Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

Jenn

Už pořádně nechápu, co přesně je na tomhle nechutný. Baví mě to od začátku do konce, opět lituju, že sem ženská a nemůžu zprznit narozený děcko. A tak nějak. Jinak jo, konec byl..no...mohlo to dopadnout jinak. (Nebo snad nemohlo?) ()

NikaIn

Chcela som to zhodnotiť ako odpad,pretože mi s toho bolo zle,bola som zhnusená,nahnevaná,pohoršená a absolutne nechápem ako sa niečo také mohlo zrodiť.Ale nebola by som spravodlivá pretože práve kvôli týmto emóciám si tento hnus zaslúži pár hviezd,nenechá človeka chladným.Myšlienka zvrhlá,odsúdenia hodná,ale dobre podaná.Dialógi ma nudili,boli nezáživné. ()

Emperor1

Na rovinu řeknu, že se mi ten film nelíbil a po jeho shlédnutí ve mě zůstalo velmi silné znechucení. Zřejmě jsem příliš outlocitný, abych ocenil záměr tvůrců, ať už byl jakýkoli. Nemám rád takto explicitně zobrazované násilí, je ho tam na mě prostě moc. Asi to chce větší nadhled. Nakonec dávám pokrytecky jednu hvězdičku pro případ, že bych tomuto dílu kvůli svému nepochopení křivdil. A protože na rozdíl třeba od takových Babovřesků to ve mě vzbudilo alespoň nějakou emoci. ()

Foogas

Kdyby z toho bylo aspoň cítit nějaký to umění, takhle je to jen nepovedená komedie. Laciná snaha šokovat a navíc ještě tak blbě podaná, že to až na tu závěrečnou půlhodinu slušně nudí. Stěžejní momenty filmu? Frajerka live rodí děcko, frajer celej nedočkavej už ho tahá z její vagíny a jen co vyleze, hned začerstva ho vojede. Další frajerka je spoutaná, má vytrhaný zuby a přijde frajer, zacpe jí nos a narve jí péro až do krku, čímž ji pochopitelně udusí. No a poslední scéna, frajer vezme hlavu dalšího klečícího frajera a naroubuje mu svýho ptáka okem až do mozku. Závěrečný shrnutí? Zbytečnej film. ()

KICC odpad!

HNUS! Rozhodně to není film pro slabé nátury. Měla jsem problém to shlédnout aspoň do půlky. Nečekala jsem samozřejmě, že to bude příběh s kytičkama a medem, ale tohle přesáhlo mé hranice. Je mi z toho špatně. Celé jsem to dokoukat prostě nedokázala. ()

kenvello11 odpad!

Musel som dať odpad. Keby tu bol horšie hodnotenie, tak ho z ľahkosťou dám. Je to proste chorý film. Ani som ho cely nepozrel. Pretáčal som ho, lebo na to sa proste nedá pozerať. Tento film nedokážem odporučiť ani najväčšiemu nepriateľovi. Fuuuuj! Hnus! Deti do toho zapájať. Však to je choré. A chorí sú aj tí, ktorý mu dali 5 hviezdičiek. Klobúk dole pred vami. ()

hony23

Uf, to tedy byla síla! Naprosto skvěle natočené drama, které ovšem v každém normálním divákovi musí vyvolat zhnusení a otázku, zda to má pan režisér v hlavě v pořádku. Mix sexu, násilí a smrti zase o něco posunul hranice toho, kam až je možné zajít. Hodnocení si pro tentokrát odpustím, protože dát tomu odpad, připadal bych si jako prudérní estét, který neumí ocenit nechutně brutální scény. A kdybych tomu dal 5 hvězdiček, mohlo by mi konzilium psychiatrů nařídit lobotomii a skotské střiky. A nic mezi se tomuto snímku dát nedá... ()

argo.smile

Zdviham na 5* lebo som zistil odvratenu stranu ludskeho zmyslania, ktoru ludia v realnom svete odmietaju vidiet a vyhybaju sa jej oblukom ()

