Megapiraňa

(TV film)
  • USA Mega Piranha
všechny plakáty

Původně měly geneticky modifikované, rychle rostoucí a množící se piraně sloužit jako potrava hladovějícím. Jednoho dne se ale těmto nebezpečným predátorům podaří dostat na svobodu a z venezuelských laboratoří si postupně prožírají cestu k Floridě. Zastavit je mohou pouze bioložka Sarah Monroeová (Tiffany) a agent Jason Fitch (Paul Logan).
MEGAPIRAŇA je další ze série mockbusterů produkovaných společností Asylum. Podobně jako MEGA ŽRALOK VS. OBŘÍ CHOBOTNICE překypuje i tento film počítačovými efekty, přerostlými krvelačnými zrůdami, stylovými úmrtími a akrobatickými výkony titulních predátorů. Milovníci intelektuálně nenáročných akčních filmů věnovaných genetickým experimentům, které se vymkly kontrole, si přijdou na své. (L_O_U_S)

Knor

Dávám jednu hvězdičku za to, že jsem několikrát vyprskl smíchy a slušně se zasmál, ale to je všechno. Jak někoho může bavit něco takového natočit.....nechápu a asi nikdy nepochopím. Kdyby se to tvůrci snažili udělat aspoň vtipně, tedy záměrně vtipně a ne to vzít na vážno proboha. Možná víc než ty megarybičky mě víc rozesmíval hlavní hrdina vykreslený jako největší drsňáckej borec na planetě vostřejší než Arnie, Stallone, Willis a Eastwood dohromady. No málem jsem si ukroutil hlavu s hubou dokořán, když megapiraně vylétávali z řeky a ničili budovy a všechno okolo.....to prostě né, ne, ne , ne a ne........VAROVÁNÍ: VYHNĚTE SE TOMUHLE MEGAOBLOUKEM ()

Newman_xf

Spolu s kolekcí dinosharka, shakoptuse, megasharka, megalodona, crocosaura a všelijakých megahadů to nejlepší co spatřilo svět :D:D:D ne teď vážně pokud se cítíte nemocní a zvrhlí, vězte, že toto je skutečná zábava.. A na tom jestli to režisér myslel vážně nebo ne vůbec nezáleží...Hodnocení v rámci guilty-pleasure - jinak jasný odpad. ()

ANTYCHRYST

Další z řady D kategorie hovnofilmů :) ale musím uznat, že jsou mnohem horší srágory. 1 * za ty obrovský moc pěkně animovaný piraňky na konci :) Kam tohle může dál pokračovat... jsem opravdu sám zvědav, čeho se ještě dočkáme.... ()

dwbmb odpad!

Naprostý skvost z produkce Asylum. Akční scény vzniklé položením kamery na ždímačku, řazení v autě s automatickou převodovkou, helikoptéra letící na litrovku se stlačeným kyslíkem, debilní herci i dialogy v kombinaci s naprosto WTF scénářem vytvářejí nezapomenutelné momenty. Rozpočet byl tak nízký, že i prolétající helikoptéry jsou CGI. Tu pravou céčkovou atmosféru umocňuje verze s českým dabingem, který je plný zkomolenin a tu a tam se s pohyby rtů míjí i o několik vteřin (u nás má tento film na svědomí firma "Řitka video"). Párty movie k nezaplacení. ()

megan017

Upřímně, z těch kanálových výměšku, co Asylum vypouští prakticky neustále, je tohle celkem dobré. Mizerné efekty, na ty si dámy a pánové zvykněte, protože to už lepší nebude. Pokud hledáte kvalitní film, taky se vyhýbejte značce "Asylum" a pokud si ho koupíte či stáhnete, tak s ničím nepočítejte. Vyjmečně uznávam, že herecké osazenstvo bylo poměrně sympatické a dostačné. Jen opět Asylum tvoří film a nenajedou si ani na blbou wikipedii, což je hodně mrzuté. Pokud vím, tak piraně utočí tak, že každá pirana si z oběti ukousnou jeden kus a odpluje a ne, že budou přisátý na jednou místě a jedou jako motorovky. Jasně, je to megastupidní, ale já vážně nechápu co jste čekali. Naši kolegové z Asylum se mužou opět poplácat po zádech...ZASE VÁS DOSTALI! HELL YEAH! :D ()

PhoenixSwan

"Nejmodernější počítačové triky." Píše se na DVD ve stánku s DVD za 20 Kč. Asylum opět perlí v podání "mega stupid piraní" sesmolené někde v prográmku stáhnutém na internetu. Vhodné možná tak pro kulisu k vaření a na zasmání. ()

monty.cl

Ó můj bože! Tak tohle by se spíš mělo jmenovat megasračka, než megapiraňa...Hlavní hrdina je ultra super borec, piraně jsou ultra super nezničitelný a celej film je ultra super demence...15% ()

Pochtli

Totálně zhovadilej nápad, který navíc někdo zfilmoval. To, že rybky požíraj lidi, jsem si už zvykl. Ale nenapadlo by mě, že přežijí atomový výbuch, potopí válečnou loď a ponorku či loví vrtulníky. Jako perlička k popukání už jen zbývá nevěřícně zírat, jak rybky skáčou z vody ven, zakusují se/vlétávají do domů, kde některé z nich dokonce vybuchují:oD A ty hlášky.. "olízni kontakty u baterky, vydrží ti o 10% déle"..:oD ()

warhammer odpad!

