Megapiraňa (TV film)

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon
  • Michael2807

Hej ty s těma břišákama pojď sem! Tady máš nějaký ten dolar a zahraješ nám ve filmu, kde ti přijde jako nejlepší nápad kulometem střílet do řeky na ryby, odkopávat je deset metrů když na tebe budou skákat na pláži a až je všechny odkopeš, sejdeš po rampě s helmou v podpaží ve zpomaleném záběru s vítěznou hudbou hrající v pozadí. A nezapomeň se celý film tvářit drsněji a drsněji!(1.7.2013)

• TERRORDROME

Takže Asylum, hej? Problém s firmou Asylum je v tom, že sa vždy snažia natočiť niečo čo by malo vyzerať ako veľkofilm, ale s použitím rozpočtu amatérskej Blair Witch. Výsledkom je potom blbá megasračka s dementným scenárom, hercami typu Pinokio a efektami ktoré vyvolávajú maximálne tak vlny smiechu. To platí aj o zmutovaných megapiraniach čo nekontrolovateľne rastú a žerú lode, ponorky a aj vrtulníky. Banda hyperinteligentných a väčšinou megatučných vedcov sa rozhodnú skoncovať konečne s hladom vo svete a preto nadopujú kŕdeľ piraní rastovými hormónmi. Prečo práve pirane a nie niečo čo sa dá aj jesť napr. kapre? Lebo piraňa! Nejaký zlomyselníci im však piruše šlohnú a vypustia do rieky, ej figliari. Zmutované vodné potvory okrem nezastaviteľného rastu a nezničiteľnosti majú aj tri žalúdky, nikdy nespia, sú hermafroditi a keby bol film dlhší tak by im zrejme stihli narásť aj laserové delá na plutvách. Vidieť obrovskú digitálnu rybu trčiacu zo steny budovy sa nepodarí každý deň, to sa musí nechať, rovnako ako chlapa ležiaceho na zemi a odkopávajúceho skáčuce pirane. Okrem týchto pár zábavných kúskov je tu ale samozrejme hlavne vrece nudy. Hrdina je ďalší debilný svaloš, ktorému tu nerobí žiadny problém hovoriť pod vodou s náustkom kyslíkovej bomby v hube a konečné riešenie problému je naozaj dôsledne nezmyselné. Megapirane síce vydržia aj bombový útok, ale keď sa jedna z nich poraní, tak všetky ostané sa do poslednej navzájom pozabíjajú! Toho kto vymyslel takú chujovinu zrejme oscar neminie. Tvorcovia potom všetko zaklincujú epileptickým Fííí-Fííí strihom aby to vyzeralo poriadne akčne. Áno, je to chobotovina.(15.1.2012)

• Holina

Asylum už si asi opravdu nevidí do huby. Megapiraňa je po všech stránkách katastrofa a jasně se chce jen přiživit na kampani k Piraňa 3D. Je to takový výsměch, že triky jsou horší než v padesátých letech a aplikují se prakticky na cokoliv. Letící vrtulník, výbuchy, skákající a vybuchující ryby, prostě všechno. Parodie, ve které se jeden záběr opakuje i několikrát. Doporučuji jako ukázku toho jak hluboko lze ve filmařině klesnout. Čekal jsem, že to bude špatné, ale že až takhle...(15.10.2010)

• ElizabethBay

Stále jsem překvapována, co všechno se může objevit na filmovém plátně. Vyskytne se nějaké hyperhovadina a já si říkám, že je to to nejhorší, co jsem kdy viděla. Pak ale přijde nový, lepší snímek. Tím je Megapiraňa - taková kombinace ubohé režie, kamery, střihu, hereckých výkonů, katastrofálního námětu a parodie na triky, to všechno z filmu dělá to nejhorší, co jsem doposud viděla. Opravdu se jedná o přelomový film, myslím, že ho tentokrát nic jen tak nepřekoná! A nejsmutnějším faktem je to, že mám opravdu dost ráda béčkové monsterhorory...(13.6.2012)

Megapiraňa je prostě film na který se musí přistoupit, Asylum si už dobře uvědomuje že nedělá seriozní filmy tak je staví aspon na zábavě, a ta se mi dostávala vskutku grandiozním způsobem, pravda je že se nejedná o nějaký dobrý film, ale vzhledem k tomu co jsem čekal jsem byl spokojen, efekty špatný, herci příšerní(hlavně Paul"nikdyneměnímtvář" Logan). A všechno je prostě blbé, ale já se bavil, kde jinde uvidíte piraně sežrat lodě?(28.10.2011)

• - Ve scéně, kdy Jason Fitch (Paul Logan) opouští vojenskou základnu a vydává se na průzkum, má v jedné scéně nášivku na tričku vpravo, následně pak celý film jí má však nalevo. (dandislav1991)