konca, film s trošku banálnou hlavnou myšlienkou (odstrániť výsledok zakázaného výskumu, prečo ako?? či mi niečo uniklo??), ale je to príklad, keď i "na vode" sa dá postaviť veľmi dobrý film, s dobrými hercami, kamerou a chytrým scenárom... nechápem, prečo som tento film tak dlho odkladal, a nechal naň na disku (pšššt:o) tak dlho "prášiť", 85%. ()

dj.coffee

Zajímavý námět mladé dívky vycvičené v elitního agenta. První polovina filmu má spád a šmrnc. Ale škoda druhé poloviny...Ze scén vymizí nápad a veškerý děj se omezí na útěk a postupné vysvětlování Hanniny minulosti. Kdyby nebyla druhá polovina tak odfláknutá, dal bych klidně 4*. ()

Izz

Nejprogresivnější snímek,jaký jsem letos v kinech stihla.A též nejdivnější.Saorsie Ronan roste v nejvšestranější herečku naší generace,kdyby to náhodou někoho zajímalo. ()

Uter123

Saoirse Ronan ako Hanna, Tom Hardy ako Warrior a Ryan Gosling ako Drive, vyhrávajú súťaž roku 2011 o najlepších drsňákov a lámačov kostí vo filme pekne a za výborný soundtrack nemožem dať menej ako 7,5. ()

Stanix

Snímek svým námětem, hudebním doprovodem a hereckým obsazením velice zajímavý, leč po obsahové stránce poloprázdný. Charakterizoval bych ho jako "Dlouhé čekání ". Čekal jsem až se začne dít něco co mě upoutá k příběhu, ale zatím děj pouze protékal mými smysly a nezanechal v hlavě nic, kromě následného "oprášení " a poslechu pár alb výtečných Chemical Brothers. ()

Sciner

Příběh, který by opravdu jeden nevymyslel. Nezachránila to ani hudba od Chemical Brothers a některé pěkně promyšlené záběry. No škoda. ()

Bounded

Slibný začátek a překvapivě dobrá (i když ne zas tak objevná) hudba od The Chemical Brothers. Není to drama, není to mysteriózní, není to ani špionážní thriller. Mladá Ronan nehraje špatně ale Eric Bana by si toho agenta mohl klidně střihnout na delší stopáži, protože scény s ním patří k tomu nejlepšímu. Cate Blanchett od dob posledního Indyho hraje záporáky zcela stejně, tudíž nemastně, neslaně. Čím více se pak film blíží ke svému závěru, vyvěrá na povrch rozpačitost scénáře a hlavně režie, která se tentokrát příliš úporně snaží o artovou kultovku. Hodnocení: Artsy fartsy. ()

Maniik88

Na jednej strane sú ozaj dobrí herci a náznaky zaujímavého príbehu, no a na druhej strane je slabý scenár a naprosto zabudnuteľný film. Dalo sa s tým viacej pohrať, úvod bol veľmi zaujímavý, no potom to šlo len dole vodou, žiaľ. ()

baltik

Zvláštně zpracovaný příběh. Sice se jedná o další superhrdinku podobně jako Salt ale zde je to úplně jinak pojaté. Nemusíme hned zachraňovat svět, Hanna je skromnější a jde ji hlavně o sebe. Pro mě je tento film důkazem toho, že i "holka" může zmlátit pár chlapů, když se to natočí s citem. Upřímně pro mne příjemné překvapení. Jinak super hudba + střih a také režie. ()

Bezda22

Tak to je zklamání. Vypadalo to nadějně. Čekal jsem nějakej fakt promakanej a promyšlenej akční nářez. A místo toho dostanu odlehčenou verzi pro děti. Absolutně tupej scénář, bez nějaký zápletky. A rozhodně ani mysteriózní a ani thriller bych tomu neřikal. Tohle prostě je slabej akční film, ale nemůžu popřít že se na to dobře kouká. Ale je to průměr. Prostě ničim nepřekvapí. ()

spagat5

Autor se nějak nemohl rozhodnout, jestli to bude super filmeček jak Hanička po několika letech v lese objevuje svět a nebo krvák, kde chladně kalkulující Hanna zabije co se pohne. Takže je to nuda přerušovaná pár slušnýma scénama. ()

Lavinia

Vychrtlá, souchotinářsky vypadající holčička s totálně poničenou a vypelichanou hřívou buď zrovna likviduje nejzkušenější vojcly, vazby, komanda, nebo emočně tápe ohledně svého lidství či monsterství, neví, zda emoce má či nemá, jestli je tatík opravdu její či ne ... a podobně se chová celý scénář. Jistě nosné téma, zmršené tak nějak na nudnou zmatečnou slátaninu. ()

dannyd14

Neviem či som náhodou nenarazil na kuriérovský veľkofilm, ale mňa to vôbec nechytilo. Úplne ma odraďoval ten zbesilý strih, kamera a dokonca hudba bola na zahodenie. Nesmiem zabudnúť opomenúť ani ten dej, plný klišé, nelogickostí a útrapných scén (ktorých prostredie sa často opakuje), vrátane záveru. No a ten osud Erica Bana, alebo ak chcete výborného moreplavca ma dorazil. Na druhej strane, musím vyzdvihnúť kombináciu rôznych cudzích jazykov z úst postáv a taktiež malebné prostredie akým je Maroko. ()

RedRose

to zase byla jednou blbost... ta radoby umelecka kamera ktera byla fakt roztrepana az hruza me stvala cely film... scenar celkem o nicem a s logikou si moc hlavu taky nelamali... hudba slusna i kdyz na nekolika mistech trochu rusiva... Blanchetku jsem nikdy moc nemusel, ale koho napadlo, zamaskovat ji tak, aby temer ze vsech uhlu vypadalajako agentka Scullyova ?!? to nepochopim a cely film jsem na to musel myslet!! Ronanka to zahrala sice slusne, ale moc krasy nepobrala, takze se na ni zase tak dobre nediva... jako celek podprumer... 35% ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Blanchett a Theron: Kruté blondýnky

Blanchett a Theron: Kruté blondýnky

30.11.2012

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Eric Bana: Krimi nebo akční horor?

Eric Bana: Krimi nebo akční horor?

27.12.2010

Díky traileru na Hannu víme, že sympatický Australan se v dubnu objeví ve Wrightově akčním špionážním thrilleru, ale co dál? Chtělo by to konečně hlavní roli v nějakém zábavném hitu. Naděje se skýtá… (více)