Masakrální sračka! Už na začátku jsem zůstal čumet na ty "speciální efekty" které bylo možno bez problémů vytvořit už v dobách kdy ješte visel Gottwald na zdi a stály se fronty na banány. Je třeba si také povšimnout strhujících hereckých výkonů hodných oskara za nejlepšího mentála. Marně se snažím přijít na to jakou duševní poruchou musí člověk trpět aby natočil tak šílenou píčovinu! Chvílemi dokonce létající piraně zdvojnásobující svou velikost každých 36 hodin řvoucí jako šavlozubý tygr z podčeledi Machairodontinae dokáží sežrat loď tak, že to vypadalá jako po výbuchu. Spolknout letící vrtulník. Sežrat ponorku, bitevní či letadlovou loď nebo dokonce vyskočit z vody a žrát barák. Už tam chybí jen aby se ty menší z vody prokousaly podzemím až do města. Zavolaly si taxiky a začaly systematicky vyuražďovat tamní obyvatelstvo. Ale musím uznat, že se u filmu dá opravdu výborně zasmát! Děj je tak strašně stupidní, že to ani jinak nejde. Extrémně imbecilní kecy, situace a záběry vás budou provázet kompletně celým filmem od začátku až do konce. Ja ani nevím jestli jsem někdy viděl větší sračku, ale vydržím to až do finále jelikož se rád směju. Jinak mé hodnocení? Odpad odpadu z odpadu. Poprvé jsem se setkal s tím, že je něco tak strašně postižený, že to snad budu muset zařadit do své filmotéky, protože tomuhle časem nikdo neuvěří! :D :D :D ()

Tominni odpad!

Samozřejmě, každý film má svůj rozpočet, takže stupidní triky bych tolik neřešil, ale pro ostatní platí - takhle opravdu ne. Stačilo vidět jednou a podruhé už si podobný film odpustím. ()

AgnesDee odpad!

Po velmi dlouhé době jsem viděla film celý, ze začátku jsem se smála a na konci už jsem bojovala s těžkými víčky. Takovou sračku jen tak nikdo nevidí. ()

curil odpad!

Zůstal jsem v úžasu zkoprnělý, když jsem viděl, jakou hovadinu lze natočit. Ale i vysílat v TV. Snad nejhorší film z letošního roku. Chápu, že jde o televizní produkci, ale triky ve filmu jsou naprosto ubohé. Co do obsahu ještě větší blbost. Pirani skáčí nad hladinou jako delfíni, později jejich velikost roste geometrickou řadou. Vrcholem je, když si ryba doskočí desítky metrů nad hladinu a chňapne helikopteru. Pod vodou s ní v tlamě vypadá jako sumec s vážkou v tlamě. To už musí být velká jako fotbalové hřiště. Totální úlet! Do konce jsem se díval jen kvůli tomu, abych si uvědomil, že kolikrát nadávám na filmy stejného žánru, ale při tom jsou to přímo skvosty! ()

tremors

Měl jsem chuť podívat se na pořádnou kravinu, a proto jsem si pustil Megapiraňu. Vůbec jsem nebyl zklamán. Scénář, dialogy, herci, efekty, prostě všechno, co si představíte pod pojmem film bylo strašný. Prostě odpad, jak se patří, ale já jsem se párkrát musel zasmát. Hlavně při odkopávání piraní jsem dostal výtlem, a proto ty dvě hvězdičky. ()

jack_scott odpad!

