Megapiraňa (TV film)

Mega Piranha

Sci-Fi / Akční / Horor

USA, 2010, 90 min

• zlabus

Velice špatně ohodnotitelná záležitost. Bez debat stupidní a trapné. Po technické a herecké stránce vyloženě ubohé. Ovšem na druhou stranu mě to ani minutu neneudilo a dokázalo mě to skěle pobavit, i když mám určité pochybnosti, zda si tvůrci přáli abych se polovinu filmu dusil smíchy. P.S.: Nakonec zvoleno hodnocení výrazně více založeno na opravdových kvalitách filmu. Ovšem pokud se chcete zvráceně pobavit, tak Megapiraňa je ta správná volba.(3.10.2010)

Tak proti tomuto "filmu" je i produkce Tromy artová :-))) Tohle je tak olbřímý úlet, že jsem za celý letošní rok nenatrefil na větší. Královská zábava pro každého fandu filmového braku, se vším, co k tomu patří. Pokud to však tvůrci mysleli vážně, tak by si to o nejedno sezení u psychologa koledovalo ;-)(26.8.2010)

• TERRORDROME

Takže Asylum, hej? Problém s firmou Asylum je v tom, že sa vždy snažia natočiť niečo čo by malo vyzerať ako veľkofilm, ale s použitím rozpočtu amatérskej Blair Witch. Výsledkom je potom blbá megasračka s dementným scenárom, hercami typu Pinokio a efektami ktoré vyvolávajú maximálne tak vlny smiechu. To platí aj o zmutovaných megapiraniach čo nekontrolovateľne rastú a žerú lode, ponorky a aj vrtulníky. Banda hyperinteligentných a väčšinou megatučných vedcov sa rozhodnú skoncovať konečne s hladom vo svete a preto nadopujú kŕdeľ piraní rastovými hormónmi. Prečo práve pirane a nie niečo čo sa dá aj jesť napr. kapre? Lebo piraňa! Nejaký zlomyselníci im však piruše šlohnú a vypustia do rieky, ej figliari. Zmutované vodné potvory okrem nezastaviteľného rastu a nezničiteľnosti majú aj tri žalúdky, nikdy nespia, sú hermafroditi a keby bol film dlhší tak by im zrejme stihli narásť aj laserové delá na plutvách. Vidieť obrovskú digitálnu rybu trčiacu zo steny budovy sa nepodarí každý deň, to sa musí nechať, rovnako ako chlapa ležiaceho na zemi a odkopávajúceho skáčuce pirane. Okrem týchto pár zábavných kúskov je tu ale samozrejme hlavne vrece nudy. Hrdina je ďalší debilný svaloš, ktorému tu nerobí žiadny problém hovoriť pod vodou s náustkom kyslíkovej bomby v hube a konečné riešenie problému je naozaj dôsledne nezmyselné. Megapirane síce vydržia aj bombový útok, ale keď sa jedna z nich poraní, tak všetky ostané sa do poslednej navzájom pozabíjajú! Toho kto vymyslel takú chujovinu zrejme oscar neminie. Tvorcovia potom všetko zaklincujú epileptickým Fííí-Fííí strihom aby to vyzeralo poriadne akčne. Áno, je to chobotovina.(15.1.2012)

• MM_Ramone

Americká shit produkčná filmová spoločnosť The Asylum ma obohatila ďalšou neuveriteľne demetnou sračkou. Pozrel som si snímok "Mega Piranha". Nehorázne hlúpy scénar, primitívne digitálne počítačové efekty, totálne úbohé herecké výkony, idiotské dialógy, fušerská réžia. Vskutku niečo otrasné. No ale nič iné som od tohoto titulu ani neočakával. Keď som si púšťal "Megapiraňu", tak som bol pripravený na to, že to bude poriadna pičovina. A veru že aj bola. Mega, mega, mega pičovina. *(1.4.2018)

• Phorbo

Za opovážlivost natočit tendle hnus s tak odpornyma ... no vlastně to ani nejsou triky. Jedinou hvězdu dávám za to, že lidi maj tu kuráž todle natočit, protože to je tak odporný "film", že to ani není možný. Jak někdo může natočit, jak scénáristicky, tak režijně a vlastně jakkoliv jinak protože todle je hřích tohle udělat. Brutální film, který je k zasmání nejvíce ideální.(23.5.2013)

• - Ve scéně, kdy Jason Fitch (Paul Logan) opouští vojenskou základnu a vydává se na průzkum, má v jedné scéně nášivku na tričku vpravo, následně pak celý film jí má však nalevo. (dandislav1991)