poster

Megapiraňa (TV film)

 • USA

  Mega Piranha

Sci-Fi

USA, 2010, 90 min

Režie:

Eric Forsberg

Scénář:

Eric Forsberg

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon

Kostýmy:

Gregory Paul Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmmovier
  odpad!

  Bože, to byla taková strašná hovadina! Já jen nestačím zírat, že tyhle filmy ještě chlápky z Asylumu baví točit. Je sice pravda, že jsem chvíli uvažoval, že dám jednu hvězdu, protože pár scén z první poloviny filmu bylo docela povedených, ale přece jen to je stoprocentní koš. Lítající piraně velký jako autobus, která klidně spolknou panelák, to je jasnej mega(s)hit. A jestli to dělaj kvůli trikům, který opravdu nejsou dobrý, tak nechápu proč ztrácej čas a zatěžujou nás takovejma kravinama. Takže celkově 10% a rozhodně nedoporučuju.(29.3.2012)

 • Trustme

  V dnešní době musí být strašně náročné natočit tak viditelně trapné efekty. A taktéž i já podezřívám společnost The Asylum z úmyslné nekvality a záměrně stupidního pojetí jejich tvorby. Chcete-li přece vydělat budete se snažit udělat film co nejlépe. The Asylum jdou na to ovšem fíkaně z druhé strany, nemaje tolik prostředků udělají naopak z nevýhod pozitivum. Oči rvoucí názvy filmů, extrémní náměty a technické zpracování na úrovni let 50.tých. A divák se chytne, protože tohle je mega-zhovadilost a ty jsou vzácné. Pochopitelně, že tento film funguje jen jako divácký úlet a oddych od všech těch náročných dramat Kubricka, Viscontiho, Buňuela či Pasoliniho, jimiž jsme jako nároční uživatelé ČSFD a zkušení diváci toliko ovlivněni . .. .(11.10.2010)

 • Skejpr
  *****

  Mega Piranha přebírá štafetu po ultimátním Mega Shark vs. Giant Octopus (a trochu nečekaně nahrazuje jeho poněkud disfunkční pokračování Mega Shark vs. Crocosaurus) a předkládá naprosto ukázkovou formu diváckého masochismu, dovedenou zcela záměrně k dokonalosti. Tvůrčí diletantství, neschopnost a v neposlední řadě také vědomí tohoto všeho tak opět dávají vzniknout parádnímu monster béčku, kde se pro dobře mířenou špatnou hlášku nejde nikdy daleko, piraně vyskakují z vody, naráží do domů a náslesledně explodují a vysmátí statisté, vyděšeně utíkající před piraněmi se schovávají za trubky a náramně se u toho baví, v mylném domnění, že už nejsou v záběru. "You're fish fruit!"(20.8.2011)

 • bestlama
  odpad!

  Já osobně nechápu uvažování některých jedinců na csfd, jak může někdo takovému braku dát víc jak dvě hvězdičky? .. To jste se jako všichni dívali bez zvuku, aniž byste slyšeli, co se tam říkalo? Taková snůška debilních keců. A maximálně mě dostalo to, že si frajeři mluví pod vodou, jako by se nic nedělo. "Herci" byli právě vytažení z hospody, kde si po čtvrtém pivě střihli malou roli v tomto filmu. Dále bych okomentoval piraňe .. pitomé, hloupé animace, pitomé a debilní vysvětlení ohledně piraň a taky idiotské zvětšováni piraň. Jak se asi může takhle zvětšovat, až do takové míry? .. Jo a mimochodem, je fajn, jak dokážou piraně proskousnout tvrdou ocel.(10.12.2010)

 • darkrobyk
  **

  Od filmu se slovem MEGA v názvu nemůžete čekat nic omračujícího. Já se bavil, i když často lituji, že věrohodnější mechanické efekty nahradily laciné počítačové... Jasně, je to zrůdná ptákovina, kde taky uvidíte kopanou s krvelačnými rybkami, že? Mě jen zamrzel konec....čekal jsem, že ta největší, nejhladovější a nejbestiálnější čudlička spolkne celou zeměkouli! Tak možná v Megapiraňa 2...(27.10.2010)

 • - Ve scéně, kdy Jason Fitch (Paul Logan) opouští vojenskou základnu a vydává se na průzkum, má v jedné scéně nášivku na tričku vpravo, následně pak celý film jí má však nalevo. (dandislav1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace