Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

colocolo21

Najväčšia filmová katastrofa tohto roku. Ako takýto hlúpučký scenár mohol prejsť u Foxov, z ktorej amaterizmus vyslovene srší, dej sa dá jednoducho zhrnúť premiestnenie z bodu A do bodu B, tam nejaká neprehľadná prestrelka a tak dalej. Príbeh je úplný nezmysel. V žiadnom prípade ničím nespájať s predchádzajúcimi vynikajúcimi časťami tejto série. Jedna hviezdička pre Rytmusa. ()

pájap

pohádka.....ale těžká..to by nepřežil ani mr.rambo..j.j.........ale jako u všech willisovek skvělý hlášky....opět dabuje saša pyško a tak to má být........takže tři..a jestli bude šestka tak prosím --mín je víc...... ()

ragtime

Prvú polovicu filmu to bol smutný pohľad. Tá druhá je na tom o trochu lepšie, ale klišé sa vrství na klišé a na konci ostane silná pachuť. Ja tomu nerozumiem. Kde je ten hláškujúci, večne s opicou na ramene, preplešivelý John McClane, ktorého máme tak radi. Ako mohli producenti nechať túto sériu takto sprzniť. Kto má chuť pozerať sa na sentimentálneho dedka hovoriaceho stokrát za film "I love you, boy." Veď Bruce Willis ako keby natáčal úplne iný film a odskočil si na natáčanie sem. Smutné. ()

zeromen

Slušný díl výborné série. Děda McClane, opět někomu nakope prdel. Doufám že bude další díl který bude lepší. ()

Yokto

Na McCLainovi se podepsal zub času, ale pořád je to frajer! Zničilo se co se dalo a Mercedes-Benz byl asi generální sponzor, protože tolik aut stejné značky v hlavních pasážích filmu jsem ještě já tedy neviděl... Závěrem, dalo se. ()

dudel3333

McClane ako klon Batmana,Supermana,IronMana,Green Lanterna atd.Iba som čumel čo zas preleti,čim preleti a čo všetko prežije.Prilš prehnane a k tomu ten predvidatelny dej.Slabe,plus davam za Courtneya ()

SKl247

Sú filmy, ku ktorým ak si zoberiete jedlo, tak ho zabudnete zjesť, pretože vás vtiahnu do seba. No a potom su tú filmy ako Good Day to Die Hard, kde si idete ešte raz naložiť, aby ste to nejak prežili až do konca. Holt, akčná séria ako Die Hard sa dosť ťažko točí s niekým, komu tiahne na pädesiatku... PS: Po povznesení sa nad dym zo spálených očakávaní od "päťky", tak sa to vcelku dalo pozerať. ()

Cr3sh

Děte všichni doháje s těma stupidníma komentářema. Co v tom zase hledáte za blbosti? Je to prostě akční film s Brucem a Bruce hlásí a blbne a zabíjí a co sakra víc chcete? Jestli chcete vážnej film tak proč se na to díváte?? 4 hvězdy a to z placu ()

2rady

35% Willis celý čas s výrazom "To nie je môj film !?", synátor nudný až hrôza, dejové zvraty na úrovni základnej školy, pár pomrknutí za starou sériou. Nič viac. Vlastne si môžeme pomaly odškrtávať všetky klišé dnešných filmov, dokonca aj debilná atomovka. ()

Mr.Sock

Chyba. veľká chyba .... že som to pozeral. Pri 5ke už takú chybu snáď neurobím. Ďalší smutný koniec jednej legendy. ()

bergeron

Nemožno povedať že to nebol John Mcclane, ale s pokračovaním aj jeho humor trošku zoslabol. ( getting old , alebo len chyba scenáristov a réžie ? ). Každom prípade na akciu je to naservírované fajne, len záverečná scéna by mohla byť na inom mieste. Celé to Rusko nebudilo dobrý dojem. Hádam sa dočkáme 6tky, hádam aj lepše natočenej. ()

Chlo0opek

Stále dobré trikové zpracování, ale už to nemá tu pravou šťávu předchozích dílů. Ale jinak mě to nezklamalo. Stále je to pěkná akční podívaná. Lepší 3*. ()

gurmet

Ruský taxikář nechce peníze, protože si mohl před Američanem zanotovat Sinatru? Kam se hrabe Lynch, tohle už je na mě moc abstraktní. ()

spalep odpad!

Nebýt toho, že se to jmenuje smrtonosná past, tak bych byl asi v hodnocení mírnější. Jenže série nastavila laťku trošku jinam než nám nutí tento díl. Bruce a jeho nezbedné dítě chodí ve všech scénách jako terminátoři a to co schází ve scénáří se režisér snaží nahradit výbuchy, přestřelkami a honičkami. Charakter McClaena si asi udělal výlet na Sibiř, zatímco jeho suchá schránka bez vtipu střílela ruské zabijáky v moskvě. Bohužel se filmu nedaří ani to, o co se snaží. Celková reálnost akčních scén je na úrovni Road Runnera a tak jsem se nejvíc nudil během honičky v autech.Té destrukce bylo až moc a tak tento díl zničil i jednu charismatickou postavu. ()

jurajpower odpad!

Rozpočet: 92 000 000$ z toho rozflákané autá 90 000 000$. Za prvú polhodinku ich zošrotovali viac ako v celom seriáli Kobra 11. Skip Woods ponúkol svoj pohľad na Rusko a Černobiľ dneška. Vďaka, že to trvalo iba 105 minút. Škoda, že tam bol John McClane. Ak by vedel, čo s ním vyvedú v piatom pokračovaní Die HARD, nechal by sa zabiť už v trojke. ()

ELDoctorow

Popravde, vyjma prvého Redu a predchádzajúcej Smrtonosnej pasce je to asi najlepší Willisov akčný film za posledné roky, ktorý má – odhliadnuc od dementného scenára (čo by mi však zas v tomto žánri až tak nevadilo), ktorý musel byť napísaný snáď ešte v 60. rokoch minulého storočia, kedy ho producenti Bonda odmietli ako príliš cheesy a tak bol pre potreby tejto adaptácie iba mierne updatovaný - len ten párik chýb, že hlavný hrdina sa volá McClane a nie trebárs Eustácius Prdinôžka a že je to celé zastrešené Die Hard značkou. ()

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014