ThomasCrown

Síce trochu dlhá, ale inak príjemná komédia s viacerými dobrými vtipmi a možno predvýdateľným koncom, ale hneď prvá scéna v priebehu titulkov je za plný počet, takže.... ()

Neotom

Pro mě pravděpodobně jednorázová záležitost, jejíž nejzávažnější vadou je nevyužitý potenciál. Hall Pass sice servíruje i úsměvné momenty, které jsou ale bohužel narušeny několika „povinnými" fekálními vtípky. Abych ale skončil pozitivně- velmi mě potěšila hudba (zvláště skladby od kapely Empire of the Sun) a přítomnost některých herců a hereček (Sudeikis, Applegate, Daddario). Wilson naopak spíše zklamal. 45% ()

Prochy38

Týden bez závazků ve výsledku nebyl vůbec špatná komedie. Téma sex, které bylo samože na prvním místě, sice místy přerůstalo přes hranici slušnosti ba i snesitelnosti, ale naštěstí se to krátilo se světlými momenty. J. Fischer i Ch. Applegate jsou ve svém věku stále kočky a upřímně, i když to teda nemám ze zkušenosti, je bych jen tak samotné nenechal, ale co udělá 10 a víc let manželství je věc druhá. Každopádně mi celkově tato myšlenka přišla jako totální hovadina. Krásu dvou hlavních aktérek kvalitně doplňovala N. Whelan i C. Graig, na které se vždy příjemně kouká. Celkově to jde do těžkého průměru, ale 3* bude fér... ()

vander19

Hrozná komédia, ktorá je skôr tragédiou ako komédiou, nič v nej nie je zaujímavé,smiešne len hrozné a trápne....Fuj tajbl, bratia Farrelly už ako sa zdá svoje naj vyčerpali v blbý a blbší ()

TERRORDROME

Hrdinovia dostanú od svojich manželiek v rámci akejsi experi-mentálnej manželskej terapie týždeň voľna, behom ktorého sa môžu slobodne vybúriť. Keď človek vidí mená reži-sérov, teda bratov Farrelyovcov, inštinktívne čaká nálož fekálneho humoru ktorým sa kedysi preslávili. Kto by si nepamätal na sraciu scénu z filmu Blbý a Blbší, dodnes sa pri nej zabíjam. Bratia nechuťáci však už dávno stratili grády a pár brutálne dementných fórov nemôže zamaskovať že ten film nie je nič než štandardný romantický blábol. Owen aj s tým druhým pakom tak sa tak môžu len tváriť že sa o niečo snažia, ale nemôžu to nikdy dosiahnuť keďže zmyslom toho celého je pochopiť že sú vlastne najšťastnejší na svete lebo sú ženatý. Mne to môže byť u riti, môj mozog je omotaný ostnatým drôtom, takže sa ma také limonádové pi...xloviny nijako nedotýkajú a radšej by som miesto životných hodnôt videl nejaké to prdenie. No, jeden extra čvachtavý prd s krycím menom "omietač stien" tu predsa len je a okrem neho ešte dva penisy, jeden veľký čierny a druhý malý írsky. Plus nejaké kozy a pár policajtov smejúcich sa na chlapovi čo onanuje v aute. Bohvieaká prča to nie je a americké moralizovanie ma serie. ()

Phorbo

Klišoidní nuda se špetkou humoru, který je bud tak řídký, že se tomu ani nemá cenu zasmát, nebo je to na takové úrovni trapnosti, že to k zasmání ještě není. Spíš pro povytáhnutí jednoho obočí nahoru a pak jen čekat, co z toho vznikne. Dvojka Wilson/Sudeikis nefunguje. Jestli je to jen postavami nebo vůbec kontextem provázející postavy po celý průběh filmu? Každopádně mě hodně potěšil Stephen Mechant, který svým neskutečným hlasem, pod kterým si stejně představím kouli s modrým okem (Wheatley.. YES), obměkčuje film britštinou. Snímek na druhou stranu nenudí, ale je až moc předvídatelný. tak 5/10 ()

Ricky_CZ

Vzhledem k tomu, jaké nechutnosti jsou v této kategorii komedií normálně k vidění, jsem byl příjemně překvapen. Skutečně nechutná byla jediná scéna a řehtal jsem se poměrně často. (No dobře tak často zase ne)...Ale bylo to nadprůměrné... Rozhodně lepší, než jiné "šedesátkové" komedie. Proto a taky kvůli Nicky Whelan (Fňuk) 4* ()

lareinna

Pôvodne som na tento film nebola veľmi zvedavá, pretože som čakala kopec fekálnych rečí a teenagerské perverznosti, ktorými amerika v mnohých prípadoch nešetrí, čo sa týka tohto žánru a deja s podobnou myšlienkou. Ale prekvapilo ma, že sa z toho vykľula ozaj celkom pohodová komédia. Taká priepustka od manželky musí byť celkom fajn vec, čo? Bože koľkí by sa potešili, ale príde Owen - Rick a všetko to poserie, však? Hrá sa na slušáka, díva sa na krásnu – polonahú ženu, ktorá povie osudovú vetu „svoju ženu budeš mať celý život, ale ja som tu a teraz...“ a on jej povie, vieš čo.. si krásna, úžasná, skvelá, sexy, milá, sexy, úžasná, krásna, sexy.. (pomyslí si: Páni!! táto dievčina sa vrhá práve na mňa – cítim sa ako Boh) ...ale vieš čo...nie, ja nemôžem..moja manželka ma oslintala, ale „mně se to líbilo“, milujem ju a nehnevaj sa, ale ja nemôžem. V tejto chvíli, keď to povedal, som si predstavila množstvo rozhorčených divákov v mužskom rode, ktorý sa isto nemohli zmieriť s týmto Rickovým rozhodnutím a stopercentne počastovali obrazovku nie veľmi peknými slovami :) To nič, aspoň jeden z nich musel byť slušný a romantik :) Pohodová a celkom zábavná komédia. ()

Daqvid77

Ano přiznámám co se kolem děje týká nic převratného. Ale jinak jsme se náramně jsme se bavil. A tak to má podle mě u každé komediie být. ()

Mikino00

Kolosální blbost postavená na stupidním ději, idiotských vtipech, nedůvěrýhodných postavách, zpackaném konci a starpower Wilsona, která už není to co bývala. Aspoň ta blonďatá číšnice byla opravdu pěkná. ()

aLPaC

Sice asi tak od 20 minuty filmu, kdy je vyslovena ona hlavní myšlenka a Wilson a ten druhej dostanou "týden bez závazků" vám bude úplně jasný, jak bude probíhat každá další minuta, ale to nevadí, protože tahle komedie jednoznačně pobaví. ()

Murphy722

No totální nudárna. Owen Wilson, tady opravdu působil jako starý suchar, který už nemá pomalu na to aby se mu postavil, natož ještě si nabrnknout nějakou mladou křepeličku, ještě když mu to dovolí jeho stará. A otázku na srdce, myslíte si že to tak funguje?? Nu řekl bych, že ani omylem, protože většina chlapů se nebude ptát svý ženy, jestli si můžou vrznout a bez dovolení to udělají. Uvidíme se u soudu zlato!! A šmitec!! ()

lili6

Pohodvá relaxační komedie. Rozhodně doporučuji, pokud hledáte nějakou odpočinkovou komedii s prvky romantiky. Zajímavý nápad na dějovou línii, ba i prvky trapnosti jsou zde zcela minimalizovány, takže rozhodně hurá do toho;) ()

Nolanofil

Najlepšia komédia roku 2011. Je tu určite pár hluchých miest, ale bez problémov sa dokážem cez ne preniesť. Vďaka skvelým hláškam a scénam, ktoré rozosmejú. Veľmi podhodnotení film, holt dnešná mládež nedokáže nič doceniť. ()