Snímek je úplně neskutečná směsí šílenství. Kdyby Paul Logan nebyl jak mrtvej naprc*anej kačer, řekl bych, že je to prostě MegaDement. Na snímku je zajímavých spousta věcí. Kromě toho, že se vykrádají záběry a lokace.... a všechno ostatní, co těm potrhlejm hostům léčebného zařízení Azylum přišlo pod ruku, musím vyzdvihnout několik věcí. Zdálo se mi, že Forsberg na začátku točil jinej film,než na konci. Ten záměr je na začátku jasně vidět, i z představení podstav, rychlej střih, exteriéry a výprava na úrovni (cca kam může dojet dodávka filmařů na litr benzínu ). Pak ale jak byl Forsberg víc a víc v kundě, tak se to změnilo do ulítlý rubačky, kde nic nemá smysl, a skončí to tím, že to mělo skončit nějak efektně evidentně...ale neskončilo. Forsberg asi, ležíc ve vlastních zvratkách a hovnech, už nedokázal říct jak to má skončit. Úplně vypálenej kameraman (jedinej člen štábu alespon ještě při smyslech nějak základně asi), čumící na vyspeedovaný "herce", se pak na to prostě vysral. Střih, piraně sou tam pořád - pokud sami nevybuchli najednou, záběr na západ slunce a polibek při západu.. nějakýho fleku ala slunce...a pak si říkal že se na to může vysrat a nechal doufam toho sráče ležet na chodníku a jel do píče. Jinak si nedovedu vysvětlit ten posun a ustříhlej konec. Druhou nejzábavnější věcí jsou prostě dementnosti, kdy jedna lod vypadá na deseti záběrech desetkrát jinak (úplně jiná loď vždycky. rejža asi nerozezná víc než starou bitevní lod, jejíž plastovej model z činy za dvě stovky je ve všech filmech studia...podle něj jsou všecky lodě vzásadě asi tvořený jedinou základní lodí. že je vlastně na světě asi jeden typ lodi,a pak je různě maskovanej..no kotel jako kráva). taky jsou super stíny ryb ve vodě - trik z 20.let za 3 koruny, sebevražedně vyskakující pirani na baráky. ryby schopný prožrat železnou lod :-) a podobné WTF chutovky. U vrtulníků je to to samý jako u lodí, takže člověk vidí jeden vrtulník ...občas asi ručně kreslenej (za 2minuty). nezapomenutelný ovšem je, jak na zádech ležící Logan kope do skákajicích piran :-) a to asi 20x po sobě.... když už ho točili na zemi jak má po koksu epileptickej záchvat a křeče, tak je asi napadlo tohle :-) Nebo pirana krmená skákajicím potápěčem - jak když člověk krmí kachny :-D no film je hroznej masakr, rozhodně doporučuju fanouškum špatnejch filmů, je to fakt ještě lepší než mega žralok. a to je co říct. Už se těším na další Mega Hovno. ()

djbarrel odpad!

Bylo nebylo, ale spíš nebylo než bylo, v jednom zapadákově si tři vyžraný vědátoři řekli, že vyřeší hlad na zemi a proto dají nějaký růstový hormon zvířátkům. Leckdo by zvolil třeba prase, nebo kapra, nebo třeba krávu, inu naši vědátoři zvolili piraňu. To je logické ne ? Já si taky dávám k nedělnímu obědu knedlo-piraňa-zelo, tak proč ne ... No, ale pak zjistí, že jsou tuze krvelačné(to je náhodička) a tak je chce zabít, ale nějak se to nepovede a někdo je ukradne (ha ha) a vsadí do řeky ... další události na sebe nenechají dlouho čekat ... Kdyby to bylo jen takhle byla by to klasická sračka, jenže tím to nekončí - vždyť je to MEGA piraňa a proto to musí být MEGA sračka ! Piraně totiž nespí, jsou hermafroditi, mají 3 žaludky, rozmnožujou se snad i dělením a dospívaj do 6 hodin a pokaždý když uběhne jistej čas (pokaždý kratší) se prostě dvakrát zvětší a jak nám vědátoři připomínaj celý film, nikdy to neskončí. A tak tu ve finále máme piraně co si jen tak skáčou do baráků a nebo třeba rozhlodaj ponorku nebo válečnou loď. Ani atomovka na ně nestačí. Možná jim i svědčí, protože elektrika jim svědčí taky. No děs. Vědátoři v čele s nechutnou vyžranou vědátorkou ví úplně všechno, všude se vyznají a vše dokáží, vrcholem je myslím TURBO VRTULNÍK. Vědátorka furt tvrdí, že neví jak je zastavit, ale drsnej americkej agent ji vysvětlí, že jen ona může zastavit piraně. Klasika, až na to že ona je nezastaví ... takový logický kiks. Stejně jako když třeba ztratí spojení a o 2 minuty později ho mají ... ale o tom by se dalo psát ještě týdny. Snad už jen doplním, že herecký výkony jsou naprosto otřesný, herci neskutečný (zdá se že už nikdo aspoň trochu použitelný tohle hrát nechce- ani Lorenzo Lamas), dialogy jsou snad z pekla a megapekelný střihy tomu dodávají šťávu - skutečně jedovatou. A jako každá pohádka i tohle má happy-end - jedna piraňa se zraní a proto se ostatní požerou navzájem ... OMG ... a kdo sežral tu poslední ? No a triky ? Neskutečné - kdo neviděl neuvěří. Zdá se že si kluci z Asylum shlédli všechny dostupné MEGA filmy s MEGA monstry a po mnoha lahvích pálenky se rozhodli natočit víc MEGA věc. Jen nevím, který MEGA magor mohl na tohle dát peníze. V mém soukromém žebříčku TOP SHIT se zařazuje na krásné druhé místo :) 0% ()