Megapiraňa

(TV film)
  • USA Mega Piranha
všechny plakáty

Původně měly geneticky modifikované, rychle rostoucí a množící se piraně sloužit jako potrava hladovějícím. Jednoho dne se ale těmto nebezpečným predátorům podaří dostat na svobodu a z venezuelských laboratoří si postupně prožírají cestu k Floridě. Zastavit je mohou pouze bioložka Sarah Monroeová (Tiffany) a agent Jason Fitch (Paul Logan).
MEGAPIRAŇA je další ze série mockbusterů produkovaných společností Asylum. Podobně jako MEGA ŽRALOK VS. OBŘÍ CHOBOTNICE překypuje i tento film počítačovými efekty, přerostlými krvelačnými zrůdami, stylovými úmrtími a akrobatickými výkony titulních predátorů. Milovníci intelektuálně nenáročných akčních filmů věnovaných genetickým experimentům, které se vymkly kontrole, si přijdou na své. (L_O_U_S)

killa black

Tohle je samozřejmě velesračka, ale s tímhle záměrem zřejmě film i vznikl. Beru to tak, že je to točeno pro úzkou skupinku nadšenců, kterou tenhle žánr baví. ()

Kubasino

Myslím, že zde mnoha lidem ušel termín Mockbuster. Jinak si nedokážu vysvětlit jejich přehnanou reakci. Vždyť film si už z principu na nic velkolepého nehraje. De facto jde o parodii trháků. V tomto roce se svezla na vlně Piraňa 3D. A upřímně, tohle se mi snad líbilo více. Geometrickou řadou rostoucí piraně prostě nemají chybu. Přiznám se, že jsem doufal, že je dlouho nebudou moct zabít, protože mě zajímalo, kam až porostou. Možná, že bych dal snad i pět hvězdiček, ale "romantický" vztah Paula Logana a Tiffany mě hrubě nesedl. Popravdě celá Tiffany mě na filmu jediná štvala. ()

ellysium odpad!

Nemůžu tohle neokomentovat..Triky z dvacátých let minulého století,kobercové bombardování piraňí,megapiraňa,která sežere jadernou ponorku,hlavní hrdina-terminátor,který zásadně předvádí karate na rybách vleže,ke všemu si namluví tak špatnou vědkyni,že ani ve snu by mně nenapadla...To vše od společnosti,která svými výplody fantazie skutečně předčila moje očekávání...Tohle pustit dětem,tak budou zřejmě trpět retardací....dávám odpad....není co hodnotit ()

chaosteory

Řekl jsem si, že otestuji veřejné mínĕní o Asylacích a pustím si něco Mega. Po MegaSharkovi, kde se mi radši hodnotit ani nechtělo, zkouším tohle. Vĕdĕt jak to dopadne, řežu si ruku, vypichuju oči a možná i víc. Exteriéry jsou skoro stejné jako jindy, takže když padne řeč o základnĕ, vsaďte boty že jste ji už vidĕli. Digitální triky končí u Winu XP, nĕkdy hůře u tužky s papírem. Scénář sežrala první piranha (nebo co to je) a zajedla ho bitevní lodí. A herci? Tak to je hukot, obzvlášť hrdina, tak kam se sere Terminátor. Zkrátka, tvůrci mají za studiem poličko trávy a tohle je další úroda. Jednu za opravdu kamený scény. ()

Sorna

Společonst Asylum vyrábí opravdu filmové "perly". Nejprve jsem se na tento film dívala s nadějí, že se dočkám dechberoucího filmu s úžasnými efekty - marně. Ovšem jako komedie je tento film perfektní, hodně jsem se nasmála při pohledu na obří pirani jak skáčou na budovy a nebo jak potápeči mluví pod vodou,ikdyž mají v puse dýchací přístroje. Megapiraňa na mě doopravdy zapůsobila alespoň jako komedie, ale již nikdy více tento film vidět nechci ( Nedoporučuji, aby se na tento film dívali slabší povahy, mohli by jste si zoufalstvím podřezat žíly). Takže to shrnu: šílená kravina, ale pokud jste pod vlivem nějakých omamných látek, dá se na tento film podívat. ()

M+M odpad!

Srandafilm No1 V roce 2010 natočit toto? Scénář děsnej režie děsná... Na zasmání to jde, hlavně kreslené záblesky kulometů pod vrtulníkem. Piraně byli boží. Karel Zeman by v roce 1955 udělal daleko lepší. Podle mně se museli filmaři (v uvozovkách filmaři) smát svému dílu už na place. Ale na sebe si tahle sranda vydělá, tak co. ()

lusst

Strašné. Ale zábavne strašné. Herecké výkony sú okúzľujúce - Paul Logen čo by drsňácky drsňák a Tiffany v roli "vedkyne"... to musíte vidieť. Častokrát pri béčkových hororch (a sci-fi, fantasy...) rozmýšľam či si tvorcovia uvedomujú čo vlastne vytvorili. Či výsledok považujú za dobré dielo, alebo len nejak minú peniažky čo dostali od producentov. U tohto filmu som si istý: Forsberg si z toho určite robil prdel. :-)) ()

hyde1987

LIDI TO JE NÁŘEZ!!!! Komedie roku, megachujovina a navíc to tzvůrci moc dobře vědí. Civěli jsme na to ožralí a náramě se bavili. Teď jsem přehodnotil svoje filmové cíle - chci vidět všechno od Asylum a vyzkoušet, jestli si mě neodveze Chocholoušek..:DDD ()