sibskyn

Byl jsem tím překvapený, ale nakonec musím hodnotit vysoce kladně. Šel jsem do toho s nejistotou a s obavami, jaký hnus to bude(po čtení komentářu, to vypadalo že to bude naprostý blivajz na vzracení), a ono to až tak nechutné není, za což jsem hodně rád. Jasně je to zvrhlé a určitě a pro spoustu diváků nekoukatelné, ale jestli se díváte na horory, už nějaký ten pátek a máte za sebou spousty gore, tak věřte, že až tak znechucení nebudete, což beru, že je jenom dobře. Ale možná se ptáte a jaký je rozdíl mezi filmami jako je Sálo, Ichi the Killer a nebo Cannibal Holocaust(všechny tyhle 3 filmy, považuji za hodně špatné). Je tu hodně velký rozdíl a to: má to solidní děj, napětí, atmosféru, je to řemeslně natočeno, dobrá kamera a pěkné nasvícení, a to hlavní- násilné scény nejsou samoúčelné, ale mají tu své místo a do děje zapadají, jako poslední díl skládačky. Ty poslední scény, jsou opravdu hodně silný filmový zážitek, i přesto, že jsou zvrácený, jak jen si můžete představit. Takže musím říct, jestli chcete vidět, kvalitní, zvrácený snímek, který má co říct a nabídnout, tak je to zrovna tenhle. Jinak ještě skvělá hudba, jako bonus. Podívejte se na to! ()

brasek

Filmu som sa dlho vyhýbal kedže som si bol istý, že mi nič nepovie. Značná časť filmu je praktiky holý nezaujímavý príbeh nie je sa čím kochať. Za odvahu dávam jednu hviezdičku, pretože niektoré hrané porno akcie sú na hrane zdravého rozumu. ()

podoustev

Nepřipadám si zrovna jako přecitlivělá osoba a viděla jsem už ledacos - ale tohle zkrátka bylo moc silný kafe i na mě... Naturalismus je oukej. Ale nemusel by se přepísknout tak, že divák musí co pět minut s hnusem odvracet pohled ve strachu, že se poblije nebo hystericky zešílí... ()

lubostar odpad!

Uz mi chybalo iba aby si typek odrezal penis a pomrdal sa nim do zadku, potom by uz toto veldielo typu "pomrdajme vsetko co sa da" bolo dokonale. Najsilnejsi pocit ktory u mna tento film vyvolal je, ze jeho tvorcovia sa az prilis zufalo snazia zaujat co najsokantnejsim materialom, pricom umelecka hodnota filmu ostala na urovni toho co som dnes rano vypustil do wc... a ze som sa fakt snazil. Najsokujucejsie pre mna pritom ostava, ze tento film ma fanklub (aktualne 56ks len tu na csfd), a ze sa najde aj taky kajsmentke, ktory toto dokaze ohodnotit piatimi hviezdickami (aktualne celkove hodnotenie 52%). Kvoli takymto ludom potom niekto ako ja strati 104min zivota sledovanim jedneho z najzbytocnejsich filmov vobec. Zbytocnejsie a nudnejsie je snad uz len sledovat cudzie video z rodinnej dovolenky. Keby sa dve hodiny pozeram do steny, tak by to bol kulturnejsi zazitok, dakujem pekne. Ceresnickou na torte bol hlavny zaporak, dvojnik Mariana Cekovskeho, vdaka comu film obcas nabral trochu groteskne kontury, az som sa skoro ulakomil na jednu hviezdicku. ()

veverysiak

Vôbec by som sa k tomuto kúsku nedostal, keby som nezachytil jeden rebrík najúchylnejších filmov ever, dáko som to odsledoval, a musím povedať, že som už videl onakvejšie tupárne s podobným námetom, a to na oveľa nižšej úrovni, čo mi nie je jasné, je hlavne to, ako toto mohlo žať nejaké vavríny na dákych festivaloch, len sa mi potvrdilo, že sú to prapodivné stretnutia zvláštnych ľudkov, ktorí si prezentujú poväčšine choré výplody svojich exhibicionistických mozgov, tento srbský pokus nie je úplne naprd, občas sa to snaží tváriť na 8MM, nič to však nemení na tom, že sú tam použité úplne zbytočné expresívne prostriedky, ktoré celok znehodnocujú, takže 35%. ()

Lucccy.N

Přežila jsem údajně jeden z nejšílenějších filmů co snad existuje po lidské stonožce jsem myslela že neexistuje další režisér co by natočil takovou prasáckou práci, musím uznat že existuje a v ještě horším podání. Kdo neviděl nepochopí a kdo viděl nechápe. Víc k tomu nemám co dodat. ()

Saren

Hele vole, kde mám káru po balkánsku, kde jako pornoherci hrají i ti, kteří by neměli. Nicméně bžunda. Moc nepříjemných pocitů nevyvolá. ()

zigy

První půlka dobře se stupňující napětí a tajemno, druhá půlka krvavé porno pro otrlé plus zmatek a chaos. Chápu kontroverze. Nicméně umělecký záměr je zřetelný - ukázat úpadek morálky společnosti a to se formou drsnou zdařilo. ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?