Megapiraňa (TV film)

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon
  • J*A*M*A*L

Jsem neskutečně rád, že jsem si to nekoupil v trafice......a ani bych si to nekoupil, protože to stálo 80Kč,-.Taková debilita za 80Kč,-?Stejně bych byl blázen, kdybych si to koupil.Už jen ty efekty a tak dále, no prostě ty směšné efekty jsou fakt k smíchu, že to vůbec zveřejňovali.Možná jen chtěli ukázat, jak se nemá dělat dobrý film a jak udělat naprosto stupidní film.(13.2.2013)

• L_O_U_S

"It wasn't explosion. It wasn't terrorists. It was giant piranha." Tyto tři věty zhruba dokládají ujetost celého projektu s názvem Mega Piranha. Pověst předcházející tento film nelhala. Studio Asylum se tentokrát opravdu překonalo a stvořilo ten nejvíc nejhorší humus, jaký se kdy dostal na TV obrazovky. Ještě zvrácenější než Mega Shark vs. Giant Octopus, z kterého si Asyláci vypůjčili jak exteriéry, tak interiéry, herce a střihačské postupy včetně opakování použitých scén. Herci jsou trapní, Paul Logan je neuvěřitelný toporák a Tiffany na rozdíl od Deborah Gibson bohužel není ani MILF. Digitální efekty jsou hrůzné a dovedly mě k závěru, že studio Asylum točí takto špatné filmy zcela úmyslně a že zdánlivá odfláknutost triků není ničím jiným než ekonomickým kalkulem. Průměrná béčka nikoho nezajímají, a tak tvůrci záměrně vsadili na image zetkových trotlů, jen když z toho vytřískají pár dolarů navíc. (562.)(2.6.2010)

Ti co znají fillmy z produkce Asylum věděli do čeho jdou, stejně jako já... Od začatku mi bylo jasně, že tohle bude odpad jako stehno, ale co už, mě nezajímaly herecké výkony, logika děje nebo chování postav (jedno debilnější než druhé), mě zajímalo jen jestli mě Megapiraňa pobaví... a pobavila... Když si vzpomenu na obrovské piraně ničící loď, vrtulník, ponorku nebo dokonce i budovy na pevnině, tak se musím zase smát... Nakonec jen taková poznámka... Ne každý má dostatečně úchylný smysl pro humor aby se byl schopen u tohohle kousku bavit, takže hodnocení odpad chápu, nebo že dá jeden bod za pár zábavných scének, ale že někdo dá tři body a hodnotí Megapiraňu jako průměrný film, tak to mi hlava nebere...(24.9.2010)

Piraně rostou do obrovských rozměrů. Některé jsou větší než dvanáctipatrový panelák. Požírají všecko, co jim přijde do cesty, včetně lodí a domů. Armáda pro nim vyrazí s vrtulníky, které do nich střílí z kulometů a raketama. Jenže to nepomůže. Nepomůže ani vojenský křižník, který také vystřílí celou munici. Ještě že se tu ale objeví zachránce světa Jason v potápěčským munduru, který několikati piraním nakope a pak se proti nim rozhodne jít jen s nožem. A ono to fakt pomůže. :D :D :D Svět je zachráněn. Tak horor to není. Je to zábavná parodie na tyhle natural horrory jako tomu je u Sharkonada. Škoda jen té nechutně hnědé barvy filmu. [1250. hodnocení, 192. komentář, 21%](6.3.2017)

• Z0oMb3E

Od Asylumu som už videl hocičo, videl som iné ľudo, budovo či lietadlovožravé monštrá, videl som stupídne zápletky a hrozných hercov, ale toto už bolo aj na mňa veľa. Všetko to, na čo som zvyknutý a očakával som to tam bolo. Po dosledovaní som normálne nevedel ako okomentovať a ako uraziť tento snímok. Potom ma však napadlo, že film sa uráža sám. Najhorší film, aký som kedy videl!(29.11.2010)

• - Ve scéně, kdy Jason Fitch (Paul Logan) opouští vojenskou základnu a vydává se na průzkum, má v jedné scéně nášivku na tričku vpravo, následně pak celý film jí má však nalevo. (dandislav1991)