Vacice92

po shlédnutí tohoto "filmu" mi přijde že Ed Wood si svoje přízvisko nejhoršího režiséra uplně tak nezaslouží; jinak pro zasmání skvělej kousek - jsou tu obří piraně požírající vrtulníky, který tak trochu vypadají jak kdyby je autoři vytvořili v Malování, dál herci co neumí hrát a přijde mi že je sebrali někde u kolotočů a samozřejmě dialogy u kterých sem se nemohla ubránit záchvatu smíchu ()

whitewater

Snad u žádného filmu jsem se neřezal smíchy tolik, jako u této obludnosti. Skvělé výkony (ne)herců (zvláště ta oplácaná nepohledná Tiffany! :D:D), neuvěřitelná všehoschopná za letu bobtnající monstra, fakt nářez. A ten dramatický dabing Universal Channel..... Promiňte, nemůžu jít v hodnocení pod 99,5%! :D:D:D ()

mammutcz

Dostala mě hláška, že by se zmutované piraně mohly dostat do 48 h z Orinoka přes Amazonku do Mississippi! "Plukovníku, váš plán je v řiti!". 1* za to, že jsem viděl Orinoko, která má v pojetí Erica Forsberga korálové dno a viditelnost pod vodou několik metrů. A taky jsem poprvé viděl piraně, kterým chutnají motorové čluny, včetně dělového člunu s posádkou 20 mužů. Myslím si, že by průměrný student 1. ročníku FAMU natočil daleko lepší podívanou! A trikově jsem se vrátil do 40. let! Neuvěřitelné, co lze natočit v roce 2010! "Podepište, že všichni pracujete pro CIA!". A kdo by to nepoznal, odehrává se to v Puerto Ayacucho :-D. SERRASALMY NÁM NĚJAK VYROSTLY !! >>> a potopily U.S.S. Harper <<< Bůh nám pomáhej! U.S.S: Florida (jaderná ponorka třídy OHIO) byla jenom jako předkrm poté, co piraně přežily jaderný výbuch o síle 20 kT (kilotun). Jsou to jen ryby, tak miřte přímo do oka ! Dostáváme tady dole na prdel! Miřte na žábra! Pojď si pro mě ty svině! A to stačí poranit jednu piraňu, ostatní jí sežerou a ..... a následuje romantický polibek v zapadajícím slunci! ()

mlock odpad!

Scenárista si zřejmě dal megalajnu a vymyslel megapiraně a s nimi spoustu dalších meganápadů: zmutované piraně mají 2 srdce, 3 žaludky, skokově rostou, jejich růst se nikdy nezastaví, skáčou jako řízené střely, při dopadu vybuchují a žerou i ponorky. Nic z toho ale nevadí hl. hrdinovi, který je umí chytit a ubodat nožem, nebo třeba kickboxersky odpálkovat celé hejno. Rovněž mistr střihač se vytáhl: ve scéně, kdy piraně žerou vojáka, mu 2x spadne čepice a 2x se mu zase na hlavu vrátí. Asi ji měl na gumě. ()

Koral11

Je to odpad, odpad, odpad! Ty dvě hvězdičky nejsou vůbec za nic. Já se ale smála, jak je to hloupé.. vyzmizíkovat horor a nahradit komedií. Naklonované piraně namalované v programu malování, vyskakující metry vysoko a následně vybuchující! A moment kdy se hlavní hrdina svalil na zem a nohama odkopával zběsilé nálety ryb jsme se si s mamkou málem cvrnkly. :D ()

weetya

Přece nebudu kazit zdejší hodnocení (zatím 87% :-) Výbušné piraně, co potopí křižník a na konci dokonce spolknou helikoptéru, to jsou ty filmy, kde prostě musíte před troufalostí tvůrců smeknout! ()

Pattrick

:D :D :D :D :D :D ... hm :D :D :D :D :D :D ... Nejlepší na tom všem je ten plakát :D 90 minut film a já ho zkoukl tak za 10 minut, možná ani to ne .. :D ()

Grahamea

Tento film sa mi naozaj dostáva čoraz viac pod kožu. Ešte som skutočne nevidel tak otrasný strih, prehnane konštruktívnu kameru a o hereckých výkonoch a celkovom námete autora ani nehovorím. Všetky tie nelogické situácie a nakoniec aj nepochopitelna radost zo zabitia Najvačšej z mega piraní, ked v mori im pri zadkoch plava dalsich tisic tucnych oblud. Som skutočne rád, že také otrasné prevedenie a všetky tie iracionalne situácie a chyby v strihu vychyluju tento film z drahy klasickych pirani, zralokov, krokodylov a podobne. Niektoré zábery som si musel púšťať stále dookola pričom som sa bavil viac a viac. Geniálne zábavne. ()