pekas

Já byl příjemně překvapen reálností a docela civilností této komediální romantiky. Sice závěr byl trochu přeslazenej, ale Owen u mě poslední dobou boduje. Christina Applegate je pořád snová baba a rozhovor pod dohledem kamer byl geniální. Já se dobře bavil. Silná čtyřka 80%. ()

Guran

Kravina a ztráta času. To by asi nejlíp vystihovalo tenhle "film" Nechápu, jak se to někomu může líbit. ()

knihovna

Vlastně by to měl být film pro mojí věkovou skupinu. Měl bych se u něj smát a za břicho se popadat, námět není špatný, i ten popis den za dnem, kdy se vlastně ti bambulove zmůžou akorát na velký keci a akce s kamarády nejsou uplně špatný. Ale pak se to vždycky zazdí nějakou pitomostí, nebo nechutností. Například - masturbace v autě( proboha kdo pokud není uchyl s tím jde na ulici do auta?), kadění na golfovém hřišti, černoch vytahující spící Owena z vířivky, úplně mimózní korejka, která pokud je erotická masárka, tak je totálně blbá, a pokud není tak vlastně taky ( vůbec jsem tuhle scénu nepochopil, byl to masážní salon, nebo erotickej klub?). Nakonec si holky vrzly ( dle mě obě, ale ta druhá nebyla tak blbá jako ta první) a chlapci ne. Ale tak to mnohdy bývá i v životě. Závěr mi nijak přehnaně poučný nepřišel, to se prostě stane, že zjistíte, že máte nejlepší hrušky doma a ty sousedovi nestojí za tu námahu. Ale film jako takový hodně nevyrovnaný a řekl bych, že s daným dobrým námětem šlo udělat víc. ()

george82

Takové slabší 3 ⭐️. Jako začínalo to slušně, kdy mě několik scének fakt rozesmálo. Čím víc se blížil konec, tak tím víc to dostávalo patos a přehnanost. ()

iz67

Žádné umění, ale moc dobře jsem se bavil. Smál jsem se, a to se mi (u komedií) zas tak často nestává. ()

Tominni

Týden bez závazků - to je, když Vám manželka dá jeden týden absolutní svobody a můžete si dělat, co chcete. Je to nakonec ale taková výhra? O tom se přesvědčí dva kamarádi, kteří takový týden od svých manželek obdrží. Film jako by nevěděl, kterou cestou se dát - jestli romantiky nebo vtipu a nakonec se vydá slepé uličky. Škoda, místy se jedná o vydařený film, ale některé scény (viz kýchnutí nebo vířivka) ho sráží až pod průměr a dobrý (ale sám) Owen Wilson to nezachrání. ()

PlayEasy

Nadějný námět, nadějná ústřední dvojice komiků (Wilsona  i Sudeikise máme zrovna docela rádi) a velmi slibných prvních patnáct minut. Jenže kdo film nedostal na starost?! ;) .... Farrelly bros jsou absolutně marná hovada, a kromě haluzového Dumb and Dumber všechno akorát podělají. ...A časy, kdy Owen balil na svatbách jednu kočku za druhou jsou dávno pryč, tady si kvůli "morálním ideálům"ani nevrzne :-( 45% ()

lobo87

Keď nečakáte žiadny inteligentný humor, ale chcete sa jednoducho uvoľniť a pobaviť, tento film splní vaše predstavy do bodky. Vtipné hlášky, situácie i postavy, trochu morálneho ponaučenia a happy - end. Nič nové, ale tu to funguje. Potešil Richard Jenkins...70% ()

jjimmy

potenciál veľký, jediné čo mi prišlo naozaj skutočne vtipné bol ten mladý muž v kaviarni, ktorý bol aj dídžejom aj synom tety mladej opatrovateľky ... tak inak bolo to dosť suché na Farrellyovcov podľa mňa, čakal som rozhodne viac.. ()

Blazis34

Po dlouhé době jsem se docela nasmál, i když takové ujeté puberťácké komedii. Owen Wilson a Jason Sudeikis byli po celou dobu vtipný a hlášky z nich létaly jak na běžícím pásu. K tomu všemu se přidali i jejich kamarádi, kteří byli úžasný, kór v den na golfovém hrišti. Děj byl sice zplácán tak nějak, aby vynikly hlavně hlášky, ale dalo se na to dívat. Řekl bych, že se jednalo o hodně typické dílo bratří Farrellyových, kde je často nechutný a puberťácký děj, ale důležité je, že to diváka baví a občas se i zasměje. Za toto dílo dávám zasloužených 80% - což jsou čtyři hvězdy. ()

Adrii

Dlouho jsem neviděla lepší komedii... řezala jsem se od začátku do konce.. Některé scény jsou sice přehnané nebo nechutné, ale to filmu na vtipnosti neubírá.. Kombinace zvolených herců je pro jejich role parádní a jejich výkon ve filmu je úctyhodný :) Docela se mi líbili i "masky" v některých situacích a kameraman taky odved slušnou práci.. Film má dobrou zápletku a ve výsledku ukazuje na to, jak to vypadá život ve skutečnosti... Poučení vyplynuté na závěr nechybí.. Mně se film vážně líbí :)) ()

Lula.cz

Týden bez závazků aneb jak si chlapi chtějí odpočinout od svých žen po dvaceti letech manželství. Děj je sice předvídatelný, ale nakonec mě stejně trošku dokázal překvapit. Líbí se mi, jak tvůrci dokázali vystihnout jak by nejspíš takový týden, kdy si můžete dělat co chcete, vypadal. Říkám si, že za tu originální scénu s holkou v koupelně (kterou jsem nikde jinde neviděla), by si tenhle flm zasloužil snad o hvězdu víc. ()

Broda84

Asi bych to popsala jako American pie, ale neni to o nadrzenejch stredoskolacich, ale muzu s krizi stredniho veku. Tenhle film sem videla jen nahodou a uz nikdy videt nechci! ()