Sharlis

No film bol celkom zábavný to áno, ale žeby bol nejako vtipný to zas nie. Moc sa nehláškuje, moc crazy scén sa nestane, ono sa vpodstate nestane nič zaujímavé... Taká klasická romantická komédia ala Owen Wilson, kde si na obal dvdčka hodí babský zadok, ale za celý film ho neuvidím. Najlepšie vtipy sú tie po titulkoch so Stevenom Merchantom a ten posledný od Sudeikisa. Ak by sa celý film srandovalo ako tuto na konci, mal by oveľa vyššie hodnotenie. 3* max. priemer. Posledné roky čo sledujem, tak americké komédie skrátka nestíhajú tie európske. Ani tématikou, ani humorom, zaspali už dobrých 10+ rokov. A konkrétne táto tématika komédie, použitá v tomto filme, zanikla filmom Prci, prcičky... pretože títo starí herci ju skrátka nestvárnia lepšie. Toto by bavilo možno moju matku. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

M6rXis

Tenhle druh filmů patří do mé krevní skupiny.. krasné ženy a vtipné scénky. Ideální komedie na letní odpoledne :).. Owen Wilson vždy předvedl vynikající výkon. Za mě 4 hvězdy. ()

koci

Tedy doufal jsem, že Stephen Merchant dostane větší prostor. Jason Sudeikis mi vůbec nic neříkal, ale především mě iritoval naprosto tupý příběh a ještě tupější charaktery. Po první minutě je jasné všechno, co se stane, a jelikož to "jak" se to stane je nudné a recyklované, nemá to cenu. Potěší jen Jenna Fischer, pokud tedy sledujete The Office... ()

NinaRicci

Potvrdilo sa stare zname - ked chceme za kazdu cenu natocit komediu a absolutne nevieme o com, sups tam sex a fekalne scenky. Naklady na tento film mohli radsej poslat detom do Afriky. Myslim vazne. Lacna a prvoplanova strata casu. A ja som za to dala 5eur v kine, hanba mi! :) ()

Drky

Přitroublá nechutná komedie s Owenem Wilsonem v hlavní roli, ovšem já jsem přitroublý a nechutnosti mám rád, takže jsem se při ní skvěle bavil a tak trošku jsem se i v hlavních hrdinech viděl...někdy je třeba si na nějakou dobu odpočinout od manželky a úplně nejlepší když to máte "oficiálně" s povolením své drahé polovičky!:-) A takové "propustky" je třeba naplno využít, ovšem ne tak jako hlavní hrdinové, kteří ani neskórovali!:-D ()

naytsirk

Víc jak dvě hvězdy dát nemůžu. Začátek sice naznačoval slušnou komedii, ale pak to šlo od desíti k pěti a humor se nadobro vytratil... škoda. PS: Taky vám Wilson připadal tak starý??? ()

Angelie

Komedie s par scenami u kterych se dalo zasmat, ale tech scen bylo opravdu malo... Na komedii ponekud malo, me tedy moc nenatchla a dej filmu me nudil. ()

BeaVV

Dost nechutná záležitost, z ktorej sa úplne vytratil humor a ostala len kopa nevtipných scén, nadovažok dost trápnych. (alebo o tom ako Owen prestáva byt vtipný) ()

rwa

Na Farrellyovic hodně zdařilé, místy až jako něco od apatowic týmu (když se jim zadaří - což není moc často), hlavně v první polovině, tam to bylo docela příjemně zábavné v rovině "trapno protože reálno". Druhá polovina už klasičtěji ve standardu pánů režisérů, ovšem pořád OK. Casting a herecké výkony fajn. ()

fratros

Režiséři jsou v tomhle žánru jako doma...možná by už taky potřebovali propustku...sympatické, ale v některých částech mi to přišlo nepřirozené a hloupé ()

Tomulka

Námět byl super, protože divák se s ním může klidně stotožnit, ale to zpracování je pokulhávající. Koukat se jednou bylo v pohodě, ale vícekrát bych se raqději nedíval. ()

FoxxX

Film jsem viděl v autobuse Student Agency, a jak říkala stewardka, bylo to "pro zpestření dlouhé cesty". Tím naprosto přesně vystihla, k čemu je dobrý. Aby se člověk v autobuse neunudil k smrti. Pokud se ale chcete večer podívat na kvalitní film, tak tohle je špatná volba. Romantická komedie s nepříliš originální zápletkou a dějem. To ale neznamená že bych se při sledování nezasmál. "Týden bez závazků" neurazí, ale ani moc nenadchne. ()

TThom

Nevedel so čo mám čakať. Wilson je v posledných pár filmov dosť "šedivý" a myslel som že to bude nápodobné aj pri tomto filme. Nakoniec aj bolo ale dokopy s Sudeikisom a ostatnými nadržancami to dopadlo dobre. Ozaj som sa skvele pobavil a nenútene zarehotal